0

Planas jest naprawdę swietny,wyróżnia się!

0

3:0

0

2222

0

Wszystkiego dobrego,duzo zdrowia!

0

O klasę gorsza,a od kogo?

0

W poprzedniej to oni w 1/16 odpadli.

0

Łatwo miec nie będziemy,na pocieszenie Real tez ma trudnego rywala.

0

Hahah,brawo,brawo!

4

Real 1 mecz u siebie,dobrze!

0

Z Athleticiem,nie jest najgorzej...

0

Alcorcon vs Cordoba

9

Wałęsa doniesie wódkę! :)

2

Chociaz rzadko kto się tam wypowiada,srednio jakis post raz na miesiąc,więc za duzej aktywnosci tam nie ma.

2

Jest juz taka grupa,jest tam 150 osob.

1

Zdecydowanie,zwłaszcza po kilku głębszych.

6

Bardziej szlachetnie byłoby nie drwic z Ronaldo i Realu,chociaz te 3 dni.

1

Jestem ciekaw ilu z tych 173 bodajze dziennikarzy oglądalo dzisiejszy popis Leo,wejdzie jeden z drugim,sprawdzi wyniki i powie,ze Ronaldo zapewne zagrał fenomenalnie,bo strzelił 3 bramki,a Messi przyzwoicie,bo tylko 1,zapewne na tym to polega.

0

O Boze!!

0

Najlepsza 9 w historii Barcelony.

0

Najlepszy napastnik na swiecie!

1

Cudowna kontra,szkoda...

0

Dziwię się,ze on nadal strzela te wolne...

1

Jaga 3:2!!!

1

Skoro jest taki kabaret,to naprawdę załuję,ze nie zobaczymy Crisa i jego Siiii!

0

Kolejny zawodnik,który w niczym lepszy od Lewandowskiego nie był.

7

Rui Patricio,trochę skisłem,chyba rzeczywiscie decydują sukcesy druzynowe,a nie umiejętnosci zawodnika.

0

Juz jest wszystko rozstrzygniete,1.Ronaldo 2.Messi 3.Griezmann

2

Ciekawi mnie na jakiej zasadzie dobierani są Ci dziennikarze z poszczegolnych krajów,dlaczego akurat z Polski jest Iwański,przeciez jest wielu lepszych ekspertów...

0

Na pewno najlepszy jest Messi w tych statystykach.

0

Z PSG,haha...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?