Kotopies
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iii już po angielskim podstawowym. Wrażenia..
Nie chcę się tu wymądrzac ani nic. Jestem dobry z angielskiego pisze rozsz i wgl, dlatego na moja opinie może trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, ale dla mnie to parodia egzaminu. O ile zdanie już nawet na 30% tej matmy, świadczy że jakaś wiedze z tego liceum masz, coś potrafisz( nie za dużo ale jednak) albo naprawdę hiper dobrze strzelasz i uzbierałeś to. Ale tutaj mam wrażenie że przedstawienie się w 5 zdanich może być trudniejsze niż zaliczenie tego egz na 30%. Nie mówiąc już o tym ze jedno słuchanie za 5 pkt to prawda/fałsz a więc 50% na strzelenie w dobrą odpowiedź co wg mnie nie powinno wgl mieć miejsca na takim egzaminie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja nie mogę przeboleć tego jaki głupi błąd zrobiłem w zadaniu z prawdopodbieństwa. Robiłem je dość szybko i zupełnie zapominając o poleceniu wziąłem pod uwage także 3;6;9 .... xd
1
Polski to nie wiem. Nie potrafię oceniać swoich prac :D Ale zdałem na pewno i czuje że powinno minimum te 50-60% być. Matematyka jak nie liczę wychodzi 80% i raczej na pewno taki będzie ostateczny wynik. Chciałem dobić pod 90 nawet ale tegoroczna wg mnie była trudniejsza w otwartych od tych z poprzednich 2 lat więc jest ok. Ale za to zamknięte dostaliśmy banalnie proste :P
0
Można spytać co zrobił? Bo nie mogę nic znaleźć ;d
2
Dorzucając od siebie 5 groszy na temat mistrzostwa. Nie mówiąc o przeszłych meczach sędziach itp. tylko koncentrując się już tylko na tym co zostało, uważam że kluczowym czynnikiem może być to że Real moze 1 ze swoich pozostałych meczów zremisować i dalej ma mistrza. Uważam że gdybyśmy mieli nawet 1 pkt więcej, to nasze szanse rosłe by powiedzmy spokojnie z 10% do 30%.
0
Dzięki wszystkim za opinie nie tylko Tobie :). W sumie bardziej chciałem zrobić takie nawet takie główne rozeznanie czy za takie pieniądze spełnienie moich wymagań będzie możliwei, niż już teraz zagłębiać sie w konkretne modele, i widze że z tym nie powinno być większego problemu, także jestem zadowolony :D Jeszcze raz dzięki wszystkim :)
0
Tak tak na pewno poczekam. Na razie PC sprawny stoi w domu a do września października nigdzie się nie wybieram także nie ma sensu się spieszyć :P
0
Koledzy pytanie do was!
W tym momencie chciałbym bardziej zrobić takie główne rozeznanie nad moim problemem niż zastanawiać się nad dokładnym modelem laptopa itd.
