Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W drugiej polowie będą gwizdac pod nas,a potem cały swiat rzeknie:UEFALONA,zobaczycie!
0
Załosne!
0
Podesle ktos transmisję na priv?Obojętnie jaki jezyk...
2
Super mecz Vive vs PSG.
0
Forfang też się wygina na tej belce,żenada..
0
Tak,musisz miec wyzszy pakiet po prostu.
0
Huesca,Southampton,Lech,Roma,Lyon,Herta,CSKA Sofia,Zagłębie,PSG i jutro jedziesz na jakies wakacje.
0
W piątek ruszają MŚ kobiet w piłce ręcznej,ostatnie 2 turnieje MŚ to 2x 4 miejsce,moze czas na cos więcej.
7
Bez Busquetsa?Piłeś coś?
0
I konkurs bez Polaków...
0
Ta po prawej to chyba Rakiticia,a po lewej Roberto?
2
To masz słabą pamiec...
2
Tez bym taki chciał,ale na pewno zagra Rakitic i nie zobaczymy raczej Denisa,bo juz chyba poszedł w odstawkę.
1
E tam,i tak w większosci meczów będzie grało CKM.
2
Ja tam od czasu do czasu lubię właśnie obejrzeć takie filmy, które potrafią wywołać we mnie jakieś emocje,od siebie polecam Pogorzelisko, akurat nie wzruszył,ale tak zaskakuje i ciężko o nim później zapomnieć.
2
Zapewne masz za niski pakiet,zeby miec 4 kanał Eleven.
0
Najprawdopodobniej nie będzie mozna kupic alko po 22 w sklepach,w barach czy restauracjach będzie.Wszystko zalezec ma od danej gminy,jesli będzie chciała wprowadzic to wprowadzi,jesli nie,to zostanie wszystko po staremu,tak podobno ma byc.
1
Mbank,tak?
2
Z tego co wiem jest -40 na wyprzedazy i pozniej jeszcze kodzik na -30 z okazji BF.
0
No chyba nikt nie ma teledysku na dachu Gołębiewskiego,haha
3
To dopiero niszczy
1
Inna niz wszystkie,takze ciekawa.
0
Oni powariowali...
1
Mowiac szczerze nie pamietam juz dobrze 1,ale np,w porownaniu do horroru "To" był duzo słabszy...
0
Tak jest,byłem w kinie na tym.
0
O kurczę,powaznie masz za 15 zł 12 GB,ja w plusie mix mam za 20 zł 2GB...
8
Ach,Coutinho do pomocy,Dembele na skrzydełko,Suarez wraca do formy,juz sobie to wszystko układam,niezła ekipa!
0
Szkoda,ze mecz Real vs BVB będzie o nic,zal tych potraconych pkt BVB z Apoelem.
0
BVB 1:0
0
A ja na Besiktas dałem 1,szkoda...