3

Król strzelców mundialu i zdobywca złotej piłki już chyba znany

12

Moim zdaniem Barca powinna kupić Thiago za te 70mln. Do tego de Jong, Lenglet i zima Arthur. Sprzedamy resztę skreślonych przez Valverde oprócz Paco i będzie gitara - wyjdziemy pewnie około 50mln na minus. Za rok sprzedamy Paco i kupimy jakiegoś topowego napastnika, albo sprzedać Paco teraz i kupić Martiala jeżeli to prawda, ze jest na sprzedaż. Takie tam moje przemyślenia.

3

Cofam mój hejt na Nacho z początku spotkania.

0

Nie.

7

Tragedia, ma na ławce Azpilicuete, a on Nacho wystawia. Widać, ze mierda

0

Dlaczego aplikacja fortuny chodzi jak g*wno?

0

Pamietam jak oglądałem to w któreś wakacje. Przez dwa tygodnie czułem się jakbym mieszkał w Kalifornii. Zajebisty serial

0

Ja ogarniam, co potrzebujesz?

1

Jak dla mnie to mozna sprzedac Denisa i zostawic Rafinhia'e.

0

Czy tylko ja przeczytałem ten post mówiąc w głowie Hames?

16

Trypletu nie zdobyl. I proponuje poczekac na Xaviego, on zdobyl wszystko jako pilkarz i zdobedzie wszystko jako trener.

2

"Niestety partia socjalistyczna nie ma odpowiednich zdolności koalicyjnych i odsunięcie jej od władzy jest tylko kwestią czasu, co wiązało by się z nowymi wyborami. " Chyba "stety" im mniej socjalistow przy wladzy tym lepiej.

3

Prawda jest taka, ze gdyby Barca Guardioli miała tyle farta co Real Zizou to byśmy mieli 3x pod rząd tryplet

1

Teraz każdy piłkarz Realu jak ich pytają o wymarzona jedenastkę powinien wstawiać na bramce tego kmiota sabotażystę z Liverpoolu

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

Polecam filmy adult swim na youtube. Jak tripowalismy z ziomkami na kwasie to męczyliśmy to 4 godziny, niezapomniane przeżycie.

4

Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu porównywać jakichkolwiek rekordów z przed 1990 do tych teraz.

2

Valverde to dobry trener, ale nie dla Barcy. Niech idzie do jakiejś Valenci albo wraca do Bilbao, tam będzie sobie grał 4-4-2 na własnym stadionie i bronił wyniku przy 3:1.

28

Nie chce nic mówić ale wszystkie te „osiągnięcia” przed tym Milanu z 92/93 są moim zdaniem tyle warte co puchar polski.

8

1994 - Mundial rok później Barca nie wygrywa LM

1998 - Mundial rok później Barca nie wygrywa LM

2002 - Mundial rok później Barca nie wygrywa LM

2006 - Mundial rok później Barca nie wygrywa LM

0

The Wire, the Sporanos, Oz, the Boardwalk Empire, Generation Kill, Mindhunters, Deadwood, pierwsze 3 sezony Dextera, a z komediowych polecam Entourage

0

Jako, ze jest tu sporo specow od bukmacherki mam pytanie. Który bukmacher lepszy, sts czy fortuna?

0

Można zmądrzeć

2

Wiesz co to lewica? W sejmie obecnie nie ma innej partii niż lewicowa. Termin lewica i prawica odnoszą się do spraw ekonomicznych, a nie, obyczajowych.

0

Ten pajac nigdy już nie strzeli bramki

0

Żebyście mnie zle nie zrozumieli. Juve to mój ukochany klub zaraz po Barcelonie. Jest mi po prostu przykro, ze tak budują ten klub od jakiegoś czasu. Niedługo sprzedadzą pewnie Pjanicia i Alexa Sandro i kupią jakiegoś Kurzawe i inny odpad z topowego klubu np. Andre Gomesa

2

Szkoda, ze Juventus jest budowany na odpadach. Khedira Higuain - odpad z Realu, Benatia Douglas Costa Mandzukic - odpad z Bayernu, Matiudi - odpad z PSG. Pjanic Dybała i Alex Sandro to chyba jedyni którzy są na poziomie Barcy/Realu czy Bayernu

1

lol.

13

Po co tam Griezman, przecież zawsze można wpuścić el crack total - Denis Suarez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?