0

niema obrazu... chyba prawei bylby remis?

0

espanyol strzelil fartem brame i niegra najlepeij, spokojnie wygramy...

0

W mom sercu barca i na dobre i na zle!

0

ja tez wierze!!

0

i znowu sie zaczyna, trener najgorszy, bramkarz tez!!! co to sa za komentarze jak sie cos niepodoba to wyapd a nie tu smiecicie!

0

zawinil valdes...jak zawsze

0

karcio hehe bezprzesady:P jak sie cieszyli?

0

koniec mamy szczecie:P

0

puta madrid wlasnie cche wiedziec jaka byla ich reakcja napsizcie mi

0

szkoda ze w barcy niema takiego larssona super rezerwowego:P moze to bedize guddy lae nierobm yz neigo takiej gwiazdy po i bramce

0

a co na to publicznosc na camp nou p ostzreleniu bramki przez icemena???

0

3 min do konca!!

0

a co na to publicznosc na camp nou p ostzreleniu bramki przez icemena???

0

matt21 jak sie cieszyl eto?

0

Maiky jak sie cieszyl eto i jak guardiola?

0

Ci kibice co jechali guardiole ze zmiane z eguddy wszedl to debi litp.. zla was idzcie spac!!

0

Jetsemwniebowziety guddyyy!!!!!!! trza dotrzymac!!!!

0

Tylk owiara tzra utrzymac wynik super!!!!!!!!!!!!

0

gooooooooool barca 333333333333 jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

zostaje nam 12 min + doliczony skald!!

0

o boze..szkoda mi barcy, zal mi was, trzeba wierzyc, sytuacja jest zla a bylo tak pieknie, chyba sytuacja jak z przed rok bylo dla ans 2-0 a skonczylsimy 3-2 w plecy ale mysle ze barca cos strzelil i bedziemy miec 3 pkt!!

0

Tu zajebsice chodzi...

http://www.mogulus.com/futbol_tv

0

Dal cheslea

F.Lampard

J.Cole

0

No spoko widac ze barcelona gra ladnie...

0

20:45 40 Barcelona 1 - 0 Sporting (1 - 0)

20:45 40 Basel 0 - 1 Shakhtar (0 - 1)

20:45 40 Bremen 0 - 0 Anorthosis (0 - 0)

20:45 40 Chelsea 2 - 0 Bordeaux (2 - 0)

20:45 40 Marseille 1 - 2 Liverpool (1 - 2)

20:45 40 PSV 0 - 2 Atl. Madrid (0 - 2)

20:45 40 Panathinaikos 0 - 1 Inter (0 - 1)

20:45 40 Roma 1 - 1 CFR Cluj

0

Znow henry blisko było....

0

psv-atletico 0-2!!!!!!!

0

jeeeeeeeeeest goll!!!! dajcie justina dobrego bo wsyztskie neichodza!!

0

ale ladny stzral iniesty!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?