0

Song nigdzie nie pójdzie bo u nas zarabia 2x więcej niż ktokolwiek proponuje mu obecnie.
A jeśli ktoś pisze, że 3 lata temu mógł konkurować z Sergio, to proponuję obejrzenie naszego meczu z Arsenalem na Emirates, gdzie tylko laskawosci sędziego zawdzięcza dotrwanie bez czerwonej kartki do końca pierwszej połowy. Facet nie potrafi bronić i nigdy nie potrafił.

0

Zarząd do 30 czerwca NIE PODPISZE żadnych papierów zwiększających nasze zobowiązania.
Czas to zrozumieć.

0

Widać, że dla NC+ taka sublicencja nie ma najmniejszego sensu.
LM ma ogromną potencjalną oglądalność>
Średnia oglądalność meczu LM w NC+ jest wyższa niż przewspaniałej ekstraklapy. Przypomne, że mecze ligi w zasadzie nie nakładają się na siebie a LM- dopiero od półfinałow, we wczesniejszych fazach zawsze sa co najmniej dwa mecze jednocześnie- widownia się rozkłada.

0

Ciekawy link
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/3-1-mln-widzow-finalu-ligi-mistrzow-w-tvp1-200-tys-w-canal
oglądalność WSZYSTKICH spotkań LM w nc+

Finałowy mecz Ligi Mistrzów sezonu 2015/2016 oglądało w TVP1 3,07 mln widzów. Z kolei w płatnym kanale Canal+ widownia tego spotkania wyniosła 196 tys. osób. Średnia oglądalność wszystkich meczów w nc+ wyniosła 133 tys. oglądających.

Ciekawa jest ostatnia tabela
Topowe mecze we wszystkich stacjach nc+
Jeżeli wierzyć w te wyniki, to
a) żadnego ze spotkań z naszym udziałem nie ma nawet w pierwszej dziesiątce
b) widownia mierdy i Bayernu jest znacznie większa od naszej

2

"Real złodziejski w hiszpańskim finale LM"
Pepe kandydatem do Oskara za rolę drugoplanową.
Ramos jak zwykle z immunitetem.

0

Coście się tak uczepili tego Bellerina?
Nasze transfery z Arsenalu w ostatnich latach to porażka.
Kurcze- kto z piłkarzy Arsenalu odszedł w ostatnich latach do wielkiego/lepszego klubu -poza Barceloną.
2011
Clichy i Nasri do City?

2012
Pampersi do MU

2013 -nikt

2014 - Sagna do City

2015-nikt


Dlaczego nikt poza nami nie poznał się na tych piłkarskich diamentach szlifowanych ponoć masowo przez Papcia Kidnapera??

8

Brawo, MU- droga do tytułu najbardziej znienawidzonego klubu świata stoi przed wami otworem.
Guardiola czy Klopp musza pamiętać, by w meczach z MU używać okularów ochronnych z poliwęglanu.

0

(ee to jakieś bzdury)

2

Zawodnikom zarażonym Wengerozą mówimy NIE

0

Nie chodzi o żaden mecz, chodzi o kasę

0

Przeciez oni wiedzą że my w styczniu nie mamy wolnych terminów.
Mamy zapłacić te 4,5 bańki.

0

W styczniu? Chyba ich pojerbało - opili się mate?

Niech zgłoszą się do CdR, wtedy zagramy z nimi.
A jak im zapłacimy, to zaraz jakieś pijawki (DiS i inne sepy) zgłoszą się do nas po kasę bo im się też należy.
Porąbany ten transfer.

0

Marquinios nie odejdzie bo Blanc zaczął na niego stawiać.
Bellerin wybrał kiedyś amory Papcia Kidnapera i niech tam siedzi- NIKOGO Z ARSENALU U NAS. Oni mają Wengerozę.
Alves to gość na wielkie mecze, a z drugą dziesiątka la liga niech ogrywa się Vidal.

2

Campeones!

Pytanie - czy wyleczyli się już wszyscy że sprzedaży Daniego Alvesa?
Dani to gość na WIELKIE mecze. Panszczyzne niech odwala Vidal.

12

9 baniek od fiołkow i powodzenia.
Jesli ich nie stać, pakujemy do samolotu i urządzamy licytację w Premiershit.

46

Albo zostaniemy zwycięzcami albo frajerami sezonu- z dużą przewagą nad Ajaxem.

0

chcielismy manitę i mamy. Dziękujemy chłopaki.

0

Dziś urodziny Lucho.
Oby chłopakom wyszedł lepszy prezent niż na pożegnanie Johana, bo jak nie to kac będzie nas trzymał do rozpoczęcia kolejnego sezonu.

1

Przestańmy dzielić skórę na niedźwiedziu biegajacym w lesie.
I piłkarze, i klub i kibice uwierzyliśmy w marcu że liga jest już wygrana.
Futbol po raz kolejny pokazał wała faworytom.
Jesteśmy o dwa kroki od mistrza - którego trzeba wygrać tak naprawdę po raz drugi - ale jeden falszywy krok i będziemy frajerami dekady - bo tak trzeba by ocenić utratę mistrzostwa posiadając przewagę 11 punktów na 10 kolejek do końca.
Atletico wygra te dwa mecze nawet strzelając dupą Oblaka w 94 minucie.
My też musimy.

3

Ech, dobrze byłoby dzis zmanitować ten zamiejscowy wydział mierdy w Barcelonie.

1

Nie piszcie takich rzeczy bo szanowna Moderacja dba o poprawność i zaraz was zbanuje.
Tak, na meczu z P... lem - to prawidlowa nazwa tego klubu - krzyczalem z trybun "aaaa Segunda" razem z połową stadionu.

0

0

Ale wiecie, że (prawdopodobnie) wraca do nas niejaki Martin Montoya??
Żaden klub nie ma tak obsadzonej prawej obrony
Alves, Vidal, Roberto, Daglasinho, Montoya i Adraino tez tam zagra.

1

Wiesz że Song- tak k.. SONG - ma kontrakt wyższy niz Veratti w PSG?
Nasza polityka płacowa a raczej anarchia płacowa, to temat na osobny tekst.

19

Alves zostaje. W ważnych meczach daje z siebie 200%. i jest prawdziwym cule.

0

I za kolegą- na lewą flankę Tremoulinas . Z Sevilli rzecz jasna.

0

1. Żadnych graczy z Arsenalu. Oni mają Wengerozę.
2. Nie bierzmy więcej graczy z Ameryki Południowej, bo jak są mecze reprezentacji to latają jak opentani.
3. Alves k... ZOSTAJE.

0

City musi zagrać tak, jak jeszcze nigdy nie zagrało, by dziś awansować.
Obstawiam, że Smutny CR7 nie jest gotowy na 100 % ale będzie zaciskał zęby i zrobi te 10 sprintów w meczu.
Pytanie czy Fernando duży i mały ogarną środek pola.

0

Nie wierzę w to, że nie widział od razu że był karny.
Tak samo nie wierzę,, że Olegario Ku.egomać nie widział 3 metrowego spalonego i że de Bleckere widział rękę Toure.

2

Naprawdę?
Nie mieli presji z żółtymi łodziami prowadząc 2-0.remis.
Nie mieli presji z mierdą prowadząc 1-0 w meczu upamiętniającym Johana. Porażka.
Nie mieli presji na Anoeta. Wtopa.

My w tej chwili musimy wydrzeć mistrza i CdR siłą woli i przebłyskiem geniuszu. LEO, Iniesty czy Suareza.
Paliwa w baku już nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?