Mam do dyspozycji budżet ok 3000 zł. Jako że idę w tym roku na studia będę potrzebował laptopa. Chciałbym także by ten laptop posłużył do gier. Absolutnie nie potrzebuje by odpalał on najmocniejsze najnowsze tytuły w 60 fpsachw max detalach. Jednakże czy za taka cenę da się znaleźć laptopa który odpali większośc gier która wyszła powiedzmy do tego roku na niskich-średnich detalach w powiedzmy stabilnym 30 fps. Dla przykładu podam takie gry jak Wiedźmin3, Nier: Automata. Ktoś coś? :P
2
Dziena :D Dałbym Ci polecenie ale za młody na stronce jeszcze jestem na to :/
1
PS. Jest może tu ktoś kto czyta jeszcze Cd-action i podałby mi jaka ocenę dostała Persona 5. Mam sentyment do tego pisma i chciałbym po prostu wiedzieć ile dostała ma ulubiona ostatnio gierka xd
0
Pisze rozszerzenie ale nawet nie podchodzę poważnie i ciesze się że nie ma one wpływu na zdanie. Wybranie go to jak do tej pory, chyba najgorsza decyzja mojego życia XDD
0
Zamknięte bardzo łatwe, własnie aż sam sie zdziwiłem mam 24 pkt. Ale otwarte a szczególnie ostrosłup bardzo trudne wg mnie
4
Wszyscy że taka łatwa maturka z matmy, a wg mnie nie do końca. Sporo trudniejsza niż te z 2016 i 2015. Mocne 70% powinno być gdzie te poprzednie spokojnie napisałem na prawie 90%
18
Właśnie skonczyłem, i zamierzam to zrobić. 7h snu+ spałem z 3.5 h po egzaminie z polaka, to powinno wystarczyć bez problemu. Także trzymajcie jutro kciuki La Ramblo, za biednych maturzystów! :D
5
No czuję że chyba trochę czasu mi juz teraz braknie, żeby to wkuć XD
10
Równe 9 h do maturki z matmy, a ja tłukę stereometrię wraz z kochanym matemaksem :D Oby nie było żadnego zadanka z predkościa bo tylko tego własciwie nie rozumiem kompletnie :P
3
Nie zawsze. Trzeba było odwołać się do tekstów kultury, a tę pojęcie oznacza także chociażby filmy, czy grę komputerową, jeśli ktoś by taką znalazł, która pasowała by do tematu
0
Też wg mnie powinni. Chociaż w sumie nie wiem czy musisz się bać nawet jakby nie zaliczyli bo łącznie z frag tego podanego tekstu, to byłby juz 4 arg, a chyba tylko 3 wymagane są xd
0
No trudno, ale byłem nawet blisko z tym artysta XDD
0
Wg mnie przejdzie bez problemu jak dobrze rozpisałeś argument ;)
0
A wiesz jaka była wgl prawidłowa odpowiedź mniej więcej? XD. Bo ja dałem że artysta w jakiejs dziedzinie np malarstwie ale to chyba nie jest też dobrze co? XD
3
Pierwsza maturka łatwa :D Pierwsze czytanie nieco trudniejsze, drugie łatwe, w rozprawce dałem że obowiązek i przykłady Judym i główny bohater Latarnika. Interpretacja jakby ktoś wolał, też wydawało mi się że wiersz nie taki cięzki. Oby matma, jutro tez za trudna nie była :D
PS: Jak wytłumaczyliście słowo " Esteta"?
0
A dla tych którzy się czuja pewnie akurat z angielskiego odradzam oglądanie, bo czuję że poziom mojego angielskiego spadł po tym o jakieś 23% :__:
0
Dzięki! :D Zwykle trochę farta w swoim życiu mam( aż się kiedyś zastanawiałem czy w takim razie bardziej nie pasowało by mojej osobie kibicowanie białym :P) , więc może i tym razem sprawdzający dopisze xd
0
Dzięki! :D Też staram się własnie myśleć że dam radę. Nic dobrego nie wyniknie z siedzenia i załamywania się. Lecz mimo to ten lekki stresik jest ale może to i dobrze :P
0
Właśnie kurde wiem, i to mnie " troszke" niepokoi. Bo mimo ze pisze zwykle właśnie na te przynajmniej 65% to miałem w swoich rękach arkusze w których nie przekraczałem 35% :P. Na szczęscie nie były one tak liczne xd
0
Kurde, stresuje się lekko przed maturkami.
Myślicie że takie wyniki są w miarę dobre? Wiadomo moga się nieco różnic ale po podliczeniu średniej z arkuszy co robiłem i tego jak robię ostatnie wychodzi mi coś w stylu
Matma podstawa 80-85%
Ang podstawa 95-100% rozszerzenie- ok. 80%( Tu mam szczęscie że ogarniam angielski dobrze )
Biologia rozszerzenie - ok 60-70%
Na polskim zbytnio mi nie zależy ale nigdy nie spadałem i tak poniżej 50%
Zależy mi na tym żeby nie tylko zdać ale napisać jak najlepiej. Co sądzicie o takich wynikach, i ew. poźniejszych studiach z takimi wynikami?