Kondzix
Dołączył/a: styczeń 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Paulinho to jest zawodnik na grę od 60 minuty, a nie 1.
3
No tak, bo przeciez Chelsea to ogorek...
1
Komentarz usunięty
9
Mozna tylko pozazdroscic poczucia humoru
0
Oczywiscie, ze nie ma tragedii. Pocisniemy w niedziele Atletico i liga nasza. Ale nie zmienia to faktu, ze ponarzekac trzeba. Valverde sklad wystawil niczym Jordi Roura po konsultacji z Tata Martino. Brak Coutinho i Dembele od pierwszej to kryminal. Wystawienie Paulinho to jest dla mnie hit kolejki, oni tam chyba nie maja Internetu i nikt nie sprawdzil, ze chlopina gra od ponad roku bez przerwy. Szczescie, ze Suarez nie dostal zoltej, bo czesc La Rambli juz by stopa do Barcy lapalo. A, jeszcze troche łajna na Digne trzeba wylac - on to sie nadaje, ale na lewego stopera. Tyle ode mnie. Pozdro600
5
Las Palmas żegna się z laliga z klasą. Brawo! Żenujący trampkarze
10
Chyba za szybko ten Dembele, po co to ryzyko...
0
Jak zjesz chu*owy bigos w restauracji to tez nic nie powiesz, bo nie jesteś szefem kuchni?
0
Niestety, ale Ernest się dzisiaj nie popisał. Błąd numer jeden to Vidal zamiast Demebele, błąd numer dwa to zmęczony Paulinho zamiast Gomesa. Błąd numer trzy to Suarez z 4 kartkami zamiast Paco. Takie tam moje zdanie.
0
Lahoz ty mierdo
1
Bez kitu, teraz to nie wiem co Valverde ma na mysli. Zapomnial, ze to Barca, a nie Bilbao i nie trzeba grac pierwsza jedenastka w ataku zeby cos ugrac?
0
Nigdzie nie napisałem, ze mam telefon na kartę, chodzi mi o brak logiki w Twoim komentarzu.
0
A on płaci 25zl miesięcznie i ma 10GB internetu. Nie odbierz tego tak, ze się czepiam, jednak zwyczajnie nie wiem, jak obecnie można pisać komentatorze na innej zasadzie niż przy użyciu mózgu.
1
123movies.is wszystko co jest na wyżej wymienionych platformach za darmo, ale tylko po angielsku
3
Ah ten Luis, a wystarczylo tylko ugryzc.
25
W faktach na TVN napisal właśnie, ze agent Lewego przeprowadził transfer Ferdinanda do United w 2012. Poziom polskiego dziennikarstwa sportowego i TVN jest żenujący. Za co te pajace dostają pieniądze?
0
Niedziwne, skoro pozwolili mu oddac 3 strzaly w tym meczu.
0
niezle gowno ten player pl
2
Xavi odszedł po tryplecie, teraz czas na Inieste.
0
Jeżeli rozrząd był wymieniany to tak
1
Beka z Neymara.
8
Raczej „potrzymaj mi yerbe”
0
Olej urząd skarbowy, a kasę bierz w gotowce i po problemie.
1
Ciesze sie, ze sa na tej stronie tacy ludzie, ktorzy nie maja klapek na oczach. Pozostalym polecam: http://mises.pl/blog/2017/07/31/wstep-austriackiej-szkoly-ekonomii-lista-30-tekstow-wybranych-redakcje-mises-pl/
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
Po co nam 27 letni piłkarz? Ty tak na poważnie? Nie no najlepiej kupić samych 17 latków, bo przecież 5 sezonów gry na najwyższym poziomie to za mało.
0
Od grania w LM jest pierwsza 11. Takie mecze jak 1/4 Pucharu Króla to właśnie odpowiedni moment na rotowanie i dawanie szans młodym. Możesz się nie zgadzać, ale jak widać Valverde też tak uważa.
0
Jaki jest sens ogrywać małolata przy wyniku 4:0. Połowa drużyny gra na pol gwizdka, jak coś zepsuje nic tak naprawdę się nie stanie. Co innego na tak trudnym terenie, wtedy przyzwyczajasz małolata do presji itp
7
Kiedyś chciano tutaj sprzedać Messiego „póki był cos wart jeszcze”
0
Ktos wie ile goli z rzutow wolnych ma Messi, a ile Ronaldo? Ciezko znalezc wiarygodne zrodlo w googlach, wiec pytam ekspertow.