2

Coś spieprzyło się się w głowach naszych piłkarzy.
gdybym miał więcej czasu, popełniłbym jakiś tekst w stylu
"Barca w trybie ekonomicznym- pułapka braku presji".

Ja wiem, że mamy maraton, teraz przerwa na reprezentacje i dosłownie atak szczytowy.
Niestety mam wrażenie, że zdobycie bezpiecznej przewagi w lidze zaowocowało tym, że z tyłu głowy naszych piłkarzy siedzi " ten mecz nie jest kluczowy", "nawet jeśli przegramy ten mecz to jeszcze nic sie nie stało" i tym podobne.
Oczywiście, my kibice też tak mówimy.
ja jednak- od czasu do czasu chciałbym zobaczyć jednak TĘ DRUŻYNĘ grającą na tzw pełnej.
Po drugie - co ważniejsze- wpadamy w pewną autohipnozę.
Pamiętam i pewnie nie tylko ja, jak wyglądały Bayern czy PSG w sytuacji gdy w lidze grali już w zasadzie sparingi.
Potem przyszedł mecz w LM, który trzeba było wygrać- i motor nie chciał zaskoczyć.

Obawiam się tego samego.

0

Po to właśnie Lucho rotuje składem, by w 3 dni zagrać z obydwoma Madrytami na tzw pełnej. Jeśli w lidze wygramy dziś i 2 kwietnia, to na Anoeta możemy spokojnie wystawić zmienników.

0

Łysy z UEFA stał się łysym z FIFA, ale poza tym nic się nie zmieniło.

My wylosowalismy najbardziej niewygodnego przeciwnika - bo takim jest gang Simeone, z kosiarzami typu Juanfran, Felipe po szkoleniu z chamstwa u Żoze czy inny Mario Suarez; że szczelną obroną i długą ławką rezerwowych.

Mierdy są już właściwie w półfinale.
Smutny nastuka bramek ogórkom i zostanie królem strzelców LM - do tego pichichi i znowu będzie kampania " złota piłka dla CR".

0

Słucham? Ja nadchodzi ważny mecz, to Alves gra na 200 procent i ciągle jest najlepszym prawym obrońcą świata.

0

Jak potraktujemy ich jak Getafe, to będą.

9

Żadnego stawiania kropki nad i.
Trzeba potraktować ich z szacunkiem i odesłać do domu z workiem goli.
Tak jak powiedział Alves - to looserzy.
Oni przegrali by Premiershit nawet mając 4 punkty przewagi przed ostatnią kolejką.
Jak mówiła Lapówka do sędziego Laguny - 6-0 poproszę.

1

1. Getafe w ramach pokuty za durne wypowiedzi po meczu pierwszej rundy, postanowiło samo wypiąć dupsko i rozpocząć od swojaka.
Dzięki temu dostali tylko szóstkę, mogła być dycha.
2. Samper musi się jeszcze dużo nauczyć w obronie.
3. Chciałbym abyśmy podobny wynik zrobili w środę z Kanonierką - skończyło by się durne gadanie ich kibiców, że La Liga jest słaba a doły tabeli ogrywa się po 5-0.
Arsenal jak zwykle w marcu się skończył, więc jest dobra okazja.
4.Dawac real w 1/4 LM. Mierda to nasz wielki zbiorowy obowiązek - a lepiej grać z nimi dwumecz niż finał - w którym jakaś konterka, karny czy czerwona kartka mogą ustawić mecz.
No i koniecznie niech chłopaki Cholo sprawdzą Baya.

0

Lucho jest świetny również na konferencji :).

1

właśnie o to chodzi, że niezależnie od wyniku sportowego, kasa by się zgadzała.
Obecnie - w LM to drużyny z Premiershit są chłopcami do bicia, a w LE grać im się nie chce, bo więcej można zarobić przesuwając się o 2 miejsca w tabeli ligowej w Anglii niż wygrywając LE.

51

5 najsilniejszych drużyn angielskich.. Jak to śmiesznie brzmi.
MU, które ostatnio wygrało coś gdzieś w czasach dinusiów, Zawsze czwarty Arsenal, Liverpool europejski sredniak i Chelsea - które w przyszłym roku raczej nie zagra w LM.
Zróbcie sobie Puchar wielkiej piątki i nie zawracajcie dupy.

