1

Valverde ściągnął jednego builda, do Fify, pes, managera czy czegoś i się tego trzyma. Tam zrobił symulacje, najwyższy poziom, Barca wygrała, zmiany pod koniec, pyklo! To w rzeczywistości też musi, nie ma innego wyjścia

25

Odpowiedź nasuwa się od razu: trenera

0

Nie przedłużą umowy z Rakiticie > niezadowolony i niedoceniony zawodnik odejdzie > Valverde nie spodoba się takie rozwiązanie > niezadowolony nie zdecyduje się na przedłużenie kontraktu i odejdzie > wszyscy są zadowoleni :D

32

Z Valverde wyjdzie co drugi mecz Pucharu Króla, na ostatnie 10 min.

0

Ten najlepszy to w " " infor z tt

0

Najlepszy sędzia z Hiszpanie będzie sędzią meczu na Camp Nou: Mateu Lahoz

3

Zlatan przyjdzie :D

5

Jeśli gadał Guardiolą to obstawiam, że do City pójdzie. Valverde młodych nie przekonuje, on by wolał Williana albo innego koło 30, doświadczonego :D

0

artykuł 56 ustęp 3 Kodeksu Dyscyplinarnego- pozostaje pytanie czy PK w tym wypadku traktowane jest jako rozgrywki wyższego szczebla.

0

Może chodziło tu bardziej o zachowawczy albo bezpieczny styl gry :D

0

z takim trenerem ciężko będzie ściągnąć jakiegokolwiek młodego bo pogra co najwyżej ostatnie 5-10 min meczu, chyba że przedłuży sędzia to niech będzie te 15.

0

Może to i lepiej, że nic

30

"jeśli przyjdzie, niech będzie w stanie szybko się zaadaptować"- do czego ma się zaadaptować? do siedzenia na ławce? murawę może na treningu poczuje...

0

Ktoś jeszcze myśli że Rakitic dziś 90?

1

Dembele był tam "tykniety", pod koniec powtórkę dali. Bardziej się martwię czy SR nerwy nie puszczą jak z Marcelo

3

Najlepsza odpowiedź na to chamskie granie

4

Tam dzisiaj w tym żółtym to na pewno nie jest pan Lahoz?

0

Za nisko ta noga, wyżej trzeba na żółtą..

0

Pokarał! Kolejne poproszę

1

Tu będzie rzeźnia, za tą nakładkę bez kartki?

1

Ale że Rakitic gra? Nie spodziewałbym się

0

Czyli niech powie dwa razy A, a najlepiej AAB :D

0

"dla piłkarza wypożyczonego z FC Barcelony do Basaksehiru za przestępstwa groźby i uszkodzenia ciała. " - ten fragment mi się podoba, wypożyczyli go za przestępstwa i groźby :P

2

wyczuwam cena za de Ligt +50 min, będzie najdroższy obrońca w historii..

1

nie dziwią mnie kółeczka, nie piszę o tym. Bardziej o sytuacje gdzie dostanie piłkę i na tym koniec, "nie wiem co zrobić, podam do Messiego". Takie coś rzuciło mi się w oczy w meczu z Girona, zwłaszcza ostatnie minuty, zamiast cisnąć na bramkę to gra na utrzymanie- czego? piłki czy remisu?

Rozmowy prowadzone może i od dawna, ale jak dla mnie, trzeba coś dać od siebie, żeby domagać się kontraktu, a nie za zasługi.

5

Wybaczcie, może się nie znam, ale ostatnie dwa mecze grał kaszane, spowalniał akcje, niedokładnie podawał, jak dostał piłkę to praktycznie stał i czekał aż mu zabiorą. Zdaję sobie sprawę z tego, że się dobrze ustawia, przewiduje itd. Ale ostatnio jego zagrania są takie na granicy, niepotrzebne próby kiwania się, po których jest strata i szybka kontra.

Końcówka meczu z Girona, piłka do Busiego, a ten zamiast podawać to czeka na gwizdek (i chyba ten kontrakt).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?