2

No tak,3 zawodników Barcelony na podium jest niemozliwe,bo Perez smaruje.

0

Myslę,ze na Stamford będzie remis,a u siebie wygramy.

0

Juz zacieram rączki na pojedynki Messiego z Kante.

8

Eleven

0

Ja mam Huawei P9 Lite i dobrze się sprawuje.

5

Odchodzi,na dniach ma byc oficjalka.

1

Mogłby ten Leicester sobie kupic.

0

Myslę,ze przez 3-4 sezony to Leo jeszcze pogra na kosmicznym poziomie,a za 4 lata Dybala będzie miał juz 28,wiec no nie wiem,chyba,ze Dybala jako napastnik za Suareza,za rok,moze dwa.

20

Za zadne pieniądze by nie przeszedł,tak mi się zdaje.

6

Kłamstwo,nie fakt.

0

Usunęli kilka dni temu niestety...

0

No oby, oby!

10

Ależ podoba mi się gra Mbappe.

0

Nie ma,trochę niżej ktoś wrzucał linki.

1

Ach,Alena to jest inna pozycja niż Arthur.

2

No ja wolałbym jednak za darmo w lecie De Vrija, wtedy mógłby przyjść ten Arthur.

45

Sport w przewidywanych składach umieszcza Busquetsa,niech to świadczy o poziomie tej gazetki.

1

Czyli Dembele na ławce?

0

Kto wygra obie połowy?

5

Będzie na pewno grał sporo, żeby być w jakimś rytmie meczowym, już Valverde coś wymyśli.

1

Otwarte są

2

Otwarte

0

Ogólnie para Jędrzejczak i Iwanow to było dno, te pytania śmieszne,jakieś docinki Iwanowa żałosne, mogli dać Borka albo Mielewskiego.

1

Gdybyśmy jeszcze ściągnęli tego De Vrija, i wtedy w lato zaklepali sobie Arthura i byłoby super, a tak przyjście Miny chyba wyklucza transfer Brazylijczyka.

7

Może Huawei P9 Lite.

2

Tak

0

Miał akurat dobre warunki, więc poczekajmy na zawody, bo wiatr jest dosyć zmienny, mam nadzieję, że będa w miarę wyrównane warunki.

1

On go nie będzie zatrzymywał,akurat dla Kloppa najwazniejszy jest kolektyw,jakos gwiazdek z BVB tez nie zatrzymywał siłą.

3

Klopp nikogo na siłę trzymac nie będzie...

0

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?