5

Zatrzymać moga nas przemęczenie i kontuzje.Oraz -jak to w pucharach- pech i gorszy dzień.
Nasza kadra ma 2-3 wrażliwe punkty.
Fernandez powinien co rano zapalać w barcelońskiej katedrze minimum trzy świeczki.
Pierwszą za zdrowie i formę Alby, bo na jego pozycję nie mamy kompletnie nikogo, kto dawał by choć 60% tego co on.
Adriano czy Mathieu to zupełnie nie ten poziom.
Druga świeczka za Pique, bo wszystkie pary stoperów, jakie możemy złożyć bez jego osoby, są zwyczajnie słabsze.
Trzecia za to, by sędziowie zaczęli gwizdać faule na Neymarze tak jak gwiżdżą je na Messim, bo w przeciwnym razie Neymar którymś razem wypadnie nam na dłuuugi czas.

2

Wysoki madrycki sądzie, największym krętactwem w całej sprawie jest Third Party Ownership, które bezpośrednio wskutek niejasności przy transferze Neymara, zostało zakazane przez FIFA.
W związku z powyższym wnosimy o odrzucenie pozwu w całości i obciążenie DIS kosztami postępowania.

1

jakiej przyjaźni? nie oglądam, ale patrząc na livescore to jest jakieś softporno

0

Czy panowie redaktorzy świętowali już podczas meczu?
"Tuż przed końcem regulaminowego czasu gospodarze mogli nawet stracić dwa punkty, gdyby po stałym fragmencie piłka, która wypadła z rąk Claudio Bravo, zdążyła przed nim i wtoczyła się do bramki".
Przecież Bravo był faulowany przez Savica, został odgwizdany faul.

We wczorajszym meczu zagraliśmy dobrze przez jakieś 20 minut.
Najpierw ATM rzuciło się na nas jak Baskowie - widzieliście około 20-25 minuty średnią prędkość poruszania się zawodników? Oni mieli 7,3 a my 5, 9. Tak się nie da przez cały mecz.
Do tego grali bardzo ostro, a Mallenco do któregoś momentu nie reagował. Felipe przed faulem na Messim powinien mieć już żółtą kartkę, przynajmniej dwa faule ba Neymarze zostały puszczone jako korzyść i bez kary indywidualnej.
Przy okazji kolejny obrazek - co z psychika zawodnika robi pobyt w drużynie trenowanej przez Mourinho.
Potem zaczęliśmy grać swoje i pierwsza bramka to akcja za jaką kochamy naszych graczy - defensywa ATM została rozklepana jak kotlet.
Druga to stempel Lucho i kapitalne zagranie Alvesa z Suarezem.
Gigantyczną pracę wykonywał wczoraj Crackitic - pierwsza bramka to również jego błąd, Pique krył powietrze, Mascherano był spóźniony za Albą ( ale niemal wszystkie grozne akcje szły stroną Alby) natomiast Rakitic był wczoraj wszędzie.


Pique był znowu ostoją.
Specjalne wyrazy szacunku dla Neymara. Był niemiłosiernie kopany a mimo to cały czas był groźny i co ważne, nie zagotowal się.
Mamy komfortową sytuację w lidze. Trzeba uważać, bo zespoły z Madrytu będą w tygodniu odpoczywać.
Olać drugą połowę.
Powinniśmy byli ich dobić, ale nie zrobiliśmy tego.
Może z obawy by nie zaczęli na nas jeszcze bardziej polować?

Te dwadzieścia minut dobrej gry wystarczyło by ATM kończyło mecz w 9 i by odprawić wicelidera

0

Długi tekst na ten temat na blogu Creusa.
Polecam

3

Zgadzam się z Valverde. Ale jak mówimy o czerwonych kartkach

Mikel Rico powinien wylecieć za kopnięcie Neymara w kolano a Balenciaga za faul na Neymarze.
i tyle.
Tylko że powinni byli odrabiać 1-0 po prawidłowym golu Vermy.
Bilbao wyszło na pełnej, strzelili jedną bramkę i w 35 minucie wyczerpały się im baterie.
W drugiej połowie nie złapali tlenu, mieli dwie dobre akcje a my ich miażdżyliśmy.
mecz trwa 90 minut a nie 35.

0

Tytuł jest nieprawdziwy.
Celta jak najbardziej zgadza się sprzedac nam Nolito.
Za 18 baniek , bez żadnych dodatkowych szykan.
To my nie chcemy /nie możemy położyć pieniędzy na stole i domknąć transakcji.

