Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No akurat na mojej jest 12 zł za godzinę.
0
Pytanie do studentów,jak to jest z ewentualnym warunkiem,jesli mam zaliczone cwiczenia,a nie zaliczę egzaminu z wykładu,to płacę za cały przedmiot i powtarzam zajęcia z cwiczen czy powtarzam tylko egzamin z wykładu?Czytalem regulamin uczelni,ale niestety nie znalazlem informacji czy płaci się za cały przedmiot czy oddzielnie cwiczenia i wykład.
23
Przeciez to nie wina Messiego,ze Ci zawodnicy nie potrafią przyjac prostej piłki...
6
Zapomniałeś o Francji,bo oni na papierze chyba mają najmocniejszą kadrę.
28
"A który to tier?"
1
Parejo w Barcelonie?A co mało drewna mamy na zimę?
2
Anglicy kupowac juz nie będa mogli,ale sprzedawac owszem,więc nadzieja jeszcze jest.
4
Niestety,nie wydaje mi się,zebysmy dali radę Rosjanom.
1
Bierz SSD,roznica w cenie jest,ale zdecydowanie lepiej smiga na SSD.
0
Bosacki
0
Myslę,ze około 300 mln.
0
Bo miało go nie byc
19
Do końca okienka kilka dni,a Munir,Verma,Douglas,Turan, Rafinha czy nasz crack Gomes nadal w klubie, a można byłoby zdobyć sporą sumkę i troszkę zmniejszyć budżet płac.
1
Arda 20 mln,Munir 10,Rafinha 20,Rakitic/Gomes 40,Douglas 3,Verma 5,myślę,ze można byłoby jeszcze zarobic z około 100 mln,wtedy być może wystarczyłoby i na Cou i na Seriego.
17
Pozbyć się niektórych zawodników i ruszać po Coutinho!
0
Zgaduję,ze Stefan Białas
0
Ta nasza oferta za Cou to kompletny smiech,nie dosc,ze zmienne z tyłka,to jeszcze kasa rozłozona na 5 lat?Sam bym pokazał srodkowy palec takiej ofercie,nie ma co się dziwic,ze odrzucili...
3
Turan,Verma,Douglas,Munir,Samper,Rafinha,kiedy my zaczniemy się ich pozbywac?Mozna byłoby jeszcze trochę zarobic i zmniejszyc płace,to zaoszczędzilibysmy trochę kasy na pensjach.
0
Na jakich stronach znajdę do obejrzenia Grę o Tron?
5
Jak przyjdzie Seri to będzie 9 pomocników na 3 pozycje,przydałoby się z 3 sprzedac,no dobra,w przypadku naszego zarządu,to oddac...
0
Nie
1
Takiej oferty to i ja bym nie chciał...
2
Ter Stegen....
1
https://www.instagram.com/p/BXxdvdwF85e/?taken-by=leomessi
6
Przez 3 miesiące wynegocjowali z 40 mln na 40 mln,geniusze!!!
18
Zal mi Messiego,bo ostatnie lata jego kariery,mogą zostac zmarnowane przez tych nieudacznikow z naszego zarządu...
3
Ale ze stwierdzeniem,ze Real ma najlepszą pomoc w historii chyba nie mozna się zgodzic?
2
Przestan proszę,bo pomoc Iniesta-Busi-Xavi była o dwie klasy lepsza niz obecna pomoc Realu.
1
Rakitic to jest mistrz,wypuszcza sobie piłkę,a jest wolny jak zółw...
1
Informacja z Facebooka!