3

A nad czym tutaj myśleć?

1

Nie wiem jak Ci to opisac no,ale zapach jest naprawdę intensywny.

58

Cou na boisku ciągle kamienna twarz,a tu o Barcelonie usłyszał i juz usmiechnięty! :)

0

Wczesniej miałem Calvina Kleina,ale w porównaniu do Paco ten zapach był jednak słaby.

0

Paco Rabanne Invictus polecam z całego serca!

0

Czas na skróty,TVN 7 jak coś!

1

O kurczaczek...

0

Ronaldo mógł zejśc juz po 12 minutach,ma rekord,a to dla niego najwazniejsze.

0

Brawo! 2:2!!!

1

Kovacic na stoperze?Vallejo i Nacho zagrają.

0

Wyjdą Marcelo,Vallejo,Nacho,Hakimi pewnie.

1

Dzisiaj 17 bramek po 1 połowach,czyli tyle samo ile wczoraj przez cały wieczór.

1

Varane kontuzja,chyba jakas mięsniowa,więc pewnie kilka tygodni przerwy.

0

Napoli raczej odpada,szkoda...

0

Ja na Lipsk stawiałem i to do 60 minuty...

2

Besiktas karny,ech

0

Iwański i Trzeciak,juz Ronaldo wychwalili przed meczem,ciekawe jeszcze ile będziemy słuchac,jaki to on genialny w LM.

0

W młodziezowym zespole.

1

Czuję,ze Liverpool vs Spartak

5

Ja liczę,ze Dembele wskoczy na jeszcze wyższy poziom,ktoś tu dzisiaj wrzucal statystyki obu graczy z zeszłego sezonu i Dembele w większości statystyk był lepszy od Mbappe.

0

Nie za dużo,około 2 dyszki,ako mogłoby być między 5-10

1

Ma ktoś na jutro jakis kuponik?

0

w poniedziałek

1

W poniedziałek 11 grudnia

0

Pięknie mi wszedł under i wygrana Juve po kursie 3,ale co z tego,skoro się zachciało ligę RPA stawiac...

14

Wyczuwam dla nas Chelsea w 1/8 finału.

0

A jednak nie odszedł,brawo Mathieu!!!

3

To Paco był,Deulo na ławie.

4

Znają się z reprezentacji

0

Messi się juz rozbiera,hoho!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?