0

Z tego co się orientuje to u mnie w 4 lidze średnia to pewnie z jakieś 1,5k,dużo zależy od klubu,jakie finanse posiadają.

0

Aaa luz,myślałem,ze chodzi o odejście Neymara.

0

Nie no,oficjalka z Neymarem była chyba gdzieś o 19,tak mi się kojarzy.

8

Czuje niedosyt u Kszczota,szkoda,ze nie trzymał się trochę bliżej czołówki,potem już nie było szans dogonić Francuza.

0

Czyli może być dublecik jak u kobiet?

0

4 medale już mamy,jeszcze pewnie Fajdek dołoży,ale oprócz Niego ktoś coś jeszcze może zdobyć?Jak radzi sobie Jóźwiak w tym sezonie?

15

Oni żyją w swoim świecie,naprawdę...

1

Kurczę,Adaś chyba trochę się spóźnił z finiszem!

0

Za chwilę Kszczot po medal!

1

Trochę brzydkie zachowanie.

1

Brawo Piotrek Lisek!

0

Tak,dzisiaj

0

Skonczył mu się kontrakt,poza tym leczy nadal kontuzję.

0

Poki co jest bez klubu.

3

Kurczę,Dembele juz chyba naaaasz!

1

Duzo,zdecydowanie za duzo,dałbym za Niego jakies 80-90 mln,nie więcej.

0

Skąd pobiorę wszystkie sezony Gry o Tron?

0

Żal pozostaje,ale mimo wszystko życzę powodzenia Ney!

10

Skoro Auba podał dalej filmik,w którym Dembele mowi,ze chciałby grac u nas to musi byc cos na rzeczy.

13

To my jeszcze mamy im isc na rekę?Niech płacą klauzulę plus dodatkowe podatki od tego,na biednego nie trafiło...

2

W Anglii nie mają klauzul.

0

Na jakiej podstawie oni nie zaakceptowali tej klauzuli?

0

A ja mam śmiech z Ciebie,ze stawiasz Ter Stegena w jednej linii z Neymarem.

0

O Boze,to chyba niestety już MSN nie będzie...

0

Podobno wraca temat Seriego.

0

On juz nie moze zmienic reprezentacji przeciez.

1

Nie no moim zdaniem tak wyszło,Messi owszem wyszedł dziwnie,ale reszta okej.

1

Ale Jaga miała 1 miejsce przed podziałem.

5

Właśnie w odcinku 50 Awantury o kasę w drużynie mistrzów jest Żelislaw Żyżyński, czyli podobno przedostatni Polak w alfabecie i redaktor Canal+.

2

Barca,Real,Atletico,Chelsea,Totki,City,United,Bayern,Borussia,Lipsk,Juve,
Roma,Benfica,Porto,Monaco,PSG,Spartak,Szachtar,Anderlecht,Feyenoord,Basel i Besiktas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?