Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A nad czym tutaj myśleć?
1
Nie wiem jak Ci to opisac no,ale zapach jest naprawdę intensywny.
58
Cou na boisku ciągle kamienna twarz,a tu o Barcelonie usłyszał i juz usmiechnięty! :)
0
Wczesniej miałem Calvina Kleina,ale w porównaniu do Paco ten zapach był jednak słaby.
0
Paco Rabanne Invictus polecam z całego serca!
0
Czas na skróty,TVN 7 jak coś!
1
O kurczaczek...
0
Ronaldo mógł zejśc juz po 12 minutach,ma rekord,a to dla niego najwazniejsze.
0
Brawo! 2:2!!!
1
Kovacic na stoperze?Vallejo i Nacho zagrają.
0
Wyjdą Marcelo,Vallejo,Nacho,Hakimi pewnie.
1
Dzisiaj 17 bramek po 1 połowach,czyli tyle samo ile wczoraj przez cały wieczór.
1
Varane kontuzja,chyba jakas mięsniowa,więc pewnie kilka tygodni przerwy.
0
Napoli raczej odpada,szkoda...
0
Ja na Lipsk stawiałem i to do 60 minuty...
2
Besiktas karny,ech
0
Iwański i Trzeciak,juz Ronaldo wychwalili przed meczem,ciekawe jeszcze ile będziemy słuchac,jaki to on genialny w LM.
0
W młodziezowym zespole.
1
Czuję,ze Liverpool vs Spartak
5
Ja liczę,ze Dembele wskoczy na jeszcze wyższy poziom,ktoś tu dzisiaj wrzucal statystyki obu graczy z zeszłego sezonu i Dembele w większości statystyk był lepszy od Mbappe.
0
Nie za dużo,około 2 dyszki,ako mogłoby być między 5-10
1
Ma ktoś na jutro jakis kuponik?
0
w poniedziałek
1
W poniedziałek 11 grudnia
0
Pięknie mi wszedł under i wygrana Juve po kursie 3,ale co z tego,skoro się zachciało ligę RPA stawiac...
14
Wyczuwam dla nas Chelsea w 1/8 finału.
0
A jednak nie odszedł,brawo Mathieu!!!
3
To Paco był,Deulo na ławie.
4
Znają się z reprezentacji
0
Messi się juz rozbiera,hoho!