1

Akurat Icardi to w tej reprezentacji raczej nie pogra,póki będzie w niej Messi.

0

Bauza,Bauza,Bauza,żaden inny trener za darmo by nie pracował,a Kaziu pracuje,bo jeszcze przeciez jest C+.

0

No wlasnie dlatego jest podobno skonfliktowany z Messim.

0

Jest ignorowany,bo podobno jest w konflikcie z Messim,ale ile w tym prawdy...

0

Podobno z zapisów wideo.

38

Na ten moment zdecydowanie bardziej przydałby nam się Verratti.

2

Z Juve będzie okropnie ciężko,do tego w pierwszym meczu bez Busiego.

1

Atletico dawac gola!!!

0

2:0!!!!

2

Za tyle kasy to bym chyba jednak obstawił 1 na Atletico i over 2,5 Monaco vs City

0

Hmmm,chyba 30,ale mogę się mylić.

1

Od tego będzie okienko,zeby tę kadrę powiększyc,a kasę pewnie mają.

1

Kurczę Sevilla,strzelac gola!

4

Hmmm,wydaje mi się,ze w dzien meczu Realu grała równiez Sevilla,natomiast w dzien meczu City,nie gra zadna angielska ekipa,moze w tym rzecz?

2

Jeśli chodzi o te filmiki to nie Szpakowski,to komentuje Babiarz.

9

Tak,5:0 z Sevilla w dwumeczu.

0

W niedzielę mecz będzie.

9

Powiem tak,najprawdopodobniej ten policjant niedługo nie będzie juz pracował.

78

Fernando Torres ma urazowe uszkodzenie mózgu,ale jest przytomny, rozmawia i nie ma zagrożenia jego życia.Spędzi noc w szpitalu ma obserwacji./Kręcidło

12

"Skazani na Shawshank" na TVP 2.Jesli ktoś tego nie oglądał,to ma okazję,zeby zobaczyc ten klasyk.

12

Balonik tak został napompowany,ze 4 Polakow w czołowej osemce to porazka...

0

Widzialem na twitterze FCB.

0

Rob Gronkowski to będzie!

1

A ja mam dziwne przeczucie,ze jednak Valverde,chociaz tez chciałbym Sampaoliego.

0

No to wtedy bilans bramek.

0

Bezpośrednie pojedynki.

1

Ja bym nie dał!

0

Najwazniejsze,ze jestesmy juz uzaleznieni tylko od siebie!

0

Tak,potwierdził to na konferencji!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?