Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Czy ja wiem,40 milionów za kogoś,kto zagrał 20 minut w seniorskiej piłce to chyba jednak większy absurd.
0
Jest
4
Ebenezer Scrooge z "Opowieści Wigilijnej" Dickensa.
2
To go Cristiano nie polubi.
0
Nie,tylko w C+.
0
Zrodło?
5
Powiedzmy sobie szczerze,Bartomeu zawdzięcza posadę tylko dzięki piłkarzom i trypletowi,gdyby nie to,to na pewno nie zostałby wybrany.
20
To co zrobił było załosne,wstyd po prostu...
0
Jeśli mielibyśmy grać 4-2-3-1,to chciałbym Dembele i do pomocy obok Busiego widziałbym Verrattiego.
0
Przypomnij jakie osiągniecia miał Guardiola i Enrique jak obejmowali Barcelone.
1
RAC podaje,ze Valverde trenerem,takze chyba będzie ten pierwszy.
0
Powiedz jej,żeby przestała się denerwować,te ustne to w większości szkół raczej formalność.
16
Ja mimo wszystko stawiam na Valverde,jakoś mam takie przeczucie.
3
Krążą legendy, ze były takie przypadki.
0
Vrsaljko jest jeszcze
1
1:3
0
Strasznie mierna...
0
Juz 2:1 tylko!
2
Dembele to bym chciał kiedys w Barcelonie zobaczyc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś juz policzył te dni?
2
Jak na moje to nawet dwóch z tej trójki bym sprzedał, na pewno jednym z nich byłby Denis.Ściągamy PO i przesuwamy na stałe do pomocy Roberto.
0
Tak,to organ terenowy administracji publicznej.
1
Bez Neymara,z Suarezem bez formy i z Paco w składzie wygrywamy na SB,wspaniały wieczór!
1
Najwazniejsza częsc sezonu,a Suarez bez formy.
7
Z Paco i Rakiticiem to my gramy w 9...
0
Z Neymarem myslę,ze bysmy prowadzili,no ale coz...
1
Ale jaja myslalem,ze dostanie Ronaldo za symulkę,a on dal zołtą Umtitiemu.
0
Boze,Neuer to potwór po prostu!
2
Gramy w tym sezonie bardzo podobnie jak Argentyna,zagrać piłkę do Messiego, a on niech zrobi z nią coś pożytecznego.