0

Bridże - chyba Bridge :)

powiem tak aby awansować z tej pary któryś z zespolów będzie musiał otrzeć się o perfekcje.

0

Zapowiadają sie dwa arcy ciekawe widowiska - obawiam się jednego że Hiddink ze swoim geniuszem taktycznym może na CN zaskoczyć czymś. Z ciężkim sercem przyznaję że rewanż z Bayernem był w naszym wykonaniu bardzo słaby a wynik nie oddaje przebiegu całego meczu. Jeśli The Blues postawią na atak możemy miec problemy i to spore - nie wygrywa się z Liverpoolem na ich terenie 3 : 1 przez przypadek. Dużą szansą dla nas moze być marna postawa defensywy londyńczyków i błędy jakimi ostatnio zasypuje ich Czech. W pierwszym meczu Blaugrana musi zrobic żeby wygrac jak najwyżej wtedy rewanż będzie prawdopodobnie juz tylko formalonością.

0

Pierwszy mecz na CampNou będzie starciem decydującym za wszelką cenę Barcelona będzie musiała dązyc do powtórki wyniku z Bayernem bo rewanż w Londynie będzie meczem arcyciężkim brak Ashleya Cola na boku obrony to ogromną szansa dla Messiego. Ogólnie Chelsea strzela ostatnio dużo bramek ale też sporo ich traci.

Stawiam na powórki finałów albo Chelsea Man`U albo Barcelona Arsenal.

0

Messi nie dostał durnej kartki tylko na nią zasłużył - możemy się spierać o ten karny ale moim zdaniem to go akurat nie było tam - reakcja Pepa jest dla mnie niezrozumiała szczególnie że w meczu na Alianz Arena nie usiądzie na ławce. Sam mecz to majstersztyk w wykonaniu Dumy Katalonii - i tak jak powiedział Klinsmann , piłkarze z Monachium prawdopodobnie grali ze zwycięzcą Ligi Mistrzów. W takim gazie nikt Blaugrany nie zatrzyma.

0

Pozostaje jedna niewiadoma - kto z ramienia TVP będzie komentował to spotkanie. :) O wynik jestem spokojny 3-4 do zera i nie ma obaw przed rewanżem.

0

Z jednej strony naprawdę dobra wiadomość ale z drugiej - jakoś nie będzie tej satysfakcji z wysokiego zwycięstwa jeśli Bayern zagra z takimi osłabieniami, co do Butta w bramce to nie wiem czy nie jest on lepszym bramkarzem od Rensinga. Ogólnie współczuje Lellowi że został skazany na oglądanie pleców Messiego a biedny Breno może po nocach jeszcze śnić koszmary o Eto i spółce.

0

Słowa piękne i prawdziwe ale problem jest jeden - Pep na pewno wie jak pokonać Bayern - tylko czy piłkarze zrealizują to na boisku. Ribery potrafi jednym rajdem przesądzić losy meczu i obawiam się że ciąg Alvesa na bramkę przeciwnika może tutaj okazać się dużym problemem. Dani przewyższa francuza szybkością i wytrzymałością ale jeśli nie będzie przy nim jak cień możemy być w dużych tarapatach. Co do Toniego to jego instynkt strzelecki ma przebłyski ale ostatnimi czasy jest strasznie marny. Uważam że kluczem do wygrania meczu będzie opanowanie środka pola - Niemcy bardzo mało piłek grają z pominięciem linii środkowej i tutaj rola Yaya bądź Keity aby czyścić wszystko co się da zanim piłka poleci za plecy naszych obrońców. Zapowiada się nam bardzo emocjonujące widowisko.

0

Oglądałem kilka meczy Ligi Belgijskiej z udziałem Standardu i powiem wam szczerze że jeśli miałby pełnić rolę zmiennika to ok ale nie wydaje mi się żeby był w stanie zastąpić Czarną Perłę gdy ten wyjedzie na PNA. Uważam że Jovanovic ma niesamowity instynkt strzelecki i wszystko co robi na boisku jest dokładnie przemyślane a strzelane bramki to czasem popis zimnej krwi jakiej brakuje np. Bojanowi. Podejrzewam że w przypadku Serba mógłby on okazać się nowym Larssonem i kogoś takiego nam właśnie potrzeba.

