Kondzix
Dołączył/a: styczeń 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Król strzelców mundialu i zdobywca złotej piłki już chyba znany
12
Moim zdaniem Barca powinna kupić Thiago za te 70mln. Do tego de Jong, Lenglet i zima Arthur. Sprzedamy resztę skreślonych przez Valverde oprócz Paco i będzie gitara - wyjdziemy pewnie około 50mln na minus. Za rok sprzedamy Paco i kupimy jakiegoś topowego napastnika, albo sprzedać Paco teraz i kupić Martiala jeżeli to prawda, ze jest na sprzedaż. Takie tam moje przemyślenia.
3
Cofam mój hejt na Nacho z początku spotkania.
0
Nie.
7
Tragedia, ma na ławce Azpilicuete, a on Nacho wystawia. Widać, ze mierda
0
Dlaczego aplikacja fortuny chodzi jak g*wno?
0
Pamietam jak oglądałem to w któreś wakacje. Przez dwa tygodnie czułem się jakbym mieszkał w Kalifornii. Zajebisty serial
0
Ja ogarniam, co potrzebujesz?
1
Jak dla mnie to mozna sprzedac Denisa i zostawic Rafinhia'e.
0
Czy tylko ja przeczytałem ten post mówiąc w głowie Hames?
16
Trypletu nie zdobyl. I proponuje poczekac na Xaviego, on zdobyl wszystko jako pilkarz i zdobedzie wszystko jako trener.
2
"Niestety partia socjalistyczna nie ma odpowiednich zdolności koalicyjnych i odsunięcie jej od władzy jest tylko kwestią czasu, co wiązało by się z nowymi wyborami. " Chyba "stety" im mniej socjalistow przy wladzy tym lepiej.
3
Prawda jest taka, ze gdyby Barca Guardioli miała tyle farta co Real Zizou to byśmy mieli 3x pod rząd tryplet
1
Teraz każdy piłkarz Realu jak ich pytają o wymarzona jedenastkę powinien wstawiać na bramce tego kmiota sabotażystę z Liverpoolu
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Polecam filmy adult swim na youtube. Jak tripowalismy z ziomkami na kwasie to męczyliśmy to 4 godziny, niezapomniane przeżycie.
4
Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu porównywać jakichkolwiek rekordów z przed 1990 do tych teraz.
2
Valverde to dobry trener, ale nie dla Barcy. Niech idzie do jakiejś Valenci albo wraca do Bilbao, tam będzie sobie grał 4-4-2 na własnym stadionie i bronił wyniku przy 3:1.
28
Nie chce nic mówić ale wszystkie te „osiągnięcia” przed tym Milanu z 92/93 są moim zdaniem tyle warte co puchar polski.
8
1994 - Mundial rok później Barca nie wygrywa LM
1998 - Mundial rok później Barca nie wygrywa LM
2002 - Mundial rok później Barca nie wygrywa LM
2006 - Mundial rok później Barca nie wygrywa LM
0
The Wire, the Sporanos, Oz, the Boardwalk Empire, Generation Kill, Mindhunters, Deadwood, pierwsze 3 sezony Dextera, a z komediowych polecam Entourage
0
Jako, ze jest tu sporo specow od bukmacherki mam pytanie. Który bukmacher lepszy, sts czy fortuna?
0
Można zmądrzeć
2
Wiesz co to lewica? W sejmie obecnie nie ma innej partii niż lewicowa. Termin lewica i prawica odnoszą się do spraw ekonomicznych, a nie, obyczajowych.
0
Ten pajac nigdy już nie strzeli bramki
0
Żebyście mnie zle nie zrozumieli. Juve to mój ukochany klub zaraz po Barcelonie. Jest mi po prostu przykro, ze tak budują ten klub od jakiegoś czasu. Niedługo sprzedadzą pewnie Pjanicia i Alexa Sandro i kupią jakiegoś Kurzawe i inny odpad z topowego klubu np. Andre Gomesa
2
Szkoda, ze Juventus jest budowany na odpadach. Khedira Higuain - odpad z Realu, Benatia Douglas Costa Mandzukic - odpad z Bayernu, Matiudi - odpad z PSG. Pjanic Dybała i Alex Sandro to chyba jedyni którzy są na poziomie Barcy/Realu czy Bayernu
1
lol.
13
Po co tam Griezman, przecież zawsze można wpuścić el crack total - Denis Suarez.