Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to ma szanse?Norwegii juz nie wyprzedzi,a z Francja bezposredni przegrali,czyli nie mają szans.
Edit:Mają,mają,ale dosyc małe,gdyz Francja musiałaby przegrac z Norwegami.
1
Remis daje nam tyle, że Chorwacja jest już bez szans na awans, czyli z nami zagrają o pietruszkę, to dobrze.
0
Byłaby takim plusem, że wystarczylby nam remis zamiast wygranej z Chorwacją, nie wiem czy to aż tak wielka różnica.
0
Poczekajmy te 40 minut, niech najpierw wygrają, 3 bramki to żadna przewaga.
0
No dokładnie, zapomniałem, że oni grają jeszcze między sobą, także no daje nam wiele, myślę, ze Francja wygra z Norwegią, ale my też musimy wygrać z Chorwacją, bo bezpośredni z Norwegami mamy przegrany.
1
Tylko czy wygrana Macedonczykow w ogole nam coś da?
0
To akurat jeden gościu, co ma chyba nierówno poukładane w głowie, bo twierdzi również, że Modric idzie po Złotą Piłkę...
0
No coz,nie kazdy ma.
0
Poniedziałek zatem wcale nie musi byc taki kiepski.
13
Juz nie wyzywajcie Ronaldo,wystarczy,ze na stronie Realu to robią.
3
7 punktow,a w zasadzie 8 nad Realem to naprawde solidna zaliczka,chyba powaznie trzeba nastawiac sie juz tylko na Atletico.
2
Sports director Robert will attend Juventus-Roma today. Barcelona are following Paul Pogba and Paulo Dybala. [Diari ARA]
0
KOOONIEC!!
0
2 minuty jeszcze!
0
Juz nie ogladam...
0
Nosz kurka,tylko odpalilem mecz i strzelili...
5
No i Radwańska w ćwierćfinale, brawo!
1
Według transfermarkt tylko 1 gość, ale to jakiś młody, wiec chyba raczej nie znaczący...
2
Barça are considering to sign Fernando Torres on a free transfer in the summer. [AS]
0
Co za fart...
1
Dostal czerwo to pewnie teraz niewidoczny bedzie...
0
MUUUNIR!!!
3
Swieci, swieci, ale jednak -8 jest...
0
Raczej nie, 2 już raczej tak.
2
Przecież oni już grali, wszystko jest wiadome...
4
Myślę, ze po dwóch meczach będzie pewny awans.
3
Gra nadal...
1
Jak to grał?
0
No trzeba, ale myślę, ze z nimi spokojnie, sam Rutenka meczu nie wygra.
1
No 1 niekoniecznie może starczyc, ale 2 powinny.