0

2 dobre wrzutki,to wszystko,ogolnie nic szczegolnego...

10

Czyli powinno byc 0:0 i Arsenal w 10...

1

Mi sie fajnie w 13 grało.

0

Ach,ja jeszcze jutro i w poniedzialek egzamin,no i cały tydzien wolnego,dobre i tyle w sumie.

1

JUtro i w piątek po 10 stopni,zagrają spokojnie!

0

Ja chyba wezmę "Lisów",bo chcę zobaczyc jak spiszą się Polacy.

9

Atletico nas okradło czy sędzia?

4

90 minuta,walka o awans,a na trybunach cisza...

1

Zacznij od dwójki,tam nie ma powiązania.

1

No więcej,więcej,ale mnie osobiście jakoś pierwsza bardziej wciągnęła.

1

A oglądał ktoś może Noc oczyszczenia? I i II cześć zwłaszcza dobre,bo trzecia już gorsza.

13

"Przełęcz Ocalonych" polecam zdecydowanie.

32

Przeciez to był połfinał!

0

Nasz geniusz!

9

Raczej na odwrót.

0

"Mariusz Wach wśród kandydatów do walki z Deontayem Wilderem"

Przetrwa chociaz rundę,jesli by doszło do ewentualnej walki?

0

Co rundę wpadamy na Atleti,przestancie!

0

Szkoda,ze grają teraz u siebie z Sociedad,bo w obliczu tylu kontuzji,to strata punktów byłaby naprawdę bardzo mozliwa.

0

Leszek Orłowski

0

Ten wolny Ronaldo był obok muru,czy ktos się po prostu odsunął?

0

Tak jest! OLE!!!

1

Macademian Girl i Marek Kondrat.

0

Miałem zapytac juz jakis czas temu,ale chciałbym dowiedziec się, co sądzicie o działalnosci Zbigniewa Stonogi?

1

Hiszpania vs Chorwacja 15:17!

Póki co świetnie gra Mamic,od następnego sezonu zawodnik Vive.

0

Wiadomo cos więcej o Busim juz?

0

Pany,co z Busim?

0

Co oni odwalają,zwłaszcza Messi dzisiaj?

0

Brawo,brawo,brawo!

0

Southampton ratuje kupon w ostatniej minucie!

0

TAAAAAAAK!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?