1

Przyda im sie taki zimny prysznic,oj przyda!

1

Turan spacerkiem wracał po tej stracie,w Atletico by zapieprzal na pełnym gazie...

0

Kolejny raz Busquets....

0

Czy CT Sport zakoduje sygnał na czas meczu?Oglądał tam ktoś już?

0



Czy wtedy Pan Lahoz nie zabrał nam mistrzostwa?

0

Znowu z baniaka?

0

Rzeczywiscie,błędnie zerknąłem.

0

Eleven i Eleven Sport.

1

No raczej wczesniej nie były oddawane,skoro dopiero w pon została nominowana najlepsza "30".

1

Ostatnimi czasy to nic tam nie było...

0

Jeśli chodzi o France Football to na koniec grudnia będą wyniki.

0

Neymar na jednym ze zdjęc jest.

2

Messi w tym roku znowu wszystkich zmiazdzył,ale niestety wygra Ronaldo,za zagranie 3 dobrych meczów (Węgry,Wolsfburg,Walia),z samymi potęgami jakby nie patrzec.

10

To jest akurat niezły troll,aż go polubilem!

0

Jaki to jest profesor!

0

Typowy Rudy...

0

2 kontuzje w pierwszej połowie,no swietnie...

1

Juz kontuzja Alba...

6

Nas by chyba Legia tak łatwo nie przekrzyczała.

1

Juz miałem prawie zawał...

2

Ale sie wysciskali chłopaki!

0

"Welcome to Catalonia" Pep!

0

Spalony ewidentny.

0

Poki co to Jodlowiec jak profesor gra...

0

HAHAHAHAHAHAAHAH

0

Niektore kupony juz pewnie ląduja w koszu.

0

Tak włączyłem,Windows 10,Brother DCP-J100,faq nie sprawdzałem.

0

Mam problem,otóz kupiłem sobie drukarkę,chcialem ja sobie zainstalowac,niestety nie mam w lapku wejscia na płytki,takze byłem zmuszony sciagnąc sterowniki z neta.W czasie instalacji wyskakuje komunikat,zeby oczywiscie podpiąc drukarke do kompa i ją włączyc,wtedy dalsza instalacja będzie mozliwa,niestety po zrobieniu tego nie mozna przejsc dalej i wyskakuje jedynie komunikat w prawym dolnym rogu,ze windows nie rozpoznał tego urządzenia,wie ktoś moze co jest nie tak?

0

I ile zaoszczędzisz...:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?