Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Gowno mnie mowiac szczerze obchodzi,ze ze spalonego,niech płaczą,nam w zeszłym sezonie mistrzostwo ukradli.
3
Szkoda,ze tak ta jego kariera się potoczyła,bo mogł byc wyzej niz w Ekstraklasie.
11
No odwiedził dzisiaj chłopakow po prostu.
5
Pojedynek dwóch beniaminków normalnie...
1
Girona ciągle na połowie Realu poki co.
0
Kurrr słupek
4
Obronca:Sanchez,pomocnik:Verratti,napastnik:Neymar :)
0
Jasne,ze tak
1
Marc-Alba,Pique,Umtiti,Semedo-Busi,Roberto/Paulinho,Iniesta,Denis,Suarez,Messi.
0
Raczej nie,Eleven zgarnia prawie wszystko.
8
Zobacz link: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDI3NzAxNDQ3MjQwMDo7%2BI49H3IK5%2Fj0JnA%3D&kind=MAIN]
Kupon uzytkownika Wojcio,Getafe własnie strzela na 2:1,ja bym się zapłakał...
0
Immobile juz bramka i 2 asysty,a dopiero 27 minuta.
0
https://www.instagram.com/p/BYlFRO4h4cp/?taken-by=shanekluivert
Tu premierowy gol Shane'a.
12
Alaba,Adutiz,czyzby Szpakowski?
0
Ten to ma wejscia!
0
Panowie nizej mają rację,31 dni przed 18 urodzinami juz mozna.
0
Tak,trzeba.
1
Sinister,Ostatni dom po lewej,Koszmar z ulicy wiazów.
0
Ten Takam,który walczył jakis czas temu z Rekowskim?To on dostawał takich kelnerów,a teraz dali go takiemu dzikowi jak Joshua?
1
Mam Barcelonę na kuponie i to czystą 2,takze no,dzisiaj będzie wyjatkowo ciezko...
0
Seri nie grał,kontuzja.
0
W google wyczytałem,ze jest z Kendall Jenner.
3
W czasach swietnosci ten dzik z filmiku wlasnie.
0
Buffon-Marcelo,Pique,Silva,Alves-Xavi,Iniesta,Modric,Messi,Ronaldo,Neymar.
0
23 grudnia o 13,to jest oficjalne.
0
Pana "konferencję",bo stylem gry mu blisko do Xaviego.
11
Niech się do nas zgłoszą,mogliby Turana,Gomesa i Rakiticia zabrac za jakies 150 baniek.
0
Za taką propogandę to im się nalezy.
6
Zapowiada się znowu szalone okienko.
0
Dajcie spokoj z tym Villarrealem,szkoda gadac.