28

Gowno mnie mowiac szczerze obchodzi,ze ze spalonego,niech płaczą,nam w zeszłym sezonie mistrzostwo ukradli.

3

Szkoda,ze tak ta jego kariera się potoczyła,bo mogł byc wyzej niz w Ekstraklasie.

11

No odwiedził dzisiaj chłopakow po prostu.

5

Pojedynek dwóch beniaminków normalnie...

1

Girona ciągle na połowie Realu poki co.

0

Kurrr słupek

4

Obronca:Sanchez,pomocnik:Verratti,napastnik:Neymar :)

0

Jasne,ze tak

1

Marc-Alba,Pique,Umtiti,Semedo-Busi,Roberto/Paulinho,Iniesta,Denis,Suarez,Messi.

0

Raczej nie,Eleven zgarnia prawie wszystko.

8

Zobacz link: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDI3NzAxNDQ3MjQwMDo7%2BI49H3IK5%2Fj0JnA%3D&kind=MAIN]

Kupon uzytkownika Wojcio,Getafe własnie strzela na 2:1,ja bym się zapłakał...

0

Immobile juz bramka i 2 asysty,a dopiero 27 minuta.

0

12

Alaba,Adutiz,czyzby Szpakowski?

0

Ten to ma wejscia!

0

Panowie nizej mają rację,31 dni przed 18 urodzinami juz mozna.

0

Tak,trzeba.

1

Sinister,Ostatni dom po lewej,Koszmar z ulicy wiazów.

0

Ten Takam,który walczył jakis czas temu z Rekowskim?To on dostawał takich kelnerów,a teraz dali go takiemu dzikowi jak Joshua?

1

Mam Barcelonę na kuponie i to czystą 2,takze no,dzisiaj będzie wyjatkowo ciezko...

0

Seri nie grał,kontuzja.

0

W google wyczytałem,ze jest z Kendall Jenner.

3

W czasach swietnosci ten dzik z filmiku wlasnie.

0

Buffon-Marcelo,Pique,Silva,Alves-Xavi,Iniesta,Modric,Messi,Ronaldo,Neymar.

0

23 grudnia o 13,to jest oficjalne.

0

Pana "konferencję",bo stylem gry mu blisko do Xaviego.

11

Niech się do nas zgłoszą,mogliby Turana,Gomesa i Rakiticia zabrac za jakies 150 baniek.

0

Za taką propogandę to im się nalezy.

6

Zapowiada się znowu szalone okienko.

0

Dajcie spokoj z tym Villarrealem,szkoda gadac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?