Koriolan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i własnie dlatego jeśli odejdzie to z kartą w ręku.
0
oczywiście że tak, natomiast ja miesiąc temu dawałem 1% szans na to, że PSG w ogóle usiadło do rozmów.
Jeżeli wierzyć plotkom, to Fernandez i Bartu wreszcie mnie posłuchali ;-) i nie składali jakichs gównianych ofert typu 40 baniek + Denis Suarez tylko poslzi od razu "all in" i połozyli na stole konkretnie pieniądze.
owszem, szejka stać na to by zesłać Verattiego do "klubu kokosa". Nie wierzę że Veratti pójdzie na ostro bo za rok są Mistrzostwa Świata.
Natomiast jest pytanie- czy w takiej sytuacji jakikolwiek zawodnik z najwyższej półki będzie chciał przyjść do PSG, widząc, że to złota i wykładana diamentami, ale jednak klatka?
Ilu piłkarzy z pola na świecie mogłoby w tej chwili realnie wzmocnić PSG?
10?
wyjęcie ich jest nawet dla PSG równie trudne jak dla nas wyjęcie Verattiego.
0
Podstawową róznicą okaże się te, że jeden gra w znienawidzonej przez Madryt Barcelonie a drugi w gangu Don Floro.
Dlatego Ronaldo dostanie dwa lata.. gry w realu Madryt.
23
Oczywiście, może zdarzyć się tak, że jedynym efektem całej sprawy Verattiego będzie kolejna podwyżka jego zarobków i deklaracja o dozgonnej miłości do Paryża, wtedy powinniśmy ostatecznie skreślić go z listy naszych celów transferowych.
Mam nadzieję że on jednak doszedł do wniosku, że jeżeli chce wygrać coś w piłce klubowej, to musi opuścić ciepłe gniazdko w Paryżu.
Lique 1 to liga jednego zespołu i tegoroczny wyskok Monaco nic tu nie zmienia. W sierpniu Monaco będzie wyglądać jak półki w Lidlu po promocji.
Włochy? Juve zdobyło 6? mistrzostwo z rzędu i nie zapowiada się na zmianę.
Podobnie Niemcy. Jeżeli chce przejść do bardziej konkurencyjnej ligi to albo Hiszpania albo Anglia.
PSG obieca mu wzmocnienie zespołu? Kim? Nie potrafi zrobić nawet tego co Bayern w Niemczech.
Mbappe czy Bernardo Silva od sierpnia grali by już w Bayernie.
Kładziemy na stół uczciwe 100 baniek, a ty dostaniesz rolę lidera pomocy i szafkę w szatni obok Messiego i Neymara.
Nie spieprz tego, Marco.
3
Mógłby.
Gdyby nie wpisy na TT "je.. Barce", Hala Madryt.
Wczoraj w trakcie meczu ktoś przypomniał sprawę Sergi Guardioli.
0
35 baniek. Tyle ile zapłaciliśmy za Gomesa.
12
Niech siedzi u Papcia Śpiwora i gra w czwartki.
1
Dwie różne rzeczy.
po pierwsze, nie ma świetnego PO do kupienia. Najlepszym jest Carvajal a dalej .. Alves.
Bellerin to szybkobiegacz.. i tyle, a a ma kosztować 50 baniek?
My pozwoliliśmy wyjąc innym najlepsze opcje do pomocy.
Isco mógł i chciał grac u nas, Kroos też, veratti był do wziecia z Włoch.
Zamiast Asensio kupiliśmy.. Daglasa,.. tak tak.
Jeżeli nie uda się kupić rozgrywającego top-class to rozgrywał będzie Messi, trzeba kupić prawego napastnika ( Dybała??) i DMa - bo będziemy grali na dwóch.
PO- albo stawiamy na Vidala i Palancię albo kupujemy obrońce pokroju Mario Gaspara- zwalniamy Roberto do gry na prawej pomocy.
10
Jeżeli naszą odpowiedzią na 3 LM realu w ostatnich 4 latach ma być transfer Bellerina, który w ostatnich tygodniach x razy mówił że wcale nie chce wracać i podpisał nowy kontrakt - to może niech Bartomeu idzie odwiedzić Rosella?
2
Szkoda że "ktoś" uprzejmie skasował mój pierwotny post- jeśli coś tam niezgodnego się zaplątało to można było delikatnie wykropkować.
Ad rem
1. Średnio śledziłem działalność polityczną Laporty i okoliczności jego ustąpienia. Natomiast na każdym domowym meczu hasło "independencia" jest słyszalne.
2. Od dawna twierdzę, że statut i sposób wyboru władz klubu jest naszą dumą i przekleństwem zarazem.
Wymóg długiego stażu jako socio w zasadzie wyklucza osoby spoza kłębowiska żmij.