5

Powtórzę kilka informacji za kolegą, który zgłębiał temat na bazie większej liczby publikacji
a) podobno na porozumienie z Katarczykami nie ma już w tej chwili szans
b) pretekstem było to, że po wyborach Bartomeu chciał od Katarczyków więcej kasy niż wynegocjował Faus ( podwyżka z 30 na około 60 milionów) i Katarczycy się rzekomo obrazili
c) PRAWDZIWYM powodem impasu w rozmowach z Quatar jest konflikt w samym Katarze. Zwolennikiem promowania Kataru, mistrzostw świata w Katarze itd przez FCB jest mocny człowiek w osobie przewodniczącego komitetu organizacyjnego MS.
Natomiast drugim mocnym człowiekiem jest szejk który jest właścicielem PSG, który nie bez racji uważa, że sponsorowanie FCB jest wzmacnianiem najwiekszego rywala w wyścigu o Ligę Mistrzów- a on bardzoi chce żeby PSG te rozgrywki wygrało.
Więcej jak zwykle znajdziecie na BO :) , polecam komentarze kolegi "szymonst"

0

a co to zmienia w sensie mojej wypowiedzi- Southampton czy Westhampton :P dlatego wstawiłem znaki zapytania.

Song miał dwa razy wyższe zarobki niż kolejny zawodnik.
Dlatego wszelkie Hleby, Kyrieeleissony, teraz Lord Douglas będa trzymać się nas do ostatniego dnia kontraktu- bo ich zarobki u nas są o wiele wyższe od tego, ile moga otrzymac od klubów które chcą ich zatrudnić.

0

Problem z Songiem, Adriano polega na tym, że zwyczajnie mają za duże kontrakty.
Gdzie grał Song w poprzednim sezonie? Southampton?? Ponoć oplacalismy mu pensje dwa razy wyższą niż miał następny zawodnik w drużynie.
Douglas zwyczajnie wygrał los na loterii bo stawianie go sportowo przy Songu c czy Adriano to obraza dla nich

0

Noo, dzisiaj brzmi śmiesznie.
Przypomnę jednak, że Alexis pod koniec wojego pobytu grał świetnie- np golazo w ostatnim meczu z Atletico.

1

Uwierzę w tego bana dla realu jak TAS odrzuci ich odwołanie.

1

Zacznij od zmiany agenta na mniej porąbanego.

7

Mirror, aha..
jedna baba drugiej babie wsadziła do dupy grabie.

2

skoro juz zrobiliśmy głupotę, puszczając obu skrzydłowych ( Traore i Deuloo) a zatrzymując Mumina i Sandro - to trudno.
teraz trzeba wziąć 28 letniego Nolito, który po pierwsze jest zmiennikiem Neymara po drugie nie będzie kwękał, że jest czwartym napastnikiem.
Zresztą, trzeba zobaczyć jak będą ustawiani Vidal i Turan.

1

Dani powinien skończyć u nas karierę.
Konferencje prasowe - tylko z nim, Pique lub Mascherano.
Jak gramy wielki mecz - to Dani zawsze daje z siebie 200 procent.
Co za gość :)

0

wszystko bardzo fajnie, ale jak tatuś Neymara albo tatuś Messiego usłyszą w kuluarach "albo odejdziecie z FCB albo traficie do pierdla" to już tak wesoło nie będzie.
To nie jest SF, to się dzieje.
Naprawdę nasi piłkarze mają głupszych księgowych i prawników niż cała reszta? a może są bardziej pazerni?
nie wierzę.

16

Madrycka prokuratura zamierza postawić zarzuty Luisowi Suarezowi, Neymarowi da Silvie i Andresowi Iniescie.
Akt oskarżenia obejmować na m. in zarzuty znęcania się i dokonania gwałtu ze szczególnym okrucieństwem na pilkarzach Realu Madryt i 85 tysiacach widzów na stadionie.

0

Na pewno zawodnik klasy Alexisa, który ma pewny pierwszy skład w zasadzie każdym klubie europejskim poza FCB, chciałby być u nas numerem 4.
No i bez 40 baniek za Chileno, nie mielibyśmy pieniędzy na Luisito.
Proste?
Co do Pedro - nawet jego rozczarowanie nie przycniewa satysfakcji z problemów Chelsea i portugalskiego poganiacza owiec.

4

1.finanse są w świetnym stanie, ale przekroczylismy zapisany w statucie wskaźnik długu do EBITDA co grozi zarządowi przymusową dymisja.
2 . finanse są w świetnym stanie, ale na zimowe transfery mamy max 10 baniek.
3. Finanse są w tak świetnym stanie, że Botemania ( nie wiem czy prawidłowo napisałem) wycofała ofertę reklamy na koszulkach treningowych.
4.Teraz Katarczycy stawiają zarząd pod ścianą, bo.. Nie podoba im się, że rozwazalismy innego sponsora na koszulkach meczowych. To świetnie oddaje ich sposób myślenia.
5. O rozmowach z Nike nie słychać.
Tymczasem w ostatnim sezonie dług klubu wzrósł o 50 milionów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?