0

Bo tu trzeba wejść z piłką do bramki, inaczej się nie liczy

0

ACE eng: acestream://5ae699112be303689c3ae163625ca40e599d9e65

19

Tak tu tylko wrzucę

0

Mój błąd, przepraszam

0

Przypominam 4:0 rok temu. Już wolę to 3

1

Dembele, a mógł zabić ???? chociaż 4:0 nie było ostatnio szczęśliwym wynikiem

4:1, mój błąd, przepraszam

4

Valdek już broni wyniku, po dostarczeniu z zeszłego sezonu nie chce wygrać wysoko u siebie

1

Cou, pora zejść

3

Suárez musi się trochę uspokoić bo co najmniej jeden kartonik będzie

0

Komentarz na weszło lepszy, ale opóźnienie mają :/

1

Szkoda że sędzia tylko w jedną stronę gwizdka używa

5

Żółta dla Pogby bez dyskusji..

0

Valverde niezadowolony z postawy drużyny, już się wydziera przy lini bocznej

0

Barca to już wyszła na murawę?

6

Oby tylko Dembele pojawił się na boisku przed 80 minutą

14

Valverde oszczędza drużynę na LaLige, trzeba mieć priorytety

3

Nie ma co, 3 wirtuozow środka pola mamy obecnie na boisku

41

Bussi to dziś nawet wolnego zepsuł Messiemu

0

Z innym arbitrem Suarez już dawno żółtko by dostał za dyskusje, nie rozumiem tego sędziego

5

Czy wy też macie wrażenie że sędzia nie ogarnia? Smalling bez kartki to jest szok.

1

Valverde bd bronił wyniku, Vidal za Messiego, SR za Cou, tak bym to widział ????

0

Bramka wisi w powietrzu, muszą się ogarnąć, bussi zejdzie, sam albo na zmianę...

2

Po tej akcji Messi sam się zmieni

0

Tym się różni Someone od Valverde, valdek by autobus ustawił w takiej sytuacji

19

Sprzedać Valverde z Rakieta w pakiecie i co najmniej 3 problemy rozwiązane :D

0

Bardziej skrobie niż kopie :D

24

Taki Lucas to mnie bardziej irytuje niż Ramos. Taki komar, niby niepozorny, mały, a lata w koło i denerwuje. Taki mały ..ujek.

2

VALVERDE OUT!!! Za jakieś 4 minuty

1

Atmosfera w szatni jest tak dobra że nie trzeba zbijac piątki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?