Kondzix
Dołączył/a: styczeń 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten serial to arcydzielo. Polecam
5
Wyglada na to, ze (los, karma, Bog, nazwijcie to jak chcecie) oddal Portugali to co zabral w 2004.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Jak wygra, to jade do lizbony i wysadze sie na lotnisku. Te kurwy nie zasluguja nawet na uczestnictwo w tym turnieju.
10
Brawo Laporta! Wiecej srania w wlasne gniazdo.
5
Skopiowane z facebooka Ogladam La Liga
"Do wszystkich, którym Polsat wyłączył ZDF i ARD:
Oni nie mogą zablokować sygnału z satelity, bo wtedy dostępu nie mieli by też niemieccy użytkownicy. Usunęli więc te kanały z listy kanałów, więc jeśli ktoś ma dekoder CP należy:
-wejść w menu
-wejść w ustawienia
-kliknąć "instalacja"
-wejść w "ręczne wyszukiwanie kanałów"
-ustawić częstotliwość 11054 dla ZDF i 11541 dla ARD oraz wyszukać i zainstalować.
Oczywiście należy to zrobić pojedynczo-najpierw wyszukać na częstotliwości dla ZDF a potem na częstotliwości dla ARD.
Po zainstalowaniu, kanałów szukajcie pod liczbami 1000+ (niektórym nawet pod 1900 wyskakują te kanały)
Jeśli nie działa zróbcie taki trick:
-Częstotliwość wpiszcie 11054 i przesuńcie w prawo klawiszem, wtedy zmieni się na 11075. Z powrotem w lewo i wskoczy 11054. Wtedy powinno być OK.
KOPIUJCIE LUB UDOSTĘPNIAJCIE INFORMACJE
Niżej piszcie czy działa :)"
0
Cebulak.
5
Oczywiscie ja jestem za aborcja.
3
Jutro Ci przejdzie
1
Jeszcze to wygramy 3:1
0
Dobre pytanie.
2
Sciagnij sobie aplikacje player.pl. Wykup wczesniej dostep do Eleven za 11zl/miesiac i mecz z Betisem obejrzysz na zywo, w kazdym miejscu w Polsce, w ktorym jest dostep przynajmniej do sieci 3g. Edit. Wazne, abys wykupil wczesniej, poniewaz na telefonie nie mozna tego zrobic, tylko komputer, ewentualnie tablet.
4
Druga polowe mozna okreslic w jeden sposob- patologia.
0
Moim zdaniem powinen grac od poczatku. Ewentualnie przy dobrym wyniku mozna wpuscic Munira.
15
Czekam na moment, gdy Luis Suarez wyprzedzi Luisa Suareza.
1
Czyje to slowa? Edit. Dopisales, dzieki ;)
1
Kat.cr
0
0
Edit. Niewazne.
1
Zrodlo? Edit. Jestem za.
0
Steaua Bukareszt chyba miala 100+.
2
0
Bramka na konto Mathieu.
37
Przepraszam bardzo, ale ten Cristiano to jednak idiota.
0
Moze tak. Szczerze mowiac, to ciezko mi okreslic jakos pilkarzy przed XXI wiekiem, bo w 2000 mialem 8 lat :P
0
Mentalnosc kibicow Realu z Polski i Hiszpani jest identyczna. Ronaldo to moim zdaniem drugi najlepszy pilkarz wszechczasow i nalezy mu sie szacunek. Sam pomysl na taka ankiete to idiotyzm. Ktos tu chyba chce dac Perezowi pstryczek w nos. Najpierw wybor Ancelottiego na najlepszego trenera, teraz ankieta dotyczaca jednej z najwiekszych porazek Florentino (transfer Neymara do Realu).
0
Moglbys podac zrodlo prosze? Nie moge znalezc zadnej informacji na ten temat, a chce wyslac ziomeczkowi.
1
Nazwa firmy to Replay.
3
Na raczej, ze 0.001. Na szczescie, sa na tej stronie czujni matematycy.
2
600 euro? Naprawde, ukarali go ok. 0.01% jego rocznych zarobkow? Bardziej dotkliwy jest mandat za picie piwa na lawce dla przecietnego Kasmirskiego.