0

No akurat na mojej jest 12 zł za godzinę.

0

Pytanie do studentów,jak to jest z ewentualnym warunkiem,jesli mam zaliczone cwiczenia,a nie zaliczę egzaminu z wykładu,to płacę za cały przedmiot i powtarzam zajęcia z cwiczen czy powtarzam tylko egzamin z wykładu?Czytalem regulamin uczelni,ale niestety nie znalazlem informacji czy płaci się za cały przedmiot czy oddzielnie cwiczenia i wykład.

23

Przeciez to nie wina Messiego,ze Ci zawodnicy nie potrafią przyjac prostej piłki...

6

Zapomniałeś o Francji,bo oni na papierze chyba mają najmocniejszą kadrę.

28

"A który to tier?"

1

Parejo w Barcelonie?A co mało drewna mamy na zimę?

2

Anglicy kupowac juz nie będa mogli,ale sprzedawac owszem,więc nadzieja jeszcze jest.

4

Niestety,nie wydaje mi się,zebysmy dali radę Rosjanom.

1

Bierz SSD,roznica w cenie jest,ale zdecydowanie lepiej smiga na SSD.

0

Bosacki

0

Myslę,ze około 300 mln.

0

Bo miało go nie byc

19

Do końca okienka kilka dni,a Munir,Verma,Douglas,Turan, Rafinha czy nasz crack Gomes nadal w klubie, a można byłoby zdobyć sporą sumkę i troszkę zmniejszyć budżet płac.

1

Arda 20 mln,Munir 10,Rafinha 20,Rakitic/Gomes 40,Douglas 3,Verma 5,myślę,ze można byłoby jeszcze zarobic z około 100 mln,wtedy być może wystarczyłoby i na Cou i na Seriego.

17

Pozbyć się niektórych zawodników i ruszać po Coutinho!

0

Zgaduję,ze Stefan Białas

0

Ta nasza oferta za Cou to kompletny smiech,nie dosc,ze zmienne z tyłka,to jeszcze kasa rozłozona na 5 lat?Sam bym pokazał srodkowy palec takiej ofercie,nie ma co się dziwic,ze odrzucili...

3

Turan,Verma,Douglas,Munir,Samper,Rafinha,kiedy my zaczniemy się ich pozbywac?Mozna byłoby jeszcze trochę zarobic i zmniejszyc płace,to zaoszczędzilibysmy trochę kasy na pensjach.

0

Na jakich stronach znajdę do obejrzenia Grę o Tron?

5

Jak przyjdzie Seri to będzie 9 pomocników na 3 pozycje,przydałoby się z 3 sprzedac,no dobra,w przypadku naszego zarządu,to oddac...

0

Nie

1

Takiej oferty to i ja bym nie chciał...

2

Ter Stegen....

6

Przez 3 miesiące wynegocjowali z 40 mln na 40 mln,geniusze!!!

18

Zal mi Messiego,bo ostatnie lata jego kariery,mogą zostac zmarnowane przez tych nieudacznikow z naszego zarządu...

3

Ale ze stwierdzeniem,ze Real ma najlepszą pomoc w historii chyba nie mozna się zgodzic?

2

Przestan proszę,bo pomoc Iniesta-Busi-Xavi była o dwie klasy lepsza niz obecna pomoc Realu.

1

Rakitic to jest mistrz,wypuszcza sobie piłkę,a jest wolny jak zółw...

1

Informacja z Facebooka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?