Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puchar Anglii jest zdecydowanie bardziej prestiżowy,to najwazniejsza róznica.
1
Sinistet, koszmar z ulicy Wiązów, ostatni dom po lewej.
0
Na TVP 2, ale już końcówka.
0
Jaki chcesz kolor tych Suede?
0
One czymś się różnią?
0
Gdzie obejrzę Grę o Tron online?
1
Uciekaj, Autopsja Jane Doe, To były co najmniej dobre.
3
Przegrała po prostu i zrozpaczona wybiegła.
0
Takie są rotacje, żeby w miarę możliwości wprowadzać go do 1 składu.
11
Chciałbym, ale nie za taką kasę.
0
Zobaczymy jak Bartol
0
Odwołać 2 serię i super, Kamil ponad 10 pkt przewagi miałby.
1
Który Tier? :D
0
Na pozycji Iniesty,innej mozliwosci nie widzę.
1
No tak, ale brak Umtitego to jakiś niesmaczny żart.
3
Pique i Suarez haha...
0
W lecie wydali 90 mln, także pewnie kasę mieli.
1
Szkoda tylko, że ta nasza przyszłość ma już 30 lat, to jest najgorsze.
6
Starają się powoli robić jakieś polskie WWE, szkoda...
1
A co takiego zrobić Carvajal?
0
Bramkę przed Kanem jest.
0
Szpilka to niezly pajac,widocznie za słabo dostał od Wildera.
1
Zerknij na dole, ktoś wrzucał cały mecz, jeszcze na tej stronie będzie.
0
Właśnie 30 sekund temu było to na powtórce w TV.
2
Gościu grał jak Gomes praktycznie, więc krytyka nie była nieuzasadnione, po prostu w pewnym momencie odpalił, a jak już to zrobił to wskoczył na bardzo wysoki poziom.
0
Henry i to 5 sezonów
0
No z jakieś 10 razy co najmniej.
0
Najgorsi są chyba w francuskiej na eleven.
0
Chciałbym tam jakiegoś dobrego trenera, może by to ogarnął.
3
Raczej szans nie ma, bo wątpię, że sędzia zapisał coś w protokole.