30

Z tyłu Benzema?

0

No chyba,ze tak to rozegrali.

2

Myslalem,ze 88 to najstarszy rocznik,ale patrzę jest Benzema,to gdzie jest Messi w takim wypadku?

1

A Ty pewnie overy stawiałes,co? :)

1

No tak,akurat o 13 będziesz sprzątał swoj pokój i tyle...

0

Bez Ronaldo Real gra w wielu meczach lepiej niz z nim...

0

Ten Winks piłeczka jak Xavi do Alvesa.

0

Laskowski z Magierą.

1

Jest przebudowa WHL,Totki grają teraz ciągle na Wembley.

21

Messi nigdy się do takiego poziomu nie znizy,szanujmy się!

1

Wszystko dlatego,ze Roberto w pomocy stary...

0

No to tez wiem,miał chyba bana,a potem konto zostało usunięte.

0

Wie ktos co stało się z uzytkownikiem Stinger?Bo juz kupę czasu go tutaj nie widzialem,został zbanowany czy usunął konto?Ktoś cos wie?

3

Pewnie ma zakaz wstępu do lokalu juz.

1

Dobra wiem,Kesh,haha?

"Gdyby nie moja choroba (dwubiegunowość afektywna) to bym Ronaldu wyjaśnił sam na sam. Swoje pograłem w starej piątej lidze"

0

LOL LOL?

0

No czekajcie,a ten człowiek z zoltką kurtką to nie czasem Wisnia własnie?Nie mam niestety pamięci do avatarów...

0

Czyli jednak,to nie dupa swędziała tylko miesien,no to mogłby jutro odpoczac w takim razie,i najlepiej gdyby nie pojechał na repkę.

5

Tutaj był tez taki uzytkownik,co chyba wszystkim wkręcał,ze ma raka,jak dobrze pamiętam,tutaj wiele dziwnych przypadków się przewinęło.

1

Transfery tych "niepewnych" są chyba na ten moment najbardziej realne i najbardziej opłacalne,bo potem będzie jak z Sanchezem w tym momencie,czyli raczej nie do wyjęcia z Totków.

0

Polecał na pewno Ozila

2

W zasadzie to chyba jakis bełkot,pewnie po kolejnej flaszce.

2



Poziom TVPIS

0

Spokojnie,napisz co tam w tych roszerzeniach jeszcze masz,bo mi się wydaje,ze to od tego,moglbys wrzucic jakiegos screena czy cos z rozszerzeniami?

0

A sprawdz te trzy kropeczki po prawej dalej więcej narzedzi ---> rozszerzenia i sprobuj usunac te Yahho.

0

Smudy już dawno w Gorniku nie ma.

8

Powiedzcie sami,po takim meczu,to nawet poniedziałek niestraszny.

8

Panie Arkadio90,naprawdę Pan wierzył,ze Real to wygra?

0

No co mu podali to wszystko spierdzielał,po prostu.

6

Vasquez najlepsza zmiana Girony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?