13 lipca 2009, 12:31
0
Konrad__o o Superpuchar Europy gra sie jeden mecz.
5 lipca 2009, 22:45
Trzeba uczyc sie od najlepszych. :P
21 czerwca 2009, 11:48
http://www.youtube.com/watch?v= CVGxrCdjcKQ&feature=related Polecam !
26 września 2008, 15:24
Jak na C+ bedzie mecz z Espanyolem to z Atletico nie bedzie?;> bedzie na 100% transmisja
29 sierpnia 2008, 15:46
takich piłkarzy jak najwięcej ;]]
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Konrad__o
o Superpuchar Europy gra sie jeden mecz.
0
Trzeba uczyc sie od najlepszych. :P
0
http://www.youtube.com/watch?v= CVGxrCdjcKQ&feature=related
Polecam !
0
Jak na C+ bedzie mecz z Espanyolem to z Atletico nie bedzie?;> bedzie na 100% transmisja
0
takich piłkarzy jak najwięcej ;]]
0
Trzeba uczyc sie od najlepszych. :P
0
Jak na C+ bedzie mecz z Espanyolem to z Atletico nie bedzie?;> bedzie na 100% transmisja
0
Konrad__o
o Superpuchar Europy gra sie jeden mecz.
0
http://www.youtube.com/watch?v= CVGxrCdjcKQ&feature=related
Polecam !
0
takich piłkarzy jak najwięcej ;]]