0

Ciężko stworzyć takowy ranking, gdyż np. połowy zawodników z twojej 10 nie miałem okazji oglądać,wiec ciężko tu co kolwiek tworzyć.

1

Za rok też będzie, nie oszukujmy się, nie zdziwię się jak będzie identyczna trójka jak w tym roku.

0

Do tego duże znaczenie ma medialnosc.

1

Również mam identyczną.

5

A ja myślę, że Neymar ma największe szanse.

1

Jakie przywitanie!

0

Na pewno będzie.

0

Czapeczke mam identyczną, swego czasu widziałem Neya z taką samą na głowie.

0

Nie są mile dla oka, za dużo walki w tych meczach, coś jak za Mou z Realem.

0

Może poleci tam razem z Simeone?

1

Najstarszy ma już 20 lat i gra w rezerwach Realu, chyba nie będzie z niego jakiś klasowy gracz, ten młodszy został ME z Francją U-17 i chyba może być całkiem niezłym bramkarzem, o tych najmłodszych nie wiem nic...

1

Ciężkie do uwierzenia, ale cóż, może to prawda co mówisz...

1

Ja pamiętam boom na basshunter...

6

Teraz to już musimy zacząć się obawiać, bo Real celuje w tryplet, łącznie z trofeum Pichichi.

0

Tak w c+...

0

Ciekawe co na to Radwańska, jednak Wiliams można pokonać.

0

Godin z racji wieku raczej odpada, chociaż świetny stoper i w tym sezonie z Gimenezem tworzą świetny duet.

3

Stones/Gimenez/Laporte, moim zdaniem kogoś z tej trójki.

0

Chyba nie.

1

Póki co Neymar jest najlepszy...

0

Od razu przyszedł mi właśnie on do głowy, to byłoby w sumie całkiem dobre rozwiązanie, zna przecież zawodników Vive i polska ligę też ma pewnie ogarnieta.

4

Ja badziej martwię się tym, że niestety większość naszych zawodników jest już po 30, a utalentowanych zawodników to chyba niestety za dużo u nas nie ma, ciężkie czasy się szykują.

5

Tak jest podczas każdego turnieju chyba, po prostu jest pompowanie balonika, po meczu z Francją to już im chyba złote medale porozdawali, a teraz buum i totalna klapa.

2

Ktos zamierza ogladac Radwańską w nocy,kurcze obawiam się czy znow nie bedę musiał wczesniej wylaczyc meczu,tak jak w przypadku ręcznych...

0

Nie było go i już jest!

0

Niestety chyba po awansie, szkoda...

0

Lijewski to 2 klasy wyżej niż Szyba.

0

Dobrze myslisz.

0

Do wszystkich meczow...

1

Z ciekawosci zerknalem do siebie i rowno 3 lata dzisiaj styka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?