1

Nie mamy lawki, nie mamy pomocy. Pizda z 5. Iniesta, ktory blyszczy tylko w najwazniejszych meczach (do tego niezawsze). Xavi, ktory powinien grac tylko koncowki. Rakitic jak pogra tak jeszcze pare miesiecy to mozna bedzie jego transfer stawiac na rowni z Douglasem. Co ma pokazac Rafinha z lawki? W Celcie gral ciagle, a tu tzw. Wuefista na niego nie stawia. Napad tez kupka (oczywiscie mowie o lawce) wielki Crack Munir i przecietny Pedro.

4

Transfer Rakitica poki co, to pomylka. Mysle, ze Kroos dalby wiecej w ofensywie. Well played LE.

0

Musze przyznac, ze nawet calkiem niezly ten suchar :)

0

3 w obronie. 2 DM. Messi prawe skrzydlo, Pedro lewe, Iniesta za napastnikami.

0

Zapomniales o Chelsea.

2

Walisz z czuba i co drugi karny wpada.

1

Licze na kontuzje Bravo. Niegrozna oczywiscie, wybicie palca czy cos i wtedy MATS wskakuje do podstawowego skladu.

13

Czemu ma sluzyc to PO w kazdym wyrazie z po? Jestes POjebany, czy nie znasz zasad pisowni? A moze chodzi jeszcze o cos innego, prosze oswiec mnie.

0

Adriano albo Pedro.

0

Nie moze byc cos bardzo piekne. Albo jest piekne albo nie.

1

U nas tez tak gral, przyjdzie styczen i zobacymy co bedzie grac Fabregas.

0

Wszyscy, kazdy 15 znakow

0

Nie mowie, ze jest slaby, tylko, ze na tym samym poziomie.

0

Rakitic to jest pilkarz pokroju Keity i nic wiecej.

0

Z ogromna przykroscia musze sie z Toba zgodzic w obu kwestiach.

0

xD xD xD xD xD xD xD

0

Oddalbym nerke za Jose u nas

0

Mam nadzieje, ze Barca przegra ten mecz i 2 nastepne, moze wtedy ktos sie obudzi.

1

Tam bronil Ter Stegen ;_;

0

Wchodza Pedro i Xavi. Zmiany godne najlepszego klubu swiata. Trener, ktory dobil do dna w Romie, jego nastepca w Celcie pokazuje co mozna wyciagnac z tego klubu. Najlepsza 9 na swiecie na skrzydle. Najlepszy defensywny pomocnik swiata na obronie. O co tu chodzi? Wyjasnij mi to ktos prosze.

2

Kogo to obchodzi, ze obejrzysz ten mecz albo nie?

0

Wydaje mi sie, ze jakby gral Adriano zamiast Douglasa, to zaladowalby cos z dystansu :)

3

Czyli co widziales? Wartosc merytoryczna Twojej wypowiedzi rowna jest zeru. Jest lepszy, bo tak uwazasz, bo widziales. Tylko cholera wie co widziales. Moze Ci pomoge, Rakitic bardziej stylem gry przypomina Vidala (poza gra glowa). Pomocnik box to box, pier***niecie z dystansu (podobnie jak Kroos), swietne stale fragmenty gry, ale najwazniejsze jest to, ze broni i kondycyjnie miazdzy Kroosa.

3

Nie potrafi, ale jakby Kroos gral u nas, a Rakitic w Realu to by mowil, ze Rakitic lepszy. Cebula to stan umyslu.

0

Najlepiej kupic na oficjalnej stronie. Mozesz tez na Camp Nou, nawet w dzien meczu, ale tego sposobu nie polecam, bo sa bardzo duze kolejki.

1

Putin bylby niezly na obronie, a Franciszek jako skrzydlowy i lecimy po tryplet.

2

To jest oczywiste, ale i tak wiekszosc kretynow na tej stronie nigdy tego nie zrozumie.

3

Jakiej prywatności? Przecież to jest skopiowane z facebook'a.

0

7mln koszulek w 2 tygodnie? To jest ponad 5 koszulek na sekunde. Jestes idiota jezeli uwazasz, ze to mozliwe. To jest jedna z najwiekszych bzdur, ze pilkarze zwracaja sie z koszulek. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?