3. Nie przyjmuję argumentacji, że w Hiszpanii nas nie lubią więc talenty idą do realu, nie mamy szansy obronić się przed sądem itd. Z tym o czym pisze AxelF oczywiście się zgadzam- jestem ciekaw jak ukręcą łeb podatkowym przekrętom Smutnego.
Natomiast przypomnę wypowiedź powściągliwego zwykle Messiego - który kiedyś wypalił że Faus nie nadaje się na dyrektora finansowego klubu piłkarskiego.. ciekawe co miał na myśli.
4. Mówiąc o zastaniu klubu drewnianym a pozostawianiu murowanym -miałem na myśli sytuację finansową ( co własnie potwierdził sąd) i wizerunkową.
5. Nie kwestionuję zasług Rosella w pozyskaniu Dinho. Natomiast chcę zauważyć, że ktoś kto jest świetnym wiceprezesem zajmującym sie określoną działką w klubie, nie musi być dobrym prezesem. Tak jak asystent nie musi byc dobrym pierwszym trenerem.
6. Czy zarzuty wobec Rosella nie sięgają roku 2011 a więc okresu gdy był już prezydentem Barcelony?
7. Naszej słabości w UEFA i FIFA nie da się wytłumaczyć. Jesteśmy jednym z największych klubów ostatniej dekady, a zostaliśmy poważnie wydymani.
Do tego w kwestii bana dla realu, nasz zarząd położył uszy po sobie. Przecież powinniśmy podnosić zarzut nierównego traktowania nas i klubów z Madrytu.
Już nie mówię o kwestii wizerunkowej - co zrobiło by FIFA gdyby po ogłoszeniu zarzutów, pewien mały Argentyńczyk wystąpił na konferencji prasowej i przypomniał, że gdyby zastosować obecne przepisy, to nie mógłby cieszyć się zdrowiem (!) , grą w Barcelonie i tytułami najlepszego piłkarza świata. I że FIFA odbiera młodszym szansę z której on skorzystał.
Pozdrawiam
0
To wszystko prawda, natomiast za Laporty wszystkie te afery miały jednak oblicze wewnętrzne. Za Barto i Rosell a KLUB został skazany za przekręty.
To gigantyczna różnica.
0
Chciałbym wierzyć, że "cisza transferowa" z naszej strony jest spowodowana tym, że dzisiaj gramy mecz o puchar pocieszenia i nie chcemy "destabilizować" drużyny, podobnie jak czekamy z podaniem nazwiska nowego trenera; że Robert i spółka działają po cichu i że już w pierwszym tygodniu czerwca z poważnego źródła usłyszymy o dopinaniu transferu który pomoże przywrócić nam wielkość.
jednak.. nie wierzę
Znowu czekamy az młodzi obiecujący piłkarze przejdą z kuźni talentów do mierdy lub stajni szejków i staną się "intransferibble"? Kolejne trzy lata będziemy chodzić za Verattim, którzy naszym zainteresowaniem będzie podbijał sobie kontrakt w PSG? Celujemy w Thiago który jest o 5 lat młodszy niż srednia wieku Bayernu -na pewno nam go sprzedadzą? I tak dobrniemy do końca karieru Suareza, zmierzchu Messiego, Neymar szybko odpłynie w kierunku nowych wyzwań i pieniędzy... i tak skończy się wspaniała dekada.
Nie bez przyczyny Katalończycy nazywani są Los Polacos.
k.., jak już mamy złotą kurę to musimy urwać jej jaja
Laporta i jego ludzie mieli absolutnie wszystko by opracować zawczasu projekt sukcesji i na fali sukcesów promować jednego mocnego kandydata na kolejnego prezydenta.
No to wystawili dwóch słabych kandydatów. Wygrał Rosell , aktualnie w pudle.
jego następca Bartu kontynuował politykę deprecjonowania Laporty i własnie przegrał w sądzie.
I co- dzisiaj ma się podać do dymisji? No to mamy chaos przez kolejny rok, bo wybory w sierpniu nie mają najmniejszego sensu.
Po transferach N i S wydawało się, że mamy naprawdę wszystko by przedłużyć cykl i zdominować piłkę nożną w Europie na kolejne 5 lat.
Niestety, przespaliśmy moment w którym nasz magiczna pomoc stała się bezproduktywna.
i teraz toniemy w przeciętności w tej formacji, mierda wyjmuje kolejnych cracków i talenty, a my modlimy się o jeszcze jeden dobry sezon Iniesty.
Żal..
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
W Canal+. Jak wszędzie
0
Nie może, co więcej, zgodnie ze statutem klubu, dopiero po 5 latach od zakończenia kariery zawodnika.
