Krecony88
Dołączył/a: kwiecień 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Valverde ściągnął jednego builda, do Fify, pes, managera czy czegoś i się tego trzyma. Tam zrobił symulacje, najwyższy poziom, Barca wygrała, zmiany pod koniec, pyklo! To w rzeczywistości też musi, nie ma innego wyjścia
25
Odpowiedź nasuwa się od razu: trenera
0
Nie przedłużą umowy z Rakiticie > niezadowolony i niedoceniony zawodnik odejdzie > Valverde nie spodoba się takie rozwiązanie > niezadowolony nie zdecyduje się na przedłużenie kontraktu i odejdzie > wszyscy są zadowoleni :D
32
Z Valverde wyjdzie co drugi mecz Pucharu Króla, na ostatnie 10 min.
0
Tutaj link: http://www.rfef.es/noticias/designaciones-arbitrales-semifinales-copa
0
Ten najlepszy to w " " infor z tt
0
Najlepszy sędzia z Hiszpanie będzie sędzią meczu na Camp Nou: Mateu Lahoz
3
Zlatan przyjdzie :D
5
Jeśli gadał Guardiolą to obstawiam, że do City pójdzie. Valverde młodych nie przekonuje, on by wolał Williana albo innego koło 30, doświadczonego :D
0
artykuł 56 ustęp 3 Kodeksu Dyscyplinarnego- pozostaje pytanie czy PK w tym wypadku traktowane jest jako rozgrywki wyższego szczebla.
0
Może chodziło tu bardziej o zachowawczy albo bezpieczny styl gry :D
0
z takim trenerem ciężko będzie ściągnąć jakiegokolwiek młodego bo pogra co najwyżej ostatnie 5-10 min meczu, chyba że przedłuży sędzia to niech będzie te 15.
0
Może to i lepiej, że nic
30
"jeśli przyjdzie, niech będzie w stanie szybko się zaadaptować"- do czego ma się zaadaptować? do siedzenia na ławce? murawę może na treningu poczuje...
0
Ktoś jeszcze myśli że Rakitic dziś 90?
1
Dembele był tam "tykniety", pod koniec powtórkę dali. Bardziej się martwię czy SR nerwy nie puszczą jak z Marcelo
3
Najlepsza odpowiedź na to chamskie granie
4
Tam dzisiaj w tym żółtym to na pewno nie jest pan Lahoz?
0
Za nisko ta noga, wyżej trzeba na żółtą..
0
Pokarał! Kolejne poproszę
1
Tu będzie rzeźnia, za tą nakładkę bez kartki?
1
Ale że Rakitic gra? Nie spodziewałbym się
0
Czyli niech powie dwa razy A, a najlepiej AAB :D
0
"dla piłkarza wypożyczonego z FC Barcelony do Basaksehiru za przestępstwa groźby i uszkodzenia ciała. " - ten fragment mi się podoba, wypożyczyli go za przestępstwa i groźby :P
2
wyczuwam cena za de Ligt +50 min, będzie najdroższy obrońca w historii..
1
nie dziwią mnie kółeczka, nie piszę o tym. Bardziej o sytuacje gdzie dostanie piłkę i na tym koniec, "nie wiem co zrobić, podam do Messiego". Takie coś rzuciło mi się w oczy w meczu z Girona, zwłaszcza ostatnie minuty, zamiast cisnąć na bramkę to gra na utrzymanie- czego? piłki czy remisu?
Rozmowy prowadzone może i od dawna, ale jak dla mnie, trzeba coś dać od siebie, żeby domagać się kontraktu, a nie za zasługi.
5
Wybaczcie, może się nie znam, ale ostatnie dwa mecze grał kaszane, spowalniał akcje, niedokładnie podawał, jak dostał piłkę to praktycznie stał i czekał aż mu zabiorą. Zdaję sobie sprawę z tego, że się dobrze ustawia, przewiduje itd. Ale ostatnio jego zagrania są takie na granicy, niepotrzebne próby kiwania się, po których jest strata i szybka kontra.
Końcówka meczu z Girona, piłka do Busiego, a ten zamiast podawać to czeka na gwizdek (i chyba ten kontrakt).