3

93 łącznie,10 w tej edycji.

7

On uciekał od tej piłki chyba...

0

Są i piłkarze Liverpoolu!

0

Z lewej Robert,z prawej Arek.

17

Denis i Aleix dzisiaj wspaniale!

2

Andrzej jest niesamowity!

0

Nasz Król!!!!

0

Alba i Roberto są.

0

Stawiam remis w tym spotkaniu.

0

A nasz Grzesiu znowu na ławeczce.

1

Bardzo dobry składzior jak dla mnie.

1

Jesli mamy byc obiektywni,to raz tez sędzia pomógł.

3

Odpal sobie lepiej mecz Vive vs Wisła,własnie trwa 1 połowa.

9

To oni mają co tam w ogole pokazywac?

0

Chyba raczej bramka była...

1

Czytałem,jesli sladem PSG pójdą inne kluby,to na pewno kupią nowych zawodników,z resztą te 40 mln z pewnoscią wystarczą.

0

Wielka tragedia,mam nadzieję,ze klub się podniesie po takim ciosie...

2

Przydały się w koncu te ich petrodolary!

1

Monaco ostatnio bije rywali,dlaczego stawiasz na Dijon?

1

DTX,117 w NC+

0

Tak psioczycie na Busquetsa,a kogo bys za niego wrzucił?

1

W defensywie tak,ale do przodu kompletne zero,oni nie powinni grac razem z Rakiticiem,po prostu nie ma wtedy za grosz kreatywnosci.

9

Ja myślę,ze taki Xavi to by się jeszcze nam przydał,gorszy od Rakiticia lub Gomesa na pewno nie byłby!

4

I tak oto Luis Enrique ponownie jest "wuefistą".

0

Yeeeeee!

0

Jeszcze Pique...

0

Niepotrzebnie wraca,to moze byc cos groznego...

0

Jezzuuu,Alba...

0

Tylko przez 3 dni.

0

Rumak mógł mecz Legii z Dortmundem oglądac w Dortmundzie,a nie w domu...:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?