0
Poszukajcie na TT filmu, jaki kabaret odstawił w niedzielę obrońca Malagi przy pierwszej bramce dla realu.
1
Macie o jeden mecz i dwa punkty mniej od nas, jesteście na prowadzeniu w wyścigu o Scudetto . Z tym że nas okradziono minimum z 5 punktów.
Real dostał w prezencie minimum 4.
Wyobraź sobie że zaczynacie ligę z 9 ujemnymi punktami..
A nasz bilans z czołówką ligi jest świetny
Real 4
Atletico 4
Sevilla 6
Villareal 4
Bilbao 6
Nie przegraliśmy ani jednego meczu!
0
zobaczymy jak będzie gwizdany finał.
Sędziuje Brych- który w tym sezonie pięknie przekręcił Hoffenheim przeciw Bayernowi.
wiesz co zrobi Higuain jak będzie miał piłkę dwa metry od bramki ? Będzie szukał Ronaldo
1
Słaba forma, w której zdobędziemy pewnie 90/114 pkt, plus przynajmniej 5 punktów- to bardzo ostrożny rachunek - zabrali nam sędziowie.
0
Sędzia który okradł nas w meczu z Betisem i to dwa razy w kilka sekund ( nie widział książkowego karnego na Neymarze i piłki prawie metr w bramce) będzie w nagrodę pilnował waszego mistrzostwa w naszym meczu z Eibar.
Ciekawe czy ma już miejsce w loży honorowej na Mierdabeu
0
A w niedzielę wszyscy kibicujemy mierdzie z takim transparentem
0
kibic drużyny w której grają Ramos i Casemiro z wiecznym immunitetem, powinien siedzieć cichooo.
1
podsumowując twoje komentarze? w la Liga wszyscy poza realem i Atletico są słabi?
Celta grająca z Mułczesterem w 1/2 LE jest słaba? Alaves które zagra w finale CdR jest słabe?
Zdobyliśmy 87 punktów na 111 możliwych ( bo jeszcze jeden mecz pozostał. I to jest mało????
Do tego jakieś 5 ukradli nam sędziowie.
Nie ma takiej ligi w Europie, gdzie 90 punktów prawdopodobnie nie da nam mistrza !
real grał równiej? Popychany przez sędziów ? I ma całe trzy punkty przewagi..
0
Bredzisz
bredzisz bo właśnie chodzi o całokształt
losowo - to w sezonie rozkład błedów na korzyść poszczególnych drużyn oscyluje około zera.
Natomiast real jest jedyną drużyną której dotyczą tzw "dobre błędy".
czego nie widział sędzia przy zagraniu Kung Fu Navasa?
Co chciał dac sędzia Ramosowi w finale KMŚ? Kwiaty z butonierki?
Sędzia nie widział wczoraj karnego po faulu Ramosa? Był widoczny bez powtórki.
0
po wałku z Bayernem, ze szczytów bawarskiego klubu słychac było pomruki- to skandal i że oni tak tego nie zostawią. Bayern to nie jest jakiś mały klubik. I co? Ano ciiiiszaaaa
1
akurat z ligi pamiętam wałek za wałkiem.. taki pamiętny wałek na Majorce.
real przegrywał 0-1 i cisnął. Majorka wychodzi kontrą, dzida do przodu, zawodnik Majorki wybiega dobre dwa metry z własnej połowy i jest sam na sam z Ikerem. Sędzia gwiżdze spalonego.
Zaczeło się od tego, że Ramos powiedział, ze real potrzebuje "dobrych błędów" by wygrać ligę.
2
w tym roku nie było szans na wygranie ligi.
Mierda miała wreszcie wygrać ligę.
To był druk jak liga za Mourinho
5
Historia kradzieży 2016/2017 w jednym filmie. Kolejka po kolejce
Tak wygrywa real madryt
https://x.com/neurophate/status/865064995771568128
19
Zostaliśmy bezczelnie okradzeni z mistrzostwa , a wczorajszy popis sędziego z wyrzuceniem Aspasa i brakiem kartek dla Ramosa i Varana, brakiem karnego i nie wyrzuceniem Casemiro za dwie żółte kartki to pokaz siły Pereza i Tebasa.
Prawdopodobnie zdobędziemy 90 punktów na 114 możliwych i nie da nam to mistrzostwa! Sędziowie dali nam +1 z Sociedad, zabrali ze 6. delikatnie licząc.
To ile punktów do cholery mamy zdobywać co roku, by mieć szanse z popychanym przez sędziów realem?
10
Ramos zbyt często uderza piłkę głową. To widać, słychać i czuć.
Kolejne wcielenie Juanito