Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Akurat Icardi to w tej reprezentacji raczej nie pogra,póki będzie w niej Messi.
0
Bauza,Bauza,Bauza,żaden inny trener za darmo by nie pracował,a Kaziu pracuje,bo jeszcze przeciez jest C+.
0
No wlasnie dlatego jest podobno skonfliktowany z Messim.
0
Jest ignorowany,bo podobno jest w konflikcie z Messim,ale ile w tym prawdy...
0
Podobno z zapisów wideo.
38
Na ten moment zdecydowanie bardziej przydałby nam się Verratti.
2
Z Juve będzie okropnie ciężko,do tego w pierwszym meczu bez Busiego.
1
Atletico dawac gola!!!
0
2:0!!!!
0
https://drive.google.com/file/d/0ByFM76XkCMMlWl9IT2FBMmhWYTA/view
2
Za tyle kasy to bym chyba jednak obstawił 1 na Atletico i over 2,5 Monaco vs City
0
Hmmm,chyba 30,ale mogę się mylić.
1
Od tego będzie okienko,zeby tę kadrę powiększyc,a kasę pewnie mają.
1
Kurczę Sevilla,strzelac gola!
4
Hmmm,wydaje mi się,ze w dzien meczu Realu grała równiez Sevilla,natomiast w dzien meczu City,nie gra zadna angielska ekipa,moze w tym rzecz?
2
Jeśli chodzi o te filmiki to nie Szpakowski,to komentuje Babiarz.
9
Tak,5:0 z Sevilla w dwumeczu.
0
W niedzielę mecz będzie.
9
Powiem tak,najprawdopodobniej ten policjant niedługo nie będzie juz pracował.
78
Fernando Torres ma urazowe uszkodzenie mózgu,ale jest przytomny, rozmawia i nie ma zagrożenia jego życia.Spędzi noc w szpitalu ma obserwacji./Kręcidło
12
"Skazani na Shawshank" na TVP 2.Jesli ktoś tego nie oglądał,to ma okazję,zeby zobaczyc ten klasyk.
12
Balonik tak został napompowany,ze 4 Polakow w czołowej osemce to porazka...
0
Widzialem na twitterze FCB.
0
Rob Gronkowski to będzie!
1
A ja mam dziwne przeczucie,ze jednak Valverde,chociaz tez chciałbym Sampaoliego.
0
No to wtedy bilans bramek.
0
Bezpośrednie pojedynki.
1
Ja bym nie dał!
0
Najwazniejsze,ze jestesmy juz uzaleznieni tylko od siebie!
0
Tak,potwierdził to na konferencji!