Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tam sobie powtarzałem,ze jak nie teraz,to nastepnym razem,za pierwszym razem nie zdałem,stres był ogromny,noga się trzęsła okropnie i juz na łuku oblałem,za drugim było juz duzo lepiej,stres mniejszy i jakos dałem radę,chociaz perfekcyjnie to nie było...
0
Jak patrzę na skład Arsenalu to myslę,ze nie wejdzie.
0
Cos z Nicholasa Sparksa jej kup,na pewno jej się spodoba.
0
A jaki masz cash out?
1
Na Elevenach pokazują
0
o 20 na ES2.
0
Rakitic,Rafinha,Verma,Masche,pewnie Pique,Paulinho 2 lata był w Totkach,wiec pewnie tez zna,Suarez i Deulo byc moze.
0
Mam tak samo jak Ty...
0
It's not football it's Ekstraklasa
4
Rano ktos tam podawał,ze jest juz dogadany z Atleti.
1
Nie da się raczej,to jest 5 zawodników stricte ofensywnych,moze na zespoły z dołu tabeli to by przeszło,ale na lepsze juz nie.
26
Cytujac klasyka,musisz jeszcze nauczyc się jezdzic i będzie dobrze.
1
Chyba nawet z 15 już.
0
Ja też właśnie oglądam, tylko te reklamy...
0
Crvena Zvezda na 1 kuponie,Lechia na 2 i oba do kosza...
0
Przeciez i tak nie została mu uznana.
0
Zaksa przegrała z Lube,szkoda,ale mecz na bardzo wysokim poziomie.
1
Nie gadaj głupot,jak jest w formie to jest genialny,ale racja,na przestrzeni całej kariery to nie ma nawet porównania do innych wielkich srodka pola.
2
Przy odejsciu Masche my chyba nie powinnismy ryzykowac jakims graczem z ligi brazylijskiej na zimę,to zbyt duze ryzyko.
5
Wilfredo Leon swietnie smiga po polsku,nie mogę się doczekac jego debiutu w reprezentacji.
29
Ile jeszcze razy ten błedny terminarz się tutaj pojawi?
1
No przed El Clasico ma przełozony,bo grają w KMŚ w ten weekend.
0
Nie lepiej zagrac cos z Bundesligi np.?Efekt nowej miotły moze dzisiaj zadziałac,dlatego ja rzucam kaskę na BVB i na Monchengladbach.
0
A co mają wspólnego KMS z LA Liga?
0
Bayern albo Chelsea
0
Hahahahahaah
0
Najsłabszych już nie dostaniemy...
0
City z Basel....
0
Już hicior!
2
Spokojnie myślę, teraz coś tam pewnie by wykazało, ale wieczorem na spokojnie.