1

cluse

0

Wydaje mi sie, ze zarzad przeprowadzi jakis transfery typu Luis Suarez. Cisza i nagle jeep. Obstawiam Hazard, w rozliczeniu dostana Coutinho, a my skonczymy z Griezmanem, Hazardem, Dembele, Messim i Luisem.

6

Nie wiem tez po co pisze w ogole ten komenatrz, chyba licze, ze moze ktos ma podobne przemyslenia i bedzie chcial sie nimi podzielic. Po wczorajszym spektaklu nie moglem zasnac do 1 i obudzilem sie po 5, co dalo mi do myslenia. Nie moze byc tak, ze dwudziestuparu chlopow grajacych w pilke 2 tysiace kilometrow ode mnie rujnuje mi wieczor, noc i nastepny dzien, i pewnie jeszcze kilka nastepnych.

To chyba bylo ostatnie wydarzenie sportowe, ktore ogladalem. Jaki jest sens ogladac cos co tak naprawde w przekroju calego zycia sprawia wiecej zawodu niz radosci?
Nie chodzi tylko o pilke, ale o sport ogolnie. Odkad pamietam, ogladam kazde wieksze imprezy praktycznie w kazdym sporcie i tak naprawde co mi po tym? Cos to wnosi do mojego zycia poza sporadyczna euforia?
Glownie to niestety rozczarowanie i niemoc, bo siedzac przed tv nie mam na nic wplywu. Zaoszczedzonym czas i dobrym humorem wole obdarowac moja rodzine, firme i rzeczy, na ktore mam realny wplyw.

Dzisiaj, czuje sie, jakby ktos mi bliski umarl wczoraj na Anfield.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Powiedz mezowi

0

Nie ma znaczenia co studiujesz o ile masz dobry pomysł, w każdej branży sa lepsi i gorsi. Możesz być programista i zarabiać 7k, a możesz być specjalista od marketingu i zarabiać 25k, lub odwrotnie.

0

Ostatnio jak wygralismy mecz 1:0 po bramce francuskiego stopera to o ile dobrze pamietam zdobylismy tryplet. Licze, ze wiecej bramek juz dzisiaj nie zobaczymy :D

14

Elektronika zabija ducha futbolu? Aha, czyli lepiej zeby druzyny wygrywaly po 2m spalonych, rekach w polu karnym i gdy pilka mija linie bramkowa, ale sedzie nie zauwazyl. Z checia zobacze te inne kamery, o ktorych mowisz. O jakim anty-futbolu mowisz? Ogladales jakis mecz Spurs w tym sezonie oprocz tych z 1/4 LM? Twoja wypowiedz jest nic nie warta, nie przedstawiles zadnych argumentow tylko emocjonalne popluczyny. Prosze o zdjecie z tych "innych kamer" oraz uzasadnienie dlaczego wedlug ciebie Spurs graja anty-futbol.

19

Dziekanowski: Sancziz, Roberto Serdzio, De (G)ea, NEW Camp. Rewelacja. No i jeszcze Kotinio, Len Glet

5

Ten Puig jest genialny, wróżę pierwszy skład w ciągu 2 lat.

0

Jak dla mnie to nie ma tragedii. Nie chciałbym żeby Villarreal spadł z ligi, a nam ta porażka nic nie zrobi tak naprawdę.

0

Należy mi się chłosta za słowa o Messim w trakcie meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Valverde ściąg tego Kutionio i dawaj Umititego, na co czekasz?!?!?!?

3

Szkoda, ze Messi gra taka kupę dzisiaj

0

Dzieki

0

Dlaczego przerwano mecz w Hannoverze? Nigdzie nie moge znalezc informacji.

0

Mój komentarz naturalnie dodał się nie pod tym postem co trzeba.

0

Ty byś poszedł na raz i już od 40 metra oglądał plecy napastnika

2

Co ten Valverde?! Przecież powinien grać Boateng Murillo, Oriol i Miranda.

2

270mlm? Śmiało

1

Chyba oszalałeś, ręka ewidentna. Powiększył obrys działa, piłka mogła lecieć w światło bramki.

0

Proponuje, aby redakcja umieścila ten link w artykule.

3

A jest 1/16 w lm?

8

Ostatnie 4 spotkania Realu to tak naprawdę porażka z Barca albo klubem z Barca mocno powiązanym. Girona z Kataloni i Ajax - barceloński ojciec. Będzie trzeba postawić tabliczkę „Czarny punkt” pod Bernabeu.

0

Sezon można uznać za udany.

1

The Wire, Rodzina Soprano, Oz, Wataha, Rzym, Deadwood, Generaton Kill

0

Ten sędzia jest ****************************

0

Nie bój nic, przecież Gomes wraca po sezonie ;)

48

XDD dobrze ze Valverde zostaje na następny sezon. Jeszcze tylko przedłużyć kontrakt z Ivanem, ściągnąć Williana i lecimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?