7

I jeszcze typowanie z kozą sąsiada finału LM!

4

A ja tam gratuluję Realowi mistrzostwa! :)
Przynajmniej dzięki takiej konkurencji zdobycie tej ligi coś znaczy w przeciwienśtwie choćby do bundesligi :)

0

Ale tu własnie zdanie klucz " Błędy były w obie strony". Nie jestem fanem teorii spiskowych od razu to mówię, ale chyba bardziej jestem zrozumieć narzekanie niektórych osób z tej strony na niesprawidilwego mistrza dla Realu, niż to co powiedział Ancelotti. No bo jak to, te gole ze spalonych w dogrywce przysłoniły mu to, że gol na 2;1 dla nich z drużyny też był po spalonym? Nie mówiąc już o tym że w pierwszym meczu także prawie " wyruchali" już Real, dyktując karnego, którego ABSOLUTNIE nie powinno być co mogło skończyc się 2:0 już po pierwszej połowie w Monachium

1

Ja tam ogółem uważam że zawodników powinno porównywać sie dopiero po zakończeniu kariery ;p

0

Ok, zatem spróbuje z ta fotka, dośc aktualna więc powinno się udać XD

0

Czołem La Ramblo! Potrzebuje pomocy, a mianowicie zaczynam zdawać prawko i musze fotkę zrobić i pytanie czy to taka sama fotka jak ta od dowodu czy inna? Bo mi zostały jeszcze jakieś to bym nie musiał nowych robić :P

51

Dzieli ich tylko taka "mała" różnica że jak na razie stracili 4 bramki mniej

1

Taak, dokładnie! Nigdy nie czuje się własnie tak dobrze jak w piątek popołudniu :D

7

Taką w sumie mam rozkminę, ze niedziela mimo że zwykle cała tak samo wolna od pracy, szkoły itd. jak sobota, to jest jednak dużo mniej przyjemna przez świadomośc, że kolejnym dniem jest poniedziałek :P

0

Dzięki! :D Miło słyszeć coś takiego. Też jestem zadowolony, wiadomo kilka punktów więcej może mogło być bo głupie błędy, ale w dwóch cwiczeniach za 1 pkt, trafny strzał więc w sumie to wyrównało się :P. A arkusz dość dziwny. Nie jakiś specjalnie trudny( choć trudniejszy niż zeszłoroczny), ale nawet nieco zaskoczony paroma zadaniami byłem ;)

3

Uff, po sprawdzeniu wyników nie jest tak źle. Około 65% z biologii. Medycyny to z tego nie będzie ale uważam że poszło mi całkiem nieźle :D

6

Jak po wszystkich maturkach, znałem swój wynik tak po dzisiejszej biologii dla bezpiecześntwa podam 50% (+-50%) XD

0

I własnie dlatego trzeba zadbać o to żeby gdy odpukać Leo zakończy karierę, albo przestanie grać już na tak genialnym poziomie, nie nastały własnie takie chude lata. A niestety nasza polityka transferowa, ostatnio nie wygląda za dobrze

1

Sędzia dziś pozwalał serio na wiele jeśli chodzi o brutalne zagrania. Sporo piłkarzy obu drużyn powinno dostać w 1 połowie zółte za chamskie faule itd. Ale dlaczego nie ujrzał jej Casemiro za wślizg obiema nogami z tyłu???

1

Nie to żeby Ronaldo zaslugiwał w jakimkolwiek stopniu na ZP, ale serio nie nudzi sie wam to jeszcze. Czy jeśli Messi zagra jakis słabszy mecz gdzie go nie widać( a takie się zdarzały, dość rzadko ale jednak) to piszesz też takie bzdury? :P

0

Wczoraj odpisałem komuś, co napisał także o tych nieudanych transferach Realu i wymienił tam Danillo, ze on wcale nie taki przepłacony bo zaczyna lepiej grać. No przyznam troszkę sie myliłem :P

0

Wg mnie rok w rok matma rozszerzona jest najtrudniejsza maturą ze wszystich rozserzeń. Albo niemal najtrudniejszą

