1

24 mecze sa w Polsacie otwartym,a jeśli chodzi Ci o euro 12,to nie bardzo rozumiem, przecież wtedy chyba TVP pokazywała wszystkie mecze w publicznej?

0

To oficjalne info?

0

Belgia 470 mln,Włochy 246 mln.

0

ZDF

0

Wszystkich nie będzie,ale większość,poza tym jest jeszcze ARD czy jakoś tak i CT sport, który podobno można wyszukać na południu Polski.

1

Zewlakow zaczyna prawic swoje mądrości.

1

Nigdy nie wyskoczylo mi nic na tej stronie o wirusach,a tez siedze praktycznie tylko na telefonie,no ale sporo osob sie skarzy,wiec jest cos na rzeczy.

5

Mała poprawka,Alex dopiero od sezonu 17/18,od nowego sezonu Ivic,Bombac,Walczak i jeszcze jeden Serb,ale trzeba przyznać, ze prezes ma łeb na karku,ściąga najbardziej utalentowanych graczy w Europie, którzy pewnie będą zastępować starszych graczy jak Szmal,Bielecki, Lijewski,Zorman.

4

Nie wiem czy było,ale Alex Dujszebajew w Vive Tauronie Kielce,no niezly hicior!

0

No dobrze,a dla siostry dziewczyny też jakiś drobiazg kupic czy tu raczej odpuscic?

0

Mam pytanko,bo od kilku miesięcy jestem chrzestnym, wiadomo dzisiaj dzień dziecka, myślicie,ze warto byłoby coś malutkiemu kupić?Tak poza tym to wybieram się też do dziewczyny,która ma malutką siostrzyczke i tu podobne pytanie?Jak sądzicie?

13

Kontuzja pachwiny.

0

Przynajmniej jakieś realne propozycje,ale sam nie wiem czy Roberto z mocniejszymi zespołami da sobie radę,szkoda odejścia Grimaldo,teraz mógłby spokojnie być zmiennikiem Alby.

0

Póki co jest zawieszony,czyli zapewne będzie tak jak w naszym przypadku,ze zrobią transfery i dadzą im bana na następne 2 okna.

2

Ronaldo podobnie jak Real niczym szczególnym się w tym sezonie nie wyróżnił,to był zdecydowanie jego najsłabszy sezon w Realu.

1

Wieczorkiem

1

Pojęcia nie miałem.

26

Nie,ale widziałem gościa z innej planety,nazywa się Leo Messi.

0

Wracając jeszcze do wczorajszego finału Vive to mam nadzieję,ze uda im się zastąpić kimś solidnym Cupicia.Dojdzie na środek Bombac,który jest niezłym bombiardierem,do tego ściągnąć kogoś za tego Kusa, bo jest po prostu za słaby.

32

Przeciez to fantastyczny sport..

1

Solidne transfery,Bombac juz jest,jeszcze kogos za Cupicia,solidnego obronce i po obrone tytulu...

3

Ale mam ciary!!DUMA,po prostu!!!

1

Polska 3:2 Francja brawooo!!!

1

Mowilem,ze jest za slaby,taki moment a on na 2 minuty..

0

Mogli teraz odskoczyc,szkoda.

4

Do przerwy remis,w kilku sytuacjach sędziowie wyraznie za PSG...

1

Vive nie ma klasowego srodkowego obroncy,Kus to niestety nie to samo co Grabarczyk,mam nadzieje,ze kogos sciagną na tą pozycję...

1

Przecież on jest szklanką, zagra 2 mecze i kontuzja...

6

No to jazda Vive,będzie okropnie ciężko pokonać naszpikowane gwiazdami PSG,ale szansa z pewnością jest.

0

Szpaku i ekspert Zewlakow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?