27

Czy ja wiem,40 milionów za kogoś,kto zagrał 20 minut w seniorskiej piłce to chyba jednak większy absurd.

0

Jest

4

Ebenezer Scrooge z "Opowieści Wigilijnej" Dickensa.

2

To go Cristiano nie polubi.

0

Nie,tylko w C+.

0

Zrodło?

5

Powiedzmy sobie szczerze,Bartomeu zawdzięcza posadę tylko dzięki piłkarzom i trypletowi,gdyby nie to,to na pewno nie zostałby wybrany.

20

To co zrobił było załosne,wstyd po prostu...

0

Jeśli mielibyśmy grać 4-2-3-1,to chciałbym Dembele i do pomocy obok Busiego widziałbym Verrattiego.

0

Przypomnij jakie osiągniecia miał Guardiola i Enrique jak obejmowali Barcelone.

1

RAC podaje,ze Valverde trenerem,takze chyba będzie ten pierwszy.

0

Powiedz jej,żeby przestała się denerwować,te ustne to w większości szkół raczej formalność.

16

Ja mimo wszystko stawiam na Valverde,jakoś mam takie przeczucie.

3

Krążą legendy, ze były takie przypadki.

0

Vrsaljko jest jeszcze

1

1:3

0

Strasznie mierna...

0

Juz 2:1 tylko!

2

Dembele to bym chciał kiedys w Barcelonie zobaczyc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś juz policzył te dni?

2

Jak na moje to nawet dwóch z tej trójki bym sprzedał, na pewno jednym z nich byłby Denis.Ściągamy PO i przesuwamy na stałe do pomocy Roberto.

0

Tak,to organ terenowy administracji publicznej.

1

Bez Neymara,z Suarezem bez formy i z Paco w składzie wygrywamy na SB,wspaniały wieczór!

1

Najwazniejsza częsc sezonu,a Suarez bez formy.

7

Z Paco i Rakiticiem to my gramy w 9...

0

Z Neymarem myslę,ze bysmy prowadzili,no ale coz...

1

Ale jaja myslalem,ze dostanie Ronaldo za symulkę,a on dal zołtą Umtitiemu.

0

Boze,Neuer to potwór po prostu!

2

Gramy w tym sezonie bardzo podobnie jak Argentyna,zagrać piłkę do Messiego, a on niech zrobi z nią coś pożytecznego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?