0

Kilka godzin powiem Ci że ładnie mnie trzymał stres, ale już pózniej w nocy jednak spałem całkiem dobrze :P

8

DLA ZAINTERESOWANYCH:

Oke wysłało mi odpowiedź w której jednoznacznie napisali że niezakreślenie tematu na angielskim rozsz w żadnym stopniu nie wpływa na ocenianie pracy. Innymi słowy, niezakreślenie tematu który się wybiera nie ma żadnego znaczenia. Także jest dobrze :)

0

Masz całkowita rację dzięki :)

0

Nie tak łatwo wyluzowac w takiej sytuacji xdd Zwłaszcza że poszło mi znakomicie i takie coś własciwie psuje całkowicie mój wynik. No ale mam nadzieję że będzie tak jak piszesz. Swoja droga uważam że powinno to być bardziej podkreślone tak jak na jęz polskim. Tam raczej nie spotkałem się z takimi osobami którzy nie zaznaczyli tematu, a tu od razu i na stronie wiele osób i popisałem po klasie to na kilkanaście osób znalazły się już 4 co tego nie zrobiły xd. Wiem ze niby można powiedzieć że nasza wina bo trzeba czytać polecenia do końca i wgl, ale uwierz, połączyć to z lekkim stresem, i zmęczeniem bo to już 2 egzamin to niektóre rzeczy robi sie po prostu automatycznie xd

0

Pewnie dam znać. Widze że sporo osób tu będzie tym zainteresowanych XD

0

Dobry znak :) Poza tym wysłałem przed chwilą e-maila do OKE, ciekawe co odpiszą :P

0

No to raczej spokojnie. Dziena zresztą nie tylko Tobie, a wszystkim bo się nieco uspokoiłem ;)

2

Jak widać zebrało nam się już tutaj pare osób co nie zaznaczyło, także proponuje wspólne topienie smutków jakby nam nie uznali :P

0

Nie tak jak na polskim. Po prostu jedną z cyfr z tematem trzeba było wziąć w kółko :P

0

Nie kuś przed matmą rozszerzoną! XD

0

O cholercia!
Zapomniałem dziś na rozszerzonym angielski zaznaczyć tematu na jaki pisałem swoje wypracowanie. Jak myślicie uznają je i będą oceniać czy nie ;ddd

5

1. Wart 100 mln może nie był ale miał swoje genialne momenty. Tym niemniej tu przepłacili. Chociaż nikt nie wie czy czasami nie postanowią go sprzedać i nie dostaną całkiem sporej kasy od jakiegośm klubu. No ale to juz gdyby

2. Genialny 1 sezon. Nawet teraz gdy wchodzi z ławki pokazuje dobra jakość. Jego problemem nie jest brak jakości tylko zagęszczony środek gdzie nie ma dla niego miejsca. Poza tym Jeśli odejdzie w tym sezonie to gwarantuje Ci że odzysykają co najmniej 3/4 tej kwoty

3 Ok kompletna wtopa. Ale że sprzedaży i tak sporo kasy odzyskali

4 Wg mnie oprócz katastrofalnego poczatku teraz nie gra źle. Jako zmiennik sprawdza się ostatnio aż nadto. Podkreślam od jakiegoś czasu gdy wchodzi prezentuje się całkiem dobrze



A teraz zobaczymy takie naprawdę dobrze transfery. Moge jakieś pominąc bo aż tak nie jestem w temacie. Kroos za niemal bezcen, Isco, Asensio, Kovacić, odzyskanie genialnego Moraty, za którego nawet jak sprzedadzą, to dostaną mnóstwo kasy

0

Ale wtedy dochodzimy do pytania jaki wgl jest sens robienia obowiązkowego ang, skoro te 30% wygląda tak jak mówisz( i tyczy się to nie tylko tego przedmiotu :P) Poza tym, z matmy poszło mi też nieźle i wg mnie zdobycie na tamtym egzaminie tych nawet 30% jest wiele trudniejsze niż w przypadku dzisiejszego ang ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?