Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz rzuci daleko,rozluznil się trochę chłopak!
0
Raczej chodziło mi o kajakarstwo,ze trzyma się dosyć dobrze,zwłaszcza nasze Panie, a co do tych medali to zgadzam sie,ale z drugiej strony,żebyśmy mieli wysłać dobra ekipę to pojechaloby z 50 osób i tyle.
1
Jeszcze 2 medale w kajakach wpadna i będzie bardzo dobrze!
0
Piękny wieczór się jutro zapowiada,Polska vs Usa, Legia vs Dundalk,Barcelona vs Sevilla i na deser Polska vs Chorwacja.
0
Z roku na rok jest coraz słabszy,skoro w tamtej formie nie zszedł poniżej 19,to teraz nie ma na to szans.
0
Michał Jurecki moim zdaniem.
0
3.25 Marcin Lewandowski w finale na 800m.
2
Środa 2.05 eliminacje.
6
No pewnie,ja uważam,ze powinni zapłacić 50 milionów, zwłaszcza,ze Bravo jest taki młody i perspektywiczny!
0
Były plotki,ze Iniesta ma problemy z wiezadlem,a to ostatecznie tylko stłuczenie, więc "uffff".
3
Na plus z całą pewnością świetny Roberto i Digne.
0
Moraty!
0
15:50
0
Podobno Alves zgodził się na transfer i był już dogadany.
0
Z Masipem w bramce będą spore nerwy!Niech najszybciej Marc wraca.
0
Czy myślicie,ze jest szansa obejrzenia tego meczu na Youtube, tak jak ostatnio Puchar Gampera czy raczej nie,bo niestety nie mam dzisiaj innej możliwości.
0
O której finał na 100m?
0
Liczyłem na 10 medali,ale chyba się przelicze,szans medalowych coraz to mniej,mamy 4,dojdzie zapewne jeszcze Fajdek i Włodarczyk, dzisiaj decydujący dzień dla Piotra Myszki,który będzie starał się obronić 3 pozycję.Poza tym może Kamila Licwinko w skoku wzwyż,może jeszcze Gadzijew w zapasach,bardzo dobrze póki co gra nasza para mikstowa w Badmintonie,no i jakby nie było szanse na medal mają drużyny zespołowe,chociaż ręczni trafią na pewno na kogoś bardzo mocnego,jeśli awansują, a siatkarze dobrze byłoby, żeby trafili na Kanade, ale to chyba mało prawdopodobne.
0
Brawo Gladiatorzy!
10
Lepiej byłoby na Kanade,zdecydowanie lepiej.
0
Jest ktoś kto interesuje się bardziej kolarstwem torowym? Bo właśnie przed chwilą Polki pobily rekord olimpijski, a nie mowilo się o nich w ogóle...
0
Kawecki odpadł już w eliminacjach,niestety w pływaniu to my chyba medalu żadnego nie zdobędziemy...
3
Spokojnie,tak naprawdę na razie z naszych szans medalowych zawiodła Radwańska,reszta kandydatów dopiero wystąpi.
0
W lekkiej 3 medale raczej powinny być,może nawet 3 złote,ale coś więcej,może tyczka mężczyzn...
2
Niektórzy jadą tam na wycieczkę powiedzmy sobie szczerze,tak chciałem tych 10 medali,ale sam nie wiem..
0
Szkoda,ze odwołali dzisiejsze zawody wioslarskie,bo była szansa na medal.
0
Kwiatkowski walczy o medal,no będzie ciekawie...
2
Nie ma środka rozegrania i środka obrony,a to fundamentalne pozycje.
7
Różnica taka,że TVP to telewizja publiczna, a Polsat prywatna,rozumiesz?
0
Na papierze słaba ta nasza grupa,więc w ewentualnym ćwierćfinale trafiamy już na kogoś mega mocnego.