Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Z tyłu Benzema?
0
No chyba,ze tak to rozegrali.
2
Myslalem,ze 88 to najstarszy rocznik,ale patrzę jest Benzema,to gdzie jest Messi w takim wypadku?
1
A Ty pewnie overy stawiałes,co? :)
1
No tak,akurat o 13 będziesz sprzątał swoj pokój i tyle...
0
Bez Ronaldo Real gra w wielu meczach lepiej niz z nim...
0
Ten Winks piłeczka jak Xavi do Alvesa.
0
Laskowski z Magierą.
1
Jest przebudowa WHL,Totki grają teraz ciągle na Wembley.
21
Messi nigdy się do takiego poziomu nie znizy,szanujmy się!
1
Wszystko dlatego,ze Roberto w pomocy stary...
0
No to tez wiem,miał chyba bana,a potem konto zostało usunięte.
0
Wie ktos co stało się z uzytkownikiem Stinger?Bo juz kupę czasu go tutaj nie widzialem,został zbanowany czy usunął konto?Ktoś cos wie?
3
Pewnie ma zakaz wstępu do lokalu juz.
1
Dobra wiem,Kesh,haha?
"Gdyby nie moja choroba (dwubiegunowość afektywna) to bym Ronaldu wyjaśnił sam na sam. Swoje pograłem w starej piątej lidze"
0
LOL LOL?
0
No czekajcie,a ten człowiek z zoltką kurtką to nie czasem Wisnia własnie?Nie mam niestety pamięci do avatarów...
0
Czyli jednak,to nie dupa swędziała tylko miesien,no to mogłby jutro odpoczac w takim razie,i najlepiej gdyby nie pojechał na repkę.
5
Tutaj był tez taki uzytkownik,co chyba wszystkim wkręcał,ze ma raka,jak dobrze pamiętam,tutaj wiele dziwnych przypadków się przewinęło.
1
Transfery tych "niepewnych" są chyba na ten moment najbardziej realne i najbardziej opłacalne,bo potem będzie jak z Sanchezem w tym momencie,czyli raczej nie do wyjęcia z Totków.
0
Polecał na pewno Ozila
2
W zasadzie to chyba jakis bełkot,pewnie po kolejnej flaszce.
2
Poziom TVPIS
0
Spokojnie,napisz co tam w tych roszerzeniach jeszcze masz,bo mi się wydaje,ze to od tego,moglbys wrzucic jakiegos screena czy cos z rozszerzeniami?
0
A sprawdz te trzy kropeczki po prawej dalej więcej narzedzi ---> rozszerzenia i sprobuj usunac te Yahho.
0
Smudy już dawno w Gorniku nie ma.
8
Powiedzcie sami,po takim meczu,to nawet poniedziałek niestraszny.
8
Panie Arkadio90,naprawdę Pan wierzył,ze Real to wygra?
0
No co mu podali to wszystko spierdzielał,po prostu.
6
Vasquez najlepsza zmiana Girony.