Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No u mnie 10 osób będzie.
0
No właśnie chyba nie ma, a szkoda...
15
Nie patrzmy już na ten Real,martwy się teraz Atletico, bo już chyba jako jedyni są w stanie nam zagrozić.
36
Gościu ma problem, problemem jest jego głowa, bo on coś w tej Valencii prezentował, a tutaj gra dramat.
20
Hehe, najlepszy był i tak Kovacic, szkoda, że Messi nie usiadł na ławce, bo Kovacic pewnie obok niego by usiadł.
1
Przecież my mamy PO, który może być kozakiem.
0
Jeśli jest zdrowy to gra super, trzeba trzymać kciuki, żeby się nie polamal.
0
Cavani ma jedną mniej.
1
Girona
0
Ach, ja już chcę zobaczyć Dembele w grze i Barcelonę, a tu 12 dni trzeba czekać...
0
W sylwka też widzę w terminarzu, że grają.
0
No właśnie nie wiem, Totki maja 3,no chyba, że Kane w najbliższym pauzuje.
0
Teoretycznie jeszcze jest Kane, który ma 3 mecze i stratę 4 bramek.
0
Jak plaster to plaster no...
5
Wspaniały prezent na święta! A Andre Gomes to nie ta liga,....
0
Ja go nie obwiniam, tylko odpowiadam, jestem też tego zdania, że mógł się pomylić.
0
Bo karnego nie strzelił
5
Śmiechem żartem to trochę mały kursik na to.
0
Do Los Angeles
0
Na Griezmanna zimą to nawet nie ma co liczyc,wiec jego nazwisko mozna poki co z tej listy usunąc.
0
Tez w Jaka to Melodia była ta piosenka?
14
Messi,Ronaldo,Lewy,Cavani po 53 bramki.
Lewy i Cavani juz nie zagrają,no a Messi i Ronaldo wiadomo,w sobotę,no i Kane ma jeszcze 2 mecze i ma 50 bramek.
3
Chyba róznie wykonują z tego co wiem,jak się dogadają.
0
Bardzo młody wtedy byłem,ale akurat to były te czasy,ze zaczynałem ogladac juz futbol.
0
Bramki Jacka Krzynówka tez sprawiały radosc,zwłaszcza ta przeciwko Realowi.
0
Podobno prezes Lazio wycenia Savicia na 120 mln.
0
Podawał Champions League Avellino-Nanterre 2
0
Ronaldo tez ma 53 bramki,Cavani jest o 1 z tyłu...
0
Myslę,ze znajdziesz jakies aktualizacje.
3
12 była naprawdę niezła.