0

Teraz rzuci daleko,rozluznil się trochę chłopak!

0

Raczej chodziło mi o kajakarstwo,ze trzyma się dosyć dobrze,zwłaszcza nasze Panie, a co do tych medali to zgadzam sie,ale z drugiej strony,żebyśmy mieli wysłać dobra ekipę to pojechaloby z 50 osób i tyle.

1

Jeszcze 2 medale w kajakach wpadna i będzie bardzo dobrze!

0

Piękny wieczór się jutro zapowiada,Polska vs Usa, Legia vs Dundalk,Barcelona vs Sevilla i na deser Polska vs Chorwacja.

0

Z roku na rok jest coraz słabszy,skoro w tamtej formie nie zszedł poniżej 19,to teraz nie ma na to szans.

0

Michał Jurecki moim zdaniem.

0

3.25 Marcin Lewandowski w finale na 800m.

2

Środa 2.05 eliminacje.

6

No pewnie,ja uważam,ze powinni zapłacić 50 milionów, zwłaszcza,ze Bravo jest taki młody i perspektywiczny!

0

Były plotki,ze Iniesta ma problemy z wiezadlem,a to ostatecznie tylko stłuczenie, więc "uffff".

3

Na plus z całą pewnością świetny Roberto i Digne.

0

Moraty!

0

15:50

0

Podobno Alves zgodził się na transfer i był już dogadany.

0

Z Masipem w bramce będą spore nerwy!Niech najszybciej Marc wraca.

0

Czy myślicie,ze jest szansa obejrzenia tego meczu na Youtube, tak jak ostatnio Puchar Gampera czy raczej nie,bo niestety nie mam dzisiaj innej możliwości.

0

O której finał na 100m?

0

Liczyłem na 10 medali,ale chyba się przelicze,szans medalowych coraz to mniej,mamy 4,dojdzie zapewne jeszcze Fajdek i Włodarczyk, dzisiaj decydujący dzień dla Piotra Myszki,który będzie starał się obronić 3 pozycję.Poza tym może Kamila Licwinko w skoku wzwyż,może jeszcze Gadzijew w zapasach,bardzo dobrze póki co gra nasza para mikstowa w Badmintonie,no i jakby nie było szanse na medal mają drużyny zespołowe,chociaż ręczni trafią na pewno na kogoś bardzo mocnego,jeśli awansują, a siatkarze dobrze byłoby, żeby trafili na Kanade, ale to chyba mało prawdopodobne.

0

Brawo Gladiatorzy!

10

Lepiej byłoby na Kanade,zdecydowanie lepiej.

0

Jest ktoś kto interesuje się bardziej kolarstwem torowym? Bo właśnie przed chwilą Polki pobily rekord olimpijski, a nie mowilo się o nich w ogóle...

0

Kawecki odpadł już w eliminacjach,niestety w pływaniu to my chyba medalu żadnego nie zdobędziemy...

3

Spokojnie,tak naprawdę na razie z naszych szans medalowych zawiodła Radwańska,reszta kandydatów dopiero wystąpi.

0

W lekkiej 3 medale raczej powinny być,może nawet 3 złote,ale coś więcej,może tyczka mężczyzn...

2

Niektórzy jadą tam na wycieczkę powiedzmy sobie szczerze,tak chciałem tych 10 medali,ale sam nie wiem..

0

Szkoda,ze odwołali dzisiejsze zawody wioslarskie,bo była szansa na medal.

0

Kwiatkowski walczy o medal,no będzie ciekawie...

2

Nie ma środka rozegrania i środka obrony,a to fundamentalne pozycje.

7

Różnica taka,że TVP to telewizja publiczna, a Polsat prywatna,rozumiesz?

0

Na papierze słaba ta nasza grupa,więc w ewentualnym ćwierćfinale trafiamy już na kogoś mega mocnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?