Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
93 łącznie,10 w tej edycji.
7
On uciekał od tej piłki chyba...
0
Są i piłkarze Liverpoolu!
0
Z lewej Robert,z prawej Arek.
17
Denis i Aleix dzisiaj wspaniale!
2
Andrzej jest niesamowity!
0
Nasz Król!!!!
0
Alba i Roberto są.
0
Stawiam remis w tym spotkaniu.
0
A nasz Grzesiu znowu na ławeczce.
1
Bardzo dobry składzior jak dla mnie.
1
Jesli mamy byc obiektywni,to raz tez sędzia pomógł.
3
Odpal sobie lepiej mecz Vive vs Wisła,własnie trwa 1 połowa.
9
To oni mają co tam w ogole pokazywac?
0
Chyba raczej bramka była...
1
Czytałem,jesli sladem PSG pójdą inne kluby,to na pewno kupią nowych zawodników,z resztą te 40 mln z pewnoscią wystarczą.
0
Wielka tragedia,mam nadzieję,ze klub się podniesie po takim ciosie...
2
Przydały się w koncu te ich petrodolary!
1
Monaco ostatnio bije rywali,dlaczego stawiasz na Dijon?
1
DTX,117 w NC+
0
Tak psioczycie na Busquetsa,a kogo bys za niego wrzucił?
1
W defensywie tak,ale do przodu kompletne zero,oni nie powinni grac razem z Rakiticiem,po prostu nie ma wtedy za grosz kreatywnosci.
9
Ja myślę,ze taki Xavi to by się jeszcze nam przydał,gorszy od Rakiticia lub Gomesa na pewno nie byłby!
4
I tak oto Luis Enrique ponownie jest "wuefistą".
0
Yeeeeee!
0
Jeszcze Pique...
0
Niepotrzebnie wraca,to moze byc cos groznego...
0
Jezzuuu,Alba...
0
Tylko przez 3 dni.
0
Rumak mógł mecz Legii z Dortmundem oglądac w Dortmundzie,a nie w domu...:)