0

Lucio to akurat ostatnimi czasy większy problem niż pożytek - jeśli Breno popełnia błędy to rozumiem młody i brak mu doświadczenia, ale to co Grafite robił z Lucio w pierwszej połowie meczy z VFl to było prawie jak rozbój :) Uważam że kluczem do wygrania tego meczu będzie ofensywna gra od pierwszej minuty - Bayern jeśli chodzi o obronę to jest słabiutki straszliwie - ale jeśli pozwolimy im chociaż przez 5 minut grać swój styl i atakować to może się to źle skończyć.

0

hahahahaha brać nie gadać - ludzie czy Wy nie macie pojęcia o cenie jaka musiała by paść za GiGi - podejrzewam że 30 - 40 mln Euro to będzie kwota na początek - nie wiem jaki klub oprócz czubów z City będzie w stanie wyłożyć takie pieniądze za bramkarza który ma 31lat !!

0

Żeby wygrać finał w Rzymie trzeba tam dojść :) A po drodze Barcelona i jeśli jakimś cudem Duma Katalonii odpadnie to Liverpool :) więc krótko mówiąc jeśli Bayern wygra LM to mogą obiecywać nawet nagi pochód przez wszystkie stolice Europy ! :)

piotrek19850 - coś uboga ta lista :)

0

i był by to jeden z nielicznych GENIALNYCH BRAMKARZY jacy grali w bordowo granatowej koszulce - echhhhh - marzenia nic nie kosztują :)

0

Widać wizja zmiany klubu podziałała na naszego Lwa bardzo motywująco :)

0

vinetawolin - bzdury bzdury bzdury - to czemu Twoim zdaniem zeszły sezon był tak fatalny ?? przecież w zawodnicy byli niemal Ci sami ?? Co jak Co ale Pep wielkim trenerem jest - masz problem żeby to pojąć patrząc na 84 bramki strzelone przy 24 straconych , to zobacz co zrobił z drugim zespołem w ciągu sezonu.

W skrócie Real tez jest naszpikowany genialnymi piłkarzami ale tutaj nie trzeba ich uczyć gry w piłkę TUTAJ POTRZEBA FACETA Z JAJAMI który powie Eto że może sie pakować i nie będzie bał się posadzić gwiazdy na ławce czy wyrzucić kogoś z treningu - TO JEST ROLA SZKOLENIOWCA !! MOTYWACJA I KOLEKTYWIZACJA DRUŻYNY !! A w tym Pep jest niezastąpiony !!

0

matimotorfan - no fakt Liverpool 5 0 wygrywa :) Arsenal 3:1 :) gdzie tu widzisz 1 bramkę i obronę :) chyba nie bardzo wiedziałeś co napisać to zrobiłeś z Anglii ligę Włoską sprzed kilku lat:)

Zwycięstwo bardzo cieszy - styl gry jeszcze bardziej - widać było że wracamy na właściwe tory i kryzys okazał się tylko lekką zadyszką. . . przy takim stylu gry niech drży każdy kto stanie przed nami :P

przed nami spotkanie z Valladolid a później pora rozpocząć marsz po 3 korony najpierw 2mecz z Bayernem później zabójcza seria w La Liga :) Kwiecień i Maj zapowiadają się fantastycznie !! :)

0

Krzyniu85 - to żeś go przekonał - gracz tego frmatu ma przyjsc i co za 3 - 4 lata kogos zastapic ?? śmieszny troszke jesteś - Cesc jak przyjdzie to razem z Xavim beda stanowić pare pomocników

0

paws jest jeden plus - to nie ty ustalasz skład - z tych 3 graczy tylko hleb jest niewypałem i nie wiem po co przyszedl - Keita i Caceres sa wartosciowymi graczami, szczegolnie Caceres jest nasza perspektywa na przyszłość . . . Finał jest nasz - teraz kolejny mecz w LaLiga i poźniej Lyon !! pora wrócic na właściwą droge . . .

