Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Planas jest naprawdę swietny,wyróżnia się!
0
3:0
0
2222
0
Wszystkiego dobrego,duzo zdrowia!
0
O klasę gorsza,a od kogo?
0
W poprzedniej to oni w 1/16 odpadli.
0
Łatwo miec nie będziemy,na pocieszenie Real tez ma trudnego rywala.
0
Hahah,brawo,brawo!
4
Real 1 mecz u siebie,dobrze!
0
Z Athleticiem,nie jest najgorzej...
0
Alcorcon vs Cordoba
9
Wałęsa doniesie wódkę! :)
2
Chociaz rzadko kto się tam wypowiada,srednio jakis post raz na miesiąc,więc za duzej aktywnosci tam nie ma.
2
Jest juz taka grupa,jest tam 150 osob.
1
Zdecydowanie,zwłaszcza po kilku głębszych.
6
Bardziej szlachetnie byłoby nie drwic z Ronaldo i Realu,chociaz te 3 dni.
1
Jestem ciekaw ilu z tych 173 bodajze dziennikarzy oglądalo dzisiejszy popis Leo,wejdzie jeden z drugim,sprawdzi wyniki i powie,ze Ronaldo zapewne zagrał fenomenalnie,bo strzelił 3 bramki,a Messi przyzwoicie,bo tylko 1,zapewne na tym to polega.
0
O Boze!!
0
Najlepsza 9 w historii Barcelony.
0
Najlepszy napastnik na swiecie!
1
Cudowna kontra,szkoda...
0
Dziwię się,ze on nadal strzela te wolne...
1
Jaga 3:2!!!
1
Skoro jest taki kabaret,to naprawdę załuję,ze nie zobaczymy Crisa i jego Siiii!
0
Kolejny zawodnik,który w niczym lepszy od Lewandowskiego nie był.
7
Rui Patricio,trochę skisłem,chyba rzeczywiscie decydują sukcesy druzynowe,a nie umiejętnosci zawodnika.
0
Juz jest wszystko rozstrzygniete,1.Ronaldo 2.Messi 3.Griezmann
2
Ciekawi mnie na jakiej zasadzie dobierani są Ci dziennikarze z poszczegolnych krajów,dlaczego akurat z Polski jest Iwański,przeciez jest wielu lepszych ekspertów...
0
Na pewno najlepszy jest Messi w tych statystykach.
0
Z PSG,haha...