Koriolan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Perezowi nie spodobał się kalendarz ?
0
Obronił, ale nie wymagało to od niego interwencji sezonu.
2
W piłce nożnej decydują detale a czasem zwyczajne szczęście.
1. Sędziowski cud to nie uznanie gola Ronaldo ze spalonego. Nie takie dobre błędy już widzieliśmy. Tym razem sędzia stanął na wysokości zadania.
2. Mieliśmy furę szczęścia że Ronaldo w idealnej pozycji i niekryty przez nikogo zrobił El Tornado.
3. Strzały Paulinho - jeden zdaje się nad w Keylora, drugi mało groźny.
4. Słupek Benzyny.
Real mógł prowadzić nawet 2-0 do przerwy i ocena taktyki byłaby jednak inna.
W drugiej połowie - obejrzyjcie powtórkę jak kiepsko strzelił Suarez przy pierwszej bramce. Ter Stegen by to chyba wyjął.
Przy drugiej bramce Suarez zepsuł dwa strzały, na szczęście wyszło na nasze.
4
Espanyol urwał punkty Atletico. Dobra, czas powiedzieć głośno.
Jutro gramy o mistrza.
Zwycięstwo dałoby mam ogromną przewagę.
Nie spierdolmy tego.
3
Jeśli zakładamy Dom Spokojnej Starości, to świetny pomysł.
0
Tebas juz powstrzymał transfer Neymara, także..
2
My też żałujemy.
Był szklany w Arsenalu, u nas to sie nie zmieniło. Przez dwa sezony zawsze gdy był potrzebny, był niezdolny do gry.
2
Złota Piłka powinna być nazwana nagrodą im. Leo Messiego, a D10S powinien ją wręczać
0
taaa chcą wypożyczyć i pewnie chcą tez byśmy płacili jego pensję.
Albo transfer definitywny albo nie ma o czym gadać.
1
normalnie ban się należy :)
to jeszcze raz- Club Senor i jego kapitan
https://x.com/Don_Iniestazo/status/924686251437027328
0
Wczoraj widzieliśmy jak na dłoni, że
a) pod nieobecnośc Iniesty, Messi jest w zasadzie jedynym zawodnikiem który potrafi minąć dryblingiem.
b) nasza pomoc w składzie z Rakiticem i Pauliną jest zupełnie "bezpłodna" w kreowaniu akcji.
Znowu widzimy Messiego cofającego się do koła środkowego.
c) Gomes może by i chciał Ale on ma ujemną dynamikę. Jest za wolny zarówno z piłką jak i bez piłki
d) powinniśmy zagrać z Semedo na obronie i Roberto na prawej pomocy już z Olympiakosem.
I Dennisem Suarezem .
d) Pique kiedyś był najlepszym stoperem świata w pojedynkach 1 na 1.. Kiedy to było.
e) Umtiti to zwierzak. kapitalny transfer.
f) Ocena meczu tak naprawdę rozbija sie o słupek Messiego i poprzeczkę Paulinho.
Na przerwę powinniśmy schodzić z wynikiem 2-0 lub 3-1. Brak skuteczności nam się odbije czkawką w którymś meczu.
g) cieszy większa ochota do gry Suareza i to, że z tej ochoty cos zaczyna wynikać.
Bilbao to jeden z trudniejszych wyjazdów w sezonie. 3 punkty, gramy dalej.
9
redaktor, z którym najbardziej się nie zgadzam- tak jak lubię czytać jego teksty/
No ale dziś..
Zgadzam się że Ramos i Marcelo idealnie reprezentują wartości RM.
Marcelo np tu
a tu Ramos
Duch Juanito psia mać.
Dopisujemy Pepe kopiącego powietrze, Arbeloę, Xabiego Alonso z wiecznym immunitetem - Casemiro jest jego godnym następcą
tylko po co to p... o szacunku - w ostatniej dekadzie RM czyli po ludzku mierda, na niego nie zasługuje.
Apogeum chamstwa na boisku i poza nim przypada na twojego ulubionego Traductora, który nie znał jakiegoś Pito Villanovy.
Jemu życzę zakończenia kariery w jakimś Manaus w drużynie FC Pekari.
Kariera Żoze to jest wielka historia "dobrych błędów"- pozdrawiamy Valentina Iwanowa, którego ołtarzyk Żoze powinien mieć w walizce ze swoją charyzmą czy jego biznesowego kumpla Olegario Kij Ci w Oko, który wydymał nas bez mydła w pamiętnym "meczu w cieniu islandzkiego wulkanu".
