Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko stworzyć takowy ranking, gdyż np. połowy zawodników z twojej 10 nie miałem okazji oglądać,wiec ciężko tu co kolwiek tworzyć.
1
Za rok też będzie, nie oszukujmy się, nie zdziwię się jak będzie identyczna trójka jak w tym roku.
0
Do tego duże znaczenie ma medialnosc.
1
Również mam identyczną.
5
A ja myślę, że Neymar ma największe szanse.
1
Jakie przywitanie!
0
Na pewno będzie.
0
Czapeczke mam identyczną, swego czasu widziałem Neya z taką samą na głowie.
0
Nie są mile dla oka, za dużo walki w tych meczach, coś jak za Mou z Realem.
0
Może poleci tam razem z Simeone?
1
Najstarszy ma już 20 lat i gra w rezerwach Realu, chyba nie będzie z niego jakiś klasowy gracz, ten młodszy został ME z Francją U-17 i chyba może być całkiem niezłym bramkarzem, o tych najmłodszych nie wiem nic...
1
Ciężkie do uwierzenia, ale cóż, może to prawda co mówisz...
1
Ja pamiętam boom na basshunter...
6
Teraz to już musimy zacząć się obawiać, bo Real celuje w tryplet, łącznie z trofeum Pichichi.
0
Tak w c+...
0
Ciekawe co na to Radwańska, jednak Wiliams można pokonać.
0
Godin z racji wieku raczej odpada, chociaż świetny stoper i w tym sezonie z Gimenezem tworzą świetny duet.
3
Stones/Gimenez/Laporte, moim zdaniem kogoś z tej trójki.
0
Chyba nie.
1
Póki co Neymar jest najlepszy...
0
Od razu przyszedł mi właśnie on do głowy, to byłoby w sumie całkiem dobre rozwiązanie, zna przecież zawodników Vive i polska ligę też ma pewnie ogarnieta.
4
Ja badziej martwię się tym, że niestety większość naszych zawodników jest już po 30, a utalentowanych zawodników to chyba niestety za dużo u nas nie ma, ciężkie czasy się szykują.
5
Tak jest podczas każdego turnieju chyba, po prostu jest pompowanie balonika, po meczu z Francją to już im chyba złote medale porozdawali, a teraz buum i totalna klapa.
2
Ktos zamierza ogladac Radwańską w nocy,kurcze obawiam się czy znow nie bedę musiał wczesniej wylaczyc meczu,tak jak w przypadku ręcznych...
0
Nie było go i już jest!
0
Niestety chyba po awansie, szkoda...
0
Lijewski to 2 klasy wyżej niż Szyba.
0
Dobrze myslisz.
0
Do wszystkich meczow...
1
Z ciekawosci zerknalem do siebie i rowno 3 lata dzisiaj styka.