Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi cos podjada?
0
Wczoraj BVB,dzisiaj Atletico zapomnialo jak się gra w piłkę...
0
A ja dałem 8,5+ roznych,bo moim zdaniem wielce prawdopodobne.
0
Qarabag-Atletico M. 2
CSKA M.-Basel obie druzyny strzela? : TAK
Benfica-Manch.Utd obie strzelą
Anderlecht-PSG (2.5) +
Bayern M.-Celtic 1 polowa/koniec : 1/1
Juventus-Sporting L. 1 polowa/koniec : 1/1
Barcelona-Olympiakos P. (3.5) mecz/ilosc goli 3.5: 1/+3,5
Chelsea-AS Roma (8.5) mecz:ilosc rz.roznych 8.5:+
Ciekawi mnie jakim składem wyjdziemy,bo te 3,5+ bramki dosyc ryzykowne.
5
Gdyby Barca pomyslała wczesniej i kupila Sancheza,a nie teraz go obserwowała,to wyobraz sobie obronę Umtiti-Sanchez.
0
Na jakim kanale?
0
Qarabag-Atletico M. 2
CSKA M.-Basel obie druzyny strzela? : TAK
Benfica-Manch.Utd obie strzelą
Anderlecht-PSG (2.5) +
Bayern M.-Celtic 1 polowa/koniec : 1/1
Juventus-Sporting L. 1 polowa/koniec : 1/1
Barcelona-Olympiakos P. (3.5) mecz/ilosc goli 3.5: 1/+3,5
Chelsea-AS Roma (8.5) mecz:ilosc rz.roznych 8.5:+
Co sądzicie?
2
BVB,dziękuję za kupon!
1
City trzymaj,Dortmund strzeeelaj!!!
0
Kurde poprzeczka Kagawy...
1
Jest 1:1!!
0
APOEL 1:0 i po kasie...
0
Ten Sanchez to jest kooot!
0
Dortmund strzelaj!!!
0
BVB wygrywa,Monaco albo Besiktas strzelają gola i 270 zł do przodu,oby!
1
Dawac BVB dawac!!
0
TAAAAAAK!!!!
0
Juz praktycznie 4/7 meczów weszło,jeszcze Monaco vs Besiktas 2,5+,Real obie strzelą i BVB wygra/.
0
1:0 City!!
1
Canal+Sport
0
Nie mam podstawowego,ale akurat canal+ nie mam,a jest odkodowany,bo od 14 do 22 pazdziernika wiekszosc kablowek odkodowała kanały Canal+.
0
No ja w Vectrze mam odkodowane, w nc+ też powinny być.
0
Od wczoraj do 22 pazdziernika.
6
Jak ktos ma Vectre to od 14 do 22 pazdziernika odkodowany Canal + Sport i Canal + Sport 2 dla wszystkich,takze Barcelonę bedzie mozna obejrzec.
0
Dziady cz.2,Lilije,Balladyna
1
KROOOOOL!
1
0
Portugalia była duzo lepsza,takze nie wiem czy jest sens wracania do tego.
0
Król!
0
Tak,wystarczy,ze strzeli 5 bramek w drugiej połowie i nie straci żadnej.