Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przyda im sie taki zimny prysznic,oj przyda!
1
Turan spacerkiem wracał po tej stracie,w Atletico by zapieprzal na pełnym gazie...
0
Kolejny raz Busquets....
0
Czy CT Sport zakoduje sygnał na czas meczu?Oglądał tam ktoś już?
0
Czy wtedy Pan Lahoz nie zabrał nam mistrzostwa?
0
Znowu z baniaka?
0
Rzeczywiscie,błędnie zerknąłem.
0
Eleven i Eleven Sport.
1
No raczej wczesniej nie były oddawane,skoro dopiero w pon została nominowana najlepsza "30".
1
Ostatnimi czasy to nic tam nie było...
0
Jeśli chodzi o France Football to na koniec grudnia będą wyniki.
5
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20161020/411168043549/la-cena-del-fcb-en-imagenes.html#1
0
Neymar na jednym ze zdjęc jest.
2
Messi w tym roku znowu wszystkich zmiazdzył,ale niestety wygra Ronaldo,za zagranie 3 dobrych meczów (Węgry,Wolsfburg,Walia),z samymi potęgami jakby nie patrzec.
10
To jest akurat niezły troll,aż go polubilem!
0
Jaki to jest profesor!
0
Typowy Rudy...
0
2 kontuzje w pierwszej połowie,no swietnie...
1
Juz kontuzja Alba...
6
Nas by chyba Legia tak łatwo nie przekrzyczała.
1
Juz miałem prawie zawał...
2
Ale sie wysciskali chłopaki!
0
"Welcome to Catalonia" Pep!
0
Spalony ewidentny.
0
Poki co to Jodlowiec jak profesor gra...
0
HAHAHAHAHAHAAHAH
0
Niektore kupony juz pewnie ląduja w koszu.
0
Tak włączyłem,Windows 10,Brother DCP-J100,faq nie sprawdzałem.
0
Mam problem,otóz kupiłem sobie drukarkę,chcialem ja sobie zainstalowac,niestety nie mam w lapku wejscia na płytki,takze byłem zmuszony sciagnąc sterowniki z neta.W czasie instalacji wyskakuje komunikat,zeby oczywiscie podpiąc drukarke do kompa i ją włączyc,wtedy dalsza instalacja będzie mozliwa,niestety po zrobieniu tego nie mozna przejsc dalej i wyskakuje jedynie komunikat w prawym dolnym rogu,ze windows nie rozpoznał tego urządzenia,wie ktoś moze co jest nie tak?
0
I ile zaoszczędzisz...:)