0

Narazie tylko kubeczki do popity wuybierają :D

2 bramki strzelone w pierwszym meczy powinny nam wystarczyc do awansu zważywszy na to że w każdym meczu coś strzelamy to nie powinno byc z tym problemu.

0

VV - nie jest w pierwszej 3 Hiszpańskich bramkarzy i już - a z taka formą to nie powinno nikogo dziwić że nie dostaje powołań.

0

Benzema zagra napewno ... Dziwi mnie ten optymizm bo uważam że z Karimem czy bez mecz z Lyonem bedzie bardzo trudnym pojedynkiem patrzac na nasza obecna gre.

0

Kryzys , Kryzys , Kryzys - coś mi to poprzednim sezonem pachnie - było 12 pkt. jest 4. Czeka nas jeszcze mecz na SB. Obawiam się ze najgorsze dopiero przed nami - nasz styl gry woła o pomstę do nieba - nie bede się czepiał tego pana który stoi w naszym zespole miedzy słupkami bo bramkarzem go nie nazwe - pierwsza połowa sezonu to obrona zaczynająca się już na pomocnikach teraz nawet obrońcy nie bronią - powiem tak w kilka dni nie zapomina się jak się gra w piłke ta kwestia siedzi w głowach naszych piłkarzy - teraz dopiero zaczyna się sezon - Pep musi "złapać za jaja" zawodników. Musimy wrócić na właściwy tor. Zbawieniem jest wylosowanie w LM Lyonu gdyż trafienie teraz na rywala z górnej półki byłby tragedią.

Należy jak najszybciej zapomnieć o tym co było i spojżeć w przód - przed zespołe pojedynem z Mallorca w CdR i mecz z Bilbao na własnym stadionie w LaLiga . . . Pep ma kilka dni zby zebrać do kupy zespół.

DUMNIE PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE !! NIE ZAPOMINAJMY O TYM !! !!

0

boryscypisek - to nie jest jego piwerszy sezon w LaLiga - jak jest za słaby psyhicznie to niech do lekarza się uda . . .

0

Wiecie co jest najgorsze - on nie musi sie starac - bo wie ze bedzie grał i tak ... w nastepnym meczu to pinto powinien wyjść w 1 składzie ... niech VV wie ze nie jest nietyklany.

0

i mamy 1 : 2 tylko nie wiem czy Forlanowi tą bramkę zapisać czy odrazu na konto VV walic ... żenada !!

0

Jak patrze na te wyjścia VV to mi krew się gotuje - co wrzutka to mam wrażenie ze gol padnie ...

0

w 1 min piłka wpadła obok :D ale czemu w 5 nie uznali tego nie wiedzą nawet najstarsi Norwescy górale...

0

VV gra jak dziecko we mgle . . . sedziowie tez czują sie chyba zagubieni. . .

Do ogladania meczu polecam TVu i kanał 65217 - GolTV działa zawsze.

0

Dobry ruch ze strony władz klubu - teraz należy rozpocząć starania o zakup jakiegos zmiennika a raczej pełnoprawnego konkurenta do walki o miejsce w pierwszy zespole.

0

Matko kolejny news - "Kun Aguero znudzony Madrytem chce do Barcelony" i cytat ze sport.es " Blaugrana ma podobno ustną umowę z włodarzami Atletico, która gwarantuje jej prawo pierwokupu gwiazdora." - spekulacje się widze zaczynają pełną para - gdyby w to wierzyć to wydamy mnóstwo pieniędzy tego lata.

0

LaEquipe - Benzema najbliżej Barcelony !!

Widze ze prasa ma jakieś odchyły ostatnio pod względem zakupów Blaugrany w letnim okresie transferowym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?