Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 dobre wrzutki,to wszystko,ogolnie nic szczegolnego...
10
Czyli powinno byc 0:0 i Arsenal w 10...
1
Mi sie fajnie w 13 grało.
0
Ach,ja jeszcze jutro i w poniedzialek egzamin,no i cały tydzien wolnego,dobre i tyle w sumie.
1
JUtro i w piątek po 10 stopni,zagrają spokojnie!
0
Ja chyba wezmę "Lisów",bo chcę zobaczyc jak spiszą się Polacy.
9
Atletico nas okradło czy sędzia?
4
90 minuta,walka o awans,a na trybunach cisza...
1
Zacznij od dwójki,tam nie ma powiązania.
1
No więcej,więcej,ale mnie osobiście jakoś pierwsza bardziej wciągnęła.
1
A oglądał ktoś może Noc oczyszczenia? I i II cześć zwłaszcza dobre,bo trzecia już gorsza.
13
"Przełęcz Ocalonych" polecam zdecydowanie.
32
Przeciez to był połfinał!
0
Nasz geniusz!
9
Raczej na odwrót.
0
"Mariusz Wach wśród kandydatów do walki z Deontayem Wilderem"
Przetrwa chociaz rundę,jesli by doszło do ewentualnej walki?
0
Co rundę wpadamy na Atleti,przestancie!
0
Szkoda,ze grają teraz u siebie z Sociedad,bo w obliczu tylu kontuzji,to strata punktów byłaby naprawdę bardzo mozliwa.
0
Leszek Orłowski
0
Ten wolny Ronaldo był obok muru,czy ktos się po prostu odsunął?
0
Tak jest! OLE!!!
1
Macademian Girl i Marek Kondrat.
0
Miałem zapytac juz jakis czas temu,ale chciałbym dowiedziec się, co sądzicie o działalnosci Zbigniewa Stonogi?
1
Hiszpania vs Chorwacja 15:17!
Póki co świetnie gra Mamic,od następnego sezonu zawodnik Vive.
0
Wiadomo cos więcej o Busim juz?
0
Pany,co z Busim?
0
Co oni odwalają,zwłaszcza Messi dzisiaj?
0
Brawo,brawo,brawo!
0
Southampton ratuje kupon w ostatniej minucie!
0
TAAAAAAAK!!!