0

I tytuł "Nietykalni" jak ulał pasuje!

0

Wszystko mozna,tylko kupę szczęscia trzeba miec.

0

Brawo Marsylia!!

0

On moze postawił ktorys z tych zespołów do przerwy czy cos.

7

Niby pewna kasa,aleeee,powodzenia!

0

Panachaiki vs Panathinaikos moze byc tutaj mała niespodzianka,kursik około 5 na gospodarzy.

0

Obwiniac,za co?Chodzi Ci o kontrę,tak?

0

Drogówka,jesli nie oglądałes.

0

19;30

0

No i 1;1,ech....

0

O meczu Realu

0

Kurczę,poprzeczka...

1

2:0

2

Nie po to mi hokej w 19 minucie 3 tercji wszedł,zeby teraz Malaga to zepsuła,wygrają,tez tak czuję.

0

Tez mam nadzieję,ze wygrają,jeszcze ponad 30 min.

0

Tam w zasadzie nigdy nie było skrzydłowego,ale zazwyczaj asekurował dobrze Rakitic,ktory w 60 minucie wyglądał jakby maraton przebiegł...

0

Jak to jest w CdR,w pierwszym meczu Malaga przegrała na wyjezdzie 1:2,teraz wygrywa 1:0,czyli ma juz awans na ten moment czy jest dogrywka?

1

Od razu dwa.

0

Ja Puchar Polski sobie odpuscilem,bo to rewanze,do tego Legia i Górnik wygrały,takze dzisiaj pewnie wystawią trochę rezerw.

0

Ja dałem 2,5 bramki +,ale United moze strzelic i się zamurowac...

0

Ja rzucilem dzisiaj czystą na Totki,Brighton 1X,Sampdoria 1 i Malaga tez 1,bo ostatnio cos tam zaczeli grac,a muszą dzisiaj wygrac,bo w 1 meczu porazka 2:1.

0

Lato i Boniek?

1

Pogorzelisko

1

Atalanta strzelac no!

0

Szkoda,ze jeszcze tyle czasu,przydałby się juz na MŚ.

0

Messi pewnie będzie na 1,bo czesto osmiesza innych.

0



Piękne zakończenie swietnego filmu.

3

Jak na moje to było widac zmęczenie,zobacz,ze Iniesta z Rakiticiem to juz oddychali rękawami przed zmianami,wyszedł mecz w LM,nie ma co,tak mi się zdaje.

0

Czekam az wróci Suarez i Dembele,moze wtedy ten atak ruszy i nie trzeba będzie liczyc tylko na Leo.

6

Akurat Denis dzisiaj na plus zmiana,wszedł trochę poszarpał,powalczył i co najwazniejsze nie tracił głupio piłek jak Deulofeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?