1

Saul i 1:0!

0

A skad to zdjecie?

0

A teraz juz przegrywa nawet.

1

Atromitos w greckiej dzisiaj pięknie wszedł,szkoda,ze remis w szwajcarskiej uwalił kupon i to w doliczonym czasie...

4

Juz nie wygrywa.

1

Nie sadzę,ze w ogole będzie mu dane wybiec na boisko.

0

Ja juz się doczekac nie mogę!

2

Mają juz 1 miejsce w grupie,ja bym odpuscił.

0

Tydzien temu w niedzielę,przed meczem z Valencią ktos wrzucał tutaj zdjęcie swojego pokoju,ma ktos z Was moze link do zdjęcia albo akurat gdzieś je sobie zapisał?

0

No,ale do konca tej edycji jeszcze sobie poogladasz.

0

Mozna było cos lepszego na dzisiaj znalezc,no ale moze wejdzie.

4

Chętnie bym zobaczył znowu Widzew,ŁKS, Polonię Warszawa.

0

Czasem jest też odniesienie do fragmentu i od razu jako 2 argument do całości utworu.

4

Dokładnie streszczenia lektur czytaj.

0

Fajnie grają naprawdę,do tego u siebie komplet punktów,twierdza normalnie.

0

Sampdoria 1:0!

0

Obstawiam 11

0

Racja,co poniektóre to bardzo przeciętne.

0

Cieszymy się,ze nasz najgrozniejszy na ten moment rywal przegrywa.Az tak nielogiczne?

0

Do 1/8 nie awansują,ale za to do 1/16 LE juz tak,a nie chce mi się wierzyc,ze po prostu odpadną juz w tak wczesnej fazie,myslę,ze będą chcieli powalczyc nawet o tę LE.

4


Wyróżniony przez Barcelonę golkiper jest Słoweńcem, ale od dziesięciu lat mieszka w Polsce i jest wychowankiem Escoli. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, by Leban występował w juniorskich reprezentacjach Polski - na razie jest bramkarzem kadry województwa Mazowieckiego.

27

Ja tam bym go chciał,facet ograny w lidze,solidny,nie wiem co z tym Mina,bo nie widzialem goscia w akcji,ale 23 lata,nadal gra w tej brazylijskiej lidze,zdecydowanie wolałbym Inigo plus młody De Ligt i byłoby super.

0

Może rośnie nam nowy talent,akurat bramkarzy zawsze mamy na poziomie.

0

Trochę mi ten remis Realu humor poprawił,ale szkoda tej kontuzji Umtitiego,bo na ten moment to filar naszej obrony zdecydowanie,mam tylko nadzieję,ze nie będziemy musieli z koniecznosci grac np.Digne na środku.

Co do Zizu,to jestem ciekaw kiedy Perez straci do niego cierpliwość,myslę,ze jesli stracą pkt za tydzien,a my wygramy,to moze byc naprawdę gorąco w Madrycie.

0

Jaka inna bramkarka?Jak ta Placzek od początku broni.

0

A ja wiem czy taki kapitalny,pierwsze 20 minut to żadnej piłki nie odbiła.

0

Podroz daleka,ale po finale KMŚ mają prawie tydzien do meczu z Barceloną,raczej nie powinni miec zadnych problemow z przygotowaniem fizycznym.

0

Niedługo połmetek sezonu,a Suarez nadal kopie się po czole,jestem ciekaw czy jeszcze doczekamy się El Pistolero w formie.

8

Kolejne 2 pkt ukradzione,zadanie wykonane!

0

Umtiti,ja pierdziu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?