Kondzix
Dołączył/a: styczeń 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nike huarache.
43
Tridente wsadzi mu 3 i bedzie po Zamorze ;)
1
Tragiczna jest.
1
Avg wersja darmowa
1
Obie formy sa poprawne.
1
Mala plotka na dzis.
Barcelona are mulling over making a summer move for Atletico Madrid striker Fernando Torres, according to AS.
The former Chelsea striker is likely to be released by the Rojiblancos at the end of the season when his current contract comes to an end.
And Barca see Torres as the kind of player who can act as a reserve to Lionel Messi, Neymar and Luis Suarez as well as aid in them building their global brand.
They have a battle on their hands to get their hands on the Spain international, however, with clubs in Japan, China, United Arab Emirates and USA having made offers to the 31-year-old.
Zrodlo: Goal.com
9
Nie zapomnij wstawiac ludziom mandaty za picie piwa na lawce, albo lapac przestepcow narkotykowych z 1g trawy.
0
Ciezko, ale szansa jest.
0
Antoni, to Ty? Spacje nie dzialaja 15 znakow
1
Costa? Zobacz jak gral w poprzednim sezonie, szczegolnie na poczatku.
0
Pieknie dziekuje.
1
Pod obojczykiem to fajna miejsce na tatuaz, szczegolnie jesli chodzi o napis.
31
Wnosze o zmiane z Turan Arda na Arda Turan.
0
Ja tam slysze "puta pele"
0
Kiedy wy w koncu zrozumiecie, ze Bartra jest slaby i nigdy nie bedzie gral w pierwszym skladzie. Prawdopodobnie to jego ostatni sezon u nas.
2
Mysle, ze dobrym pomyslem byloby dodanie do statystyk dryblingow. Zarowno udanych jak i nieudanych.
9
Za Rakitića Roberto.
0
MSN.
1
Goal.com skysports.com bleacherreport.com
0
Po co takie artykuly w ogole? Tylko mnie irytuja te kretynskie pomysly angielskich dziennikarzyn.
3
Rozwiazac kontrakt z tym zalosnym pseudopilkarzem.
3
Mimo wszystko uwazam, ze bedzie z niego zajebisty zawodnik.
1
Mysle, ze mogloby cos z tego byc, bo u nas gralby na luzie. Bez jakiejs wiekszej presji tak naprawde. Przygoda zycia w wieku 32 lat. Z takim nastawieniem dobrze sie gra.
0
Cos czuje, ze mecz z Roma skonczy sie wynikiem 2:2.
0
Mam duzo czasu.
4
Szkoda czasu na pisanie o tym gosciu. Jakos nie widze postow dotyczacych ludzi od podawania pilek czy wody.
0
Zrodlo?
5
Czemu Ci komentatorzy w tym Eleven sa tak chujowi? :(
0
11 pierdolonych zloty kosztuje Eleven na 30 dni na player.pl to tak duzo?
1
Odejdzie Alves i jego 6mln rocznie :)