Mecz ten świetnie wpisuje sie w "The Rise and Fall of Zlatan"- który zaliczył u nas wejście smoka a potem nie mógł zaakceptować wielkości Messiego i mając w zasięgu ręki tytuł LM, którego nigdy nie zdobył- strzelił focha razem z innym wielkim napastnikiem Thierrym Henry. W rezultacie wynik z murarzami Żoze musiał gonić nieopierzony Bojan - któremu prawie się udało ale wkroczył Czarny Pan z gwizdkiem.
Na 15lecie życzę Ci wyzwolenia się z pułapki poprawnego acz fałszywego obiektywizmu.
0
Mistrz ciętej riposty :)
Jak wyglądało by banowanie 95 tys ludzi na Camp Nou, niepochlebnie wypowiadających się o matce pewnego portugalskiego trenera, albo - na tym samym meczu - sugerujących że Marcelo jeszcze nie zszedł z drzewa ?
W tym wszystkim trzeba pamiętać o jedynym - kibicowanie jest jedną wielką emocją.
Czasem nieokiełznaną radością z mojego awatara, czasem bezsilną wściekłością z trybun na meczu z Atletico w 2014, gdy epitet o sprzedajnej k.. z Valencii był tym najlżejszym.
Gdy wytniemy te emocje z kibicowania, nie zostaje wiele poza wyniksmi i statystykami
0
masz na myśli ten drugi klub z Barcelony? :P
0
dlatego napisałem "Moderacjo"
0
ja wiem że to tylko trzecioligowiec, ale po tym co pokazał Arnaiz, to Paco można wystawić na aukcji internetowej.
Zwyczajnie bardziej pasuje do naszej gry
0
Podoba mi się
"Mistrzowie sprytu myślą, że oszukali system, niczym Casemiro."
Droga Moderacjo- słowo "mierda" prosze wpisać do słownika określeń dozwolonych. tak samo jak stadion naszych drogich przyjaciół to Mierdabeu.
No i .. za bana z lutego 2013 należałyby mi się przeprosiny :(
Pozdrawiam i życzę nieustającej czujności w tej niewdzięcznej lecz niezbędnej robocie.
2
Chociaz często się nie zgadzamy, NooStress jest superpozytywnym gościem.
1
Fajny wywiad i fajny cykl.
Życzę powodzenia i realizacji marzeń :)
31
Bo Davinsona Sancheza nie chcieliśmy
a De Ligta bedziemy obserwować tak długo aż ktos go kupi
1
powiedzmy sobie szczerze- nigdy nie czułem takiej nienawiści Camp Nou jak za Żoze hijo de puta. Jest synonimem chamstwa i bufonady.
"Antykibicuję" każdej druzynie którą prowadzi, a jemu życzę by zakończył karierę trenując drużynę FC Pekari gdzieś w Manaus.
0
Cholernie słabe źródło, ale byłoby ciekawie
0
Zresztą.. przed monitorem zasiądą Perez , Tebas i sędzia mierda- mierda . I nic się nie zmieni.
Droga administracjo - w wersji mobilnej nie działa mi edycja
2
Za dwa lata ? Czyżby Perez już wiedział, że Barcelona za dwa lata nie będzie grała w La Liga ?
2
normalnie duch Ujfalusiego.
1
Arda jest już bliżej niz dalej zakończenia kariery, zarabia dobre pieniądze, żyje w jednym z fajniejszych miejsc w Europie- dlaczego miałby gdzieś biegać za piłką za połowę tej kwoty.
Turcja własnie odpadła z MS, tak więc gra na Mundialu jako motywator odpada.
Albo go wypożyczymy płacac większość pensji, albo puścimy darmo. Obyśmy nie rozwiązali z nim kontraktu płacąć do końca umowy.
12
LFP = Liga Florentino Perez.
Tebas to mierda z krwi i kości, innej wypowiedzi trudno było oczekiwać
13
Zawinąć w folię bombelkową i wysłać samolotem sanitarnym.
1
Po pamiętnym meczu z Atletico,... Gdybym napisał co myślę o tym panu, powinienem sam się zbanować
0
Przecież Tebas juz się wypowiedział w tej sprawie- jeśli Katalonia ogłosi niepodległość, FC Barcelona nie będzie grać w La Liga.