Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No tak,3 zawodników Barcelony na podium jest niemozliwe,bo Perez smaruje.
0
Myslę,ze na Stamford będzie remis,a u siebie wygramy.
0
Juz zacieram rączki na pojedynki Messiego z Kante.
8
Eleven
0
Ja mam Huawei P9 Lite i dobrze się sprawuje.
5
Odchodzi,na dniach ma byc oficjalka.
1
Mogłby ten Leicester sobie kupic.
0
Myslę,ze przez 3-4 sezony to Leo jeszcze pogra na kosmicznym poziomie,a za 4 lata Dybala będzie miał juz 28,wiec no nie wiem,chyba,ze Dybala jako napastnik za Suareza,za rok,moze dwa.
20
Za zadne pieniądze by nie przeszedł,tak mi się zdaje.
6
Kłamstwo,nie fakt.
0
Usunęli kilka dni temu niestety...
0
No oby, oby!
10
Ależ podoba mi się gra Mbappe.
0
Nie ma,trochę niżej ktoś wrzucał linki.
1
Ach,Alena to jest inna pozycja niż Arthur.
2
No ja wolałbym jednak za darmo w lecie De Vrija, wtedy mógłby przyjść ten Arthur.
45
Sport w przewidywanych składach umieszcza Busquetsa,niech to świadczy o poziomie tej gazetki.
1
Czyli Dembele na ławce?
0
Kto wygra obie połowy?
5
Będzie na pewno grał sporo, żeby być w jakimś rytmie meczowym, już Valverde coś wymyśli.
1
Otwarte są
2
Otwarte
0
Ogólnie para Jędrzejczak i Iwanow to było dno, te pytania śmieszne,jakieś docinki Iwanowa żałosne, mogli dać Borka albo Mielewskiego.
1
Gdybyśmy jeszcze ściągnęli tego De Vrija, i wtedy w lato zaklepali sobie Arthura i byłoby super, a tak przyjście Miny chyba wyklucza transfer Brazylijczyka.
7
Może Huawei P9 Lite.
2
Tak
0
Miał akurat dobre warunki, więc poczekajmy na zawody, bo wiatr jest dosyć zmienny, mam nadzieję, że będa w miarę wyrównane warunki.
1
On go nie będzie zatrzymywał,akurat dla Kloppa najwazniejszy jest kolektyw,jakos gwiazdek z BVB tez nie zatrzymywał siłą.
3
Klopp nikogo na siłę trzymac nie będzie...
0
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie