0

Konrad__o

o Superpuchar Europy gra sie jeden mecz.

0

Trzeba uczyc sie od najlepszych. :P

0

http://www.youtube.com/watch?v= CVGxrCdjcKQ&feature=related

Polecam !

0

Jak na C+ bedzie mecz z Espanyolem to z Atletico nie bedzie?;> bedzie na 100% transmisja

0

takich piłkarzy jak najwięcej ;]]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?