Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsze mecze,pierwsze kupony do kosza...
0
Quaresma jest genialny,dawno nie widzialem go w akcji,ale jak on kręci,ta bajeczna technika!
0
Ajax i tak awansował,szkoda.
15
Za 20 mln jestem ZA,ale trzeba pozbyc się niepotrzebnych zawodników,bo za duzo tych pomocników będzie.
0
Przez trzy miesiące od momentu uruchomienia kanał Eleven Sports 4 będzie dostępny wyłącznie dla abonentów platformy nc+, w tym abonentów platformy nc+ w sieci Orange
1
Z tego co wiem to powinienes miec 4 kanał.
0
No najwidoczniej było,ogladalem wlasnie powtorki i wydawało mi się,ze to jednak Messi odgrywał.
0
Dlaczego nie zaliczono Messiemu asysty przy bramce Paulinho na 3:0?
0
BVB vs Tottenham raczej najciekawszy powinien byc.
0
Witam z powrotem!Nie myslalem,ze tak cięzko będzie wytrzymać z tygodniowym banem.
9
Laskowski-Wolski,duet marzenie po prostu.
0
Cionek to chyba ulubieniec Nawałki...
1
Posypią się czerwone kartki w tym meczu,bo Włosi naładowani strasznie.
0
Lahoz czyli jakies kontrowersje pewnie będą.
0
Jak ja uwielbiam włoski hymn!!!
3
2001 rok,53 miliony zapłacił Juve za Buffona,co za kwota,nawet dzisiaj robi wrazenie.
36
0
WIesz moze czy jutro będzie z Nami grał?
0
Glosują dziennikarze
1
Wiadomo do kiedy było tutaj głosowanie?
0
Jest moze jakis filmik z tej konferencji Neymara dzisiejszej?
1
Zazdro straszne,gratuluję!
0
Ze dzisiaj czy tak ogołem?
3
Z Francji tez został tylko Ribery.
Edit:Jednak Malouda tez nadal pogrywa.
1
Ma swietnie ulozoną stopę,cudowna bramka!
0
"Hobbit" i "Kamienie na Szaniec"
0
A czy w becie nie jest tak,ze mozesz zagrac tylko pół sezonu własnie?
1
Spokojnie,te przepisy to juz z dwa lata temu miały wejsc oficjalnie...
1
Tutaj bez kamery,to raczej na niego nic nie ma.
1
Zdjęcie sprzed dzisiejszego meczu.