0

Niech się nacieszą. Przyjdzie niedziela, dostaną wpierdziel i znowu będą coś płakać o lidze negreiry.

0

@Gaz weź nie przypominaj bo popłaczę się zaraz xd

0

Inter przez całą fazę grupową, 1/8, ćwierćfinał stracił łącznie 5 bramek, grając mecze z Bayernem, Monako, feyenordem, bayerem, arsenalem, Lipskiem.

W dwóch meczach z barca stracił 6 bramek. Ten wczorajszy mecz boli mnie chyba bardziej niż ten z liverpoolem. Zabrakło jednej minuty od finału. Mimo wszystko jakby ktoś przed sezonem powiedział mi, że zagramy w półfinale lm grając jak równy z równym, że zdobędziemy 2 miejsce w fazie grupowej, niszcząc przy tym Bayern, bvb, benfice, i inne dobre kluby to bym mu doradził wizytę u psychiatry. Kiedyś to byśmy po tej pierwszej polowej się nie podnieśli i mecz skończyłby się 4:0 albo wyżej dla Interu. Nie wiem jak wy ale pierwszy raz od 10 lat widzę, że to wszytko zmierza w naprawdę dobrym kierunku i nawet taki Garcia, de jong, rekin zaczęli w końcu coś soba reprezentować. W końcu reszta topowych zespołów zaczęła się nas bać i liczyć się z nami i to grając bez 3 kluczowych piłkarzy. Kiedyś jak dosięgnęły nas kontuzje to grupy nie potrafiliśmy wyjść.
VeB!

0

W ogóle naszło mnie takie przemyślenie.

Praktycznie każdy piłkarz który popełni jakiś poważny błąd potem się odkuwa, Martin wczoraj z dwiem asystami, olmo z bramka, raphinha z bramką. Nawet jak grają słabo to jednak jakoś przyczyniają się do wyniku, przykładów takich jest jeszcze sporo. Tylko kurde ten araujo, on nawet jak gra dobrze to nie wiadomo czy czegoś nie odwali zaraz, każdy piłkarz za flicka wskoczył na poziom, a nawet dwa poziomy wyżej, tylko on gra kurde od 2/3 lat tak samo. Ten gol na 3:3, no trudno nie upilnował zdarza się, ale dać się tak ograć jak przy golu 4:3 to już kryminał piłkarski.

0

@messi33 de jong ostatnio wygląda git, jego jeszcze bym zostawił, ale została dwójka adios. Jeszcze fort na wypożyczenie fajnie jakby poszedł.

0

@Azi i bez ossasuny

0

W ogóle rudiger dostał jakąś karę za to zachowanie w finale pucharu króla?

3

Tak oglądam tę bramkę na 4:3 i to jest ku%wa kryminał jakiś. Araujo ograny jak pachołek, a do tego Cubarsi, który mógł doskoczyć, a zamiast tego się przyglądał.

0

@Encore i kto niby oprócz niego miałby dostać tę złotą piłkę? Dembele? XD

0

Ja to bym chciał żeby barca miała chociaż połowę tego szczęścia w lm co sreal.

1

Pozdrawiam tych którzy pisali że mentalu nie mamy żeby to odrobić

5

Odrobią to jeszcze, Lewy 3 brameczki walnie i po zawodach będzie :)

0

Martin to do okręgowki się nadaje a nie do Barcelony

0

Po finał Barcelonko!

2

Jakby co to wyszedł drugi trailer gta 6.

Szkoda że rok trzeba jeszcze czekać….

1

@Kai0 ja poleciałem trochę dalej i jestem już po finale.
Wynik: Barca 6-1 PSG

2

I znowu murowanie autobusem. Tych najsłabszych drużyn w la lidze to oglądać nie idzie.

0

Oczywiście mecz życia bramkarza

0

@Death_voice ogólnie to napisałem, nie chodziło mi konkretnie o ciebie.

Np prawo do szacunku, bo wiadomo jak jest z tym szacunkiem do homoseksualistow. % samibojstw wśród homoseksualistow i biseksualistow nie bez powodu jest o woleli wyższy niż wśród osób hetero.

0

Przecież jakby ten rannieri od początku sezonu trenował Romę to by o majstra się bili. Fajnie byłoby ich zobaczyć w LM.

5

@Foton Suwerenność to słowo względne. Dla jednego będzie robienie interesów z innymi krajami i wzmajemna współpraca, a dla drugiego będzie oznaczać wyjście z NATO, UE i udawanie, że jesteśmy potęgą.

4

Ja tam się realowi nie dziwię, lepiej dostać walkower 3:0 niż zbłaźnić się znowu i dostać 5:1 xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Joe_Pesci emerytury

10

US Avellino 1912 to włoski zespół z rejonu Kampanii, wywodzący się z miasteczka zamieszkiwanego przez niespelna 50.000 mieszkańców. Sobotnia wygrana z Sorrento, sprawiła, że zespół może cieszyć się w tym roku z awansu do Serie B.

Być może nie byłaby to informacja ciekawa, tudzież niezwykle osobliwa dla szerszej publiczności, gdyby nie fakt, na który zwróciły uwagę włoskie media.

Drużyna, w której składzie występuje dwóch Polaków- Thiago Cionek oraz Jan Żuberek, po raz kolejny w historii uzyskała awans do wyższej klasy rozgrywkowej w roku abdykacji lub śmierci papieża.

Media podają, że jest to już szósty taki przypadek. Niektórzy wprost piszą o klątwie Avellino.

W 1958 roku, kiedy kościół katolicki opłakiwał śmierć Piusa XII, kibice Avellino świętowali awans swojej drużyny do Serie C.

Niespełna pięć lat później- w 1963 roku, zmarł Jan XXIII, a Avellino ponownie awansowało do Serie C.

W 1978 roku zmarło dwóch papieży: Paweł VI oraz Jan Paweł I. Klub natomiast, po raz pierwszy w swojej historii awansował do Serie A.

W 2005 roku, dzięki wygranej w finale barażu z Napoli, drużyna z Kampanii awansowała do Serie B. Jest to również rok śmierci papieża Jana Pawła II.

W 2013 roku, Avellino ponownie awansowało- tym razem do Serie B. Papież Benedykt XVI zrezygnował natomiast z pełnienia funkcji głowy kościoła katolickiego.

W tym roku klub przypieczętował awans dwa dni przed śmiercią papieża Franciszka.

ℹ️Il Mattino

2

@Trojanek23 to przy okazji zadam pytanie do wszystkich prolife, którzy zaraz się tutaj zlecą.

W jaki sposób pomogliście ludziom, którzy wychowują takie chore dzieci?

1

@Death_voice Wspieranie osób w ich prawach, okazywanie im troski, walczenie z przemocą wobec tych osób wtedy nie popełniasz grzechu. Z drugiej strony jeśli szczujesz bezczelnie na te osoby to jak to wtedy się ma do przykazania o miłości? Bycie gejem samo w sobie nie jest grzechem, jeśli dopuszczają się aktów seksualnych to już wtedy grzeszą. Prawicą zapomniała, że nakręcając hejt na takie osoby sama dopuszcza się grzechu.

KKK 2358 Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie. Powinno siętraktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.


3

@draxidox wspieranie lgbt nie wyklucza bycia katolikiem.

3

@fart każde prowadzenie samochodu pod wpływem powinno być traktowane jako usiłowanie zabójstwa.

0

Kurde nie mogłem końcówki niestety obejrzeć, ale widzę, że cos Robercikowi się stało. Poważnie to wyglądało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?