27 września 2008, 22:38
0
niema obrazu... chyba prawei bylby remis?
27 września 2008, 22:37
espanyol strzelil fartem brame i niegra najlepeij, spokojnie wygramy...
27 września 2008, 22:36
W mom sercu barca i na dobre i na zle!
27 września 2008, 22:35
ja tez wierze!!
27 września 2008, 22:33
i znowu sie zaczyna, trener najgorszy, bramkarz tez!!! co to sa za komentarze jak sie cos niepodoba to wyapd a nie tu smiecicie!
4 września 2008, 14:28
Spoczywaj w pokoju Visca el Barca!
21 sierpnia 2008, 21:25
Narazie jest ładnie Barca oby tak w lidze i pucharach!!!!
16 września 2008, 20:44
eto na szpicy, henry na lewej....
16 września 2008, 20:45
http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r9389.swf?channel=futgol
16 września 2008, 20:48
ale ladny stzral iniesty!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
niema obrazu... chyba prawei bylby remis?
0
espanyol strzelil fartem brame i niegra najlepeij, spokojnie wygramy...
0
W mom sercu barca i na dobre i na zle!
0
ja tez wierze!!
0
i znowu sie zaczyna, trener najgorszy, bramkarz tez!!! co to sa za komentarze jak sie cos niepodoba to wyapd a nie tu smiecicie!
0
Spoczywaj w pokoju
Visca el Barca!
0
Narazie jest ładnie Barca oby tak w lidze i pucharach!!!!
0
eto na szpicy, henry na lewej....
0
http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r9389.swf?channel=futgol
0
ale ladny stzral iniesty!!!