Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Saul i 1:0!
0
A skad to zdjecie?
0
A teraz juz przegrywa nawet.
1
Atromitos w greckiej dzisiaj pięknie wszedł,szkoda,ze remis w szwajcarskiej uwalił kupon i to w doliczonym czasie...
4
Juz nie wygrywa.
1
Nie sadzę,ze w ogole będzie mu dane wybiec na boisko.
0
Ja juz się doczekac nie mogę!
2
Mają juz 1 miejsce w grupie,ja bym odpuscił.
0
Tydzien temu w niedzielę,przed meczem z Valencią ktos wrzucał tutaj zdjęcie swojego pokoju,ma ktos z Was moze link do zdjęcia albo akurat gdzieś je sobie zapisał?
0
No,ale do konca tej edycji jeszcze sobie poogladasz.
0
Mozna było cos lepszego na dzisiaj znalezc,no ale moze wejdzie.
4
Chętnie bym zobaczył znowu Widzew,ŁKS, Polonię Warszawa.
0
Czasem jest też odniesienie do fragmentu i od razu jako 2 argument do całości utworu.
4
Dokładnie streszczenia lektur czytaj.
0
Fajnie grają naprawdę,do tego u siebie komplet punktów,twierdza normalnie.
0
Sampdoria 1:0!
0
Obstawiam 11
0
Racja,co poniektóre to bardzo przeciętne.
0
Cieszymy się,ze nasz najgrozniejszy na ten moment rywal przegrywa.Az tak nielogiczne?
0
Do 1/8 nie awansują,ale za to do 1/16 LE juz tak,a nie chce mi się wierzyc,ze po prostu odpadną juz w tak wczesnej fazie,myslę,ze będą chcieli powalczyc nawet o tę LE.
4
Wyróżniony przez Barcelonę golkiper jest Słoweńcem, ale od dziesięciu lat mieszka w Polsce i jest wychowankiem Escoli. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, by Leban występował w juniorskich reprezentacjach Polski - na razie jest bramkarzem kadry województwa Mazowieckiego.
27
Ja tam bym go chciał,facet ograny w lidze,solidny,nie wiem co z tym Mina,bo nie widzialem goscia w akcji,ale 23 lata,nadal gra w tej brazylijskiej lidze,zdecydowanie wolałbym Inigo plus młody De Ligt i byłoby super.
0
Może rośnie nam nowy talent,akurat bramkarzy zawsze mamy na poziomie.
0
Trochę mi ten remis Realu humor poprawił,ale szkoda tej kontuzji Umtitiego,bo na ten moment to filar naszej obrony zdecydowanie,mam tylko nadzieję,ze nie będziemy musieli z koniecznosci grac np.Digne na środku.
Co do Zizu,to jestem ciekaw kiedy Perez straci do niego cierpliwość,myslę,ze jesli stracą pkt za tydzien,a my wygramy,to moze byc naprawdę gorąco w Madrycie.
0
Jaka inna bramkarka?Jak ta Placzek od początku broni.
0
A ja wiem czy taki kapitalny,pierwsze 20 minut to żadnej piłki nie odbiła.
0
Podroz daleka,ale po finale KMŚ mają prawie tydzien do meczu z Barceloną,raczej nie powinni miec zadnych problemow z przygotowaniem fizycznym.
0
Niedługo połmetek sezonu,a Suarez nadal kopie się po czole,jestem ciekaw czy jeszcze doczekamy się El Pistolero w formie.
8
Kolejne 2 pkt ukradzione,zadanie wykonane!
0
Umtiti,ja pierdziu....