Konias4318
Dołączył/a: luty 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Oo, jakieś nowe ikony przy profilu każdego użytkownika. Fajna sprawa.
0
@LuisSalvano Bardzo długo nie śledziłem La Rambi. Czytając ten fragment zwyczajnie pomyślałem o Tobie. W sumie jestem ciekawy Twojego zdania na ten temat.
0
@tmQbassive Nie widzę tu elementu skarżenia, ale ok, odpowiem - nauczyła. Mam po porostu bekę z tego gościa, bo kilkukrotnie pisałem z nim na temat powrotu Neya, tłumacząc, że najzwyczajniej na świecie klub nie ma na to kasy, a on dalej swoje. Tyle.
0
A jeśli ktoś ci powie, że Neymar wróci?
Nie ma pieniędzy na piłkarzy, trzeba sprowadzić wielu ważnych zawodników, by walczyć o wszystko. Trzeba im też zapłacić, a to nie jest łatwe. Neymar zapewne jest bardzo drogi.
Może obniży pensję, bo chce z tobą grać?
A jak zapłacić za transfer?
A @LuisSalvano i tak napisze, że dalej wierzy w powrót Neymara XD
0
A jaka jest w końcu oficjalna diagnoza kontuzji Pique? Uszkodził te więzadła? Jeśli tak to w jakim stopniu?
5
Ta informacja odmienia całą sytuacje i nastroje kibiców Barcelony o 180 stopni. Kompletnie niepotrzebne info.
0
Wiem że klub jest w ciężkim momencie, że kontuzje, że za chwile wybory, ale żeby przegrać ligę w grudniu to trzeba się naprawdę postarać.
0
@Kuczek Dzięki wszystkim za wyjaśnienie :D
0
@Stasiuburza Hahaha, o kurde XD
0
Ktoś mi może napisać o co chodzi w walce Najmana? Nie mogłem oglądać Fame MMA.
4
Tutaj dużo bardziej optymistyczna wersja mówiąca o skręconym kolanie i 6-8 tygodniach przerwy. Oby MD miało rację.
0
@Virusk3 To się okaże. U nas przez dwa sezony nie pokazał praktycznie nic.
0
@Virusk3 Arhur za to za to był prawdziwy maestro notujący dziesiątki kluczowych podań co mecz.
0
@patry295 Bardziej miałem na myśli miejsce rozgrywania meczu. U siebie Barcelona nie przegrała w Lidze Mistrzów od 2013 roku.
3
@Esteban_ Luz. Oby dzisiaj też zagrał spoko i pomógł nam wywieźć z Wandy 3 pkt.
1
@Esteban_ Ten mecz był akurat na początku 2015 roku. Pierwszy sezon Griezmanna w Atletico.
0
@Tomo1989 W momencie kiedy odchodził PSG na pewno nie było lepsze od Barcelony, w tamtym sezonie może tak, aczkolwiek mieli bardzo łatwą drogę do finału LM. Czy w tej chwili PSG jest lepsze od Barcelony? Jakoś ciężko mi uwierzyć żeby na Camp Nou Manchester United nas zdominował i wygrał. Jak przegrają we wtorek z Lispkiem to widmo braku awansu z grupy będzie bardzo realne.
1
Ludki grające w FUT' a. Mbappe strzelił 2 bramki, ale PSG przegrało 3-2. To oznacza, że nie masz nasz na informa?
0
@MESSIah16 Tego nie wiadomo i nikt nie mówi o top 10. Umiejętności ma gigantyczne, a najbardziej rozwijał się przy Messim. Wg mnie w erze Messiego i Ronaldo nie było lepszego piłkarza od Neymara.
1
@Encore A w poważnej lidze pograł tylko 4 sezony. Trochę mało.
55
Wspaniale powiedziane. Cholernie zmarnowana kariera.
https://x.com/MateoVeb/status/1327640955265101824
1
@BarcaInfo Szkoda. Nie wiem czemu tak bardzo upiera się, że nie chce wrócić do Barcelony jako trener. Według mnie mógłby nam jeszcze wiele dać. Przykład Zidane' a chociażby - Real w gruncie rzeczy dobrze wyszedł na jego powrocie.
1
@Konradomoreno Właśnie tak patrzę na futbnie. Dużo większy sens będzie odkupić go w sobotę-niedzielę.
0
Pytanie do graczy futa. Zauważyłem, że karty po czwartkowych nagrodach są droższe. Przykład - wczoraj Rashford był do kupienia za 236k, a dzisiaj jego minimalna cena to 250k na PC. I teraz pytanie - czy jutro karty powinny być trochę tańsze niż dziś? Musiałem go wczoraj sprzedać i zastanawiam się kiedy najlepiej go odkupić.
4
@m_kiesio To chyba oczywiste. Wtedy Błaszczykowski grał jeszcze na poważnym poziomie, Piszczek i Glik byli znacznie młodsi, a Krychowiak był czołowyą postacią w zwycięzcy Ligi Europy. Nie ma co porównywać.
0
Halo, ludki od inwestycji w fucie. Wijnaldum na bank dostanie ifa, teraz jego karta na pc chodzi po 58k. Opłaca się kupić z czterech i sprzedać z zyskiem? Po około ile będzie chodziła zwykła karta Holendra kiedy s paczkach przez tydzień będzie jego inform?
0
@tristan87 Szkoda.
9
Atletico mocno osłabione przed meczem z nami, zobaczymy ilu z nich nie zagra.
https://x.com/marekbatkiewicz/status/1328435981431746561
0
@cules100pro Artroskopia jest i przy szyciu i przy wycinaniu.
1
@Encore To, że jest jedynym pomocnikiem w United, który potrafi grać w piłkę na pewno sprawia, że wygląda na lepszego niż jest w rzeczywistości. Dużą część z tych bramek strzelił z karnych. Nie ulega jednak wątpliwości, że to bardzo dobry transfer MU. Co prawda De Bruyne nie jest ostatnio w najwyższej formie, ale i tak żaden pomocnik na świecie nie ma do niego podjazdu.