0

Puchar Anglii jest zdecydowanie bardziej prestiżowy,to najwazniejsza róznica.

1

Sinistet, koszmar z ulicy Wiązów, ostatni dom po lewej.

0

Na TVP 2, ale już końcówka.

0

Jaki chcesz kolor tych Suede?

0

One czymś się różnią?

0

Gdzie obejrzę Grę o Tron online?

1

Uciekaj, Autopsja Jane Doe, To były co najmniej dobre.

3

Przegrała po prostu i zrozpaczona wybiegła.

0

Takie są rotacje, żeby w miarę możliwości wprowadzać go do 1 składu.

11

Chciałbym, ale nie za taką kasę.

0

Zobaczymy jak Bartol

0

Odwołać 2 serię i super, Kamil ponad 10 pkt przewagi miałby.

1

Który Tier? :D

0

Na pozycji Iniesty,innej mozliwosci nie widzę.

1

No tak, ale brak Umtitego to jakiś niesmaczny żart.

3

Pique i Suarez haha...

0

W lecie wydali 90 mln, także pewnie kasę mieli.

1

Szkoda tylko, że ta nasza przyszłość ma już 30 lat, to jest najgorsze.

6

Starają się powoli robić jakieś polskie WWE, szkoda...

1

A co takiego zrobić Carvajal?

0

Bramkę przed Kanem jest.

0

Szpilka to niezly pajac,widocznie za słabo dostał od Wildera.

1

Zerknij na dole, ktoś wrzucał cały mecz, jeszcze na tej stronie będzie.

0

Właśnie 30 sekund temu było to na powtórce w TV.

2

Gościu grał jak Gomes praktycznie, więc krytyka nie była nieuzasadnione, po prostu w pewnym momencie odpalił, a jak już to zrobił to wskoczył na bardzo wysoki poziom.

0

Henry i to 5 sezonów

0

No z jakieś 10 razy co najmniej.

0

Najgorsi są chyba w francuskiej na eleven.

0

Chciałbym tam jakiegoś dobrego trenera, może by to ogarnął.

3

Raczej szans nie ma, bo wątpię, że sędzia zapisał coś w protokole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?