0

No u mnie 10 osób będzie.

0

No właśnie chyba nie ma, a szkoda...

15

Nie patrzmy już na ten Real,martwy się teraz Atletico, bo już chyba jako jedyni są w stanie nam zagrozić.

36

Gