Kowalikowo1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niema obrazu... chyba prawei bylby remis?
0
espanyol strzelil fartem brame i niegra najlepeij, spokojnie wygramy...
0
W mom sercu barca i na dobre i na zle!
0
ja tez wierze!!
0
i znowu sie zaczyna, trener najgorszy, bramkarz tez!!! co to sa za komentarze jak sie cos niepodoba to wyapd a nie tu smiecicie!
0
zawinil valdes...jak zawsze
0
karcio hehe bezprzesady:P jak sie cieszyli?
0
koniec mamy szczecie:P
0
puta madrid wlasnie cche wiedziec jaka byla ich reakcja napsizcie mi
0
szkoda ze w barcy niema takiego larssona super rezerwowego:P moze to bedize guddy lae nierobm yz neigo takiej gwiazdy po i bramce
0
a co na to publicznosc na camp nou p ostzreleniu bramki przez icemena???
0
3 min do konca!!
0
a co na to publicznosc na camp nou p ostzreleniu bramki przez icemena???
0
matt21 jak sie cieszyl eto?
0
Maiky jak sie cieszyl eto i jak guardiola?
0
Ci kibice co jechali guardiole ze zmiane z eguddy wszedl to debi litp.. zla was idzcie spac!!
0
Jetsemwniebowziety guddyyy!!!!!!! trza dotrzymac!!!!
0
Tylk owiara tzra utrzymac wynik super!!!!!!!!!!!!
0
gooooooooool barca 333333333333 jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
zostaje nam 12 min + doliczony skald!!
0
o boze..szkoda mi barcy, zal mi was, trzeba wierzyc, sytuacja jest zla a bylo tak pieknie, chyba sytuacja jak z przed rok bylo dla ans 2-0 a skonczylsimy 3-2 w plecy ale mysle ze barca cos strzelil i bedziemy miec 3 pkt!!
0
Tu zajebsice chodzi...
http://www.mogulus.com/futbol_tv
0
Dal cheslea
F.Lampard
J.Cole
0
No spoko widac ze barcelona gra ladnie...
0
20:45 40 Barcelona 1 - 0 Sporting (1 - 0)
20:45 40 Basel 0 - 1 Shakhtar (0 - 1)
20:45 40 Bremen 0 - 0 Anorthosis (0 - 0)
20:45 40 Chelsea 2 - 0 Bordeaux (2 - 0)
20:45 40 Marseille 1 - 2 Liverpool (1 - 2)
20:45 40 PSV 0 - 2 Atl. Madrid (0 - 2)
20:45 40 Panathinaikos 0 - 1 Inter (0 - 1)
20:45 40 Roma 1 - 1 CFR Cluj
0
Znow henry blisko było....
0
psv-atletico 0-2!!!!!!!
0
jeeeeeeeeeest goll!!!! dajcie justina dobrego bo wsyztskie neichodza!!
0
ale ladny stzral iniesty!!!
0
http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r9389.swf?channel=futgol