0

Ten serial to arcydzielo. Polecam

5

Wyglada na to, ze (los, karma, Bog, nazwijcie to jak chcecie) oddal Portugali to co zabral w 2004.

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Jak wygra, to jade do lizbony i wysadze sie na lotnisku. Te kurwy nie zasluguja nawet na uczestnictwo w tym turnieju.

10

Brawo Laporta! Wiecej srania w wlasne gniazdo.

5

Skopiowane z facebooka Ogladam La Liga

"Do wszystkich, którym Polsat wyłączył ZDF i ARD:
Oni nie mogą zablokować sygnału z satelity, bo wtedy dostępu nie mieli by też niemieccy użytkownicy. Usunęli więc te kanały z listy kanałów, więc jeśli ktoś ma dekoder CP należy:
-wejść w menu
-wejść w ustawienia
-kliknąć "instalacja"
-wejść w "ręczne wyszukiwanie kanałów"
-ustawić częstotliwość 11054 dla ZDF i 11541 dla ARD oraz wyszukać i zainstalować.
Oczywiście należy to zrobić pojedynczo-najpierw wyszukać na częstotliwości dla ZDF a potem na częstotliwości dla ARD.
Po zainstalowaniu, kanałów szukajcie pod liczbami 1000+ (niektórym nawet pod 1900 wyskakują te kanały)
Jeśli nie działa zróbcie taki trick:
-Częstotliwość wpiszcie 11054 i przesuńcie w prawo klawiszem, wtedy zmieni się na 11075. Z powrotem w lewo i wskoczy 11054. Wtedy powinno być OK.
KOPIUJCIE LUB UDOSTĘPNIAJCIE INFORMACJE
Niżej piszcie czy działa :)"

0

Cebulak.

5

Oczywiscie ja jestem za aborcja.

3

Jutro Ci przejdzie

1

Jeszcze to wygramy 3:1

0

Dobre pytanie.

2

Sciagnij sobie aplikacje player.pl. Wykup wczesniej dostep do Eleven za 11zl/miesiac i mecz z Betisem obejrzysz na zywo, w kazdym miejscu w Polsce, w ktorym jest dostep przynajmniej do sieci 3g. Edit. Wazne, abys wykupil wczesniej, poniewaz na telefonie nie mozna tego zrobic, tylko komputer, ewentualnie tablet.

4

Druga polowe mozna okreslic w jeden sposob- patologia.

0

Moim zdaniem powinen grac od poczatku. Ewentualnie przy dobrym wyniku mozna wpuscic Munira.

15

Czekam na moment, gdy Luis Suarez wyprzedzi Luisa Suareza.

1

Czyje to slowa? Edit. Dopisales, dzieki ;)

1

Kat.cr

0

0

Edit. Niewazne.

1

Zrodlo? Edit. Jestem za.

0

Steaua Bukareszt chyba miala 100+.

2

0

Bramka na konto Mathieu.

37

Przepraszam bardzo, ale ten Cristiano to jednak idiota.

0

Moze tak. Szczerze mowiac, to ciezko mi okreslic jakos pilkarzy przed XXI wiekiem, bo w 2000 mialem 8 lat :P

0

Mentalnosc kibicow Realu z Polski i Hiszpani jest identyczna. Ronaldo to moim zdaniem drugi najlepszy pilkarz wszechczasow i nalezy mu sie szacunek. Sam pomysl na taka ankiete to idiotyzm. Ktos tu chyba chce dac Perezowi pstryczek w nos. Najpierw wybor Ancelottiego na najlepszego trenera, teraz ankieta dotyczaca jednej z najwiekszych porazek Florentino (transfer Neymara do Realu).

0

Moglbys podac zrodlo prosze? Nie moge znalezc zadnej informacji na ten temat, a chce wyslac ziomeczkowi.

1

Nazwa firmy to Replay.

3

Na raczej, ze 0.001. Na szczescie, sa na tej stronie czujni matematycy.

2

600 euro? Naprawde, ukarali go ok. 0.01% jego rocznych zarobkow? Bardziej dotkliwy jest mandat za picie piwa na lawce dla przecietnego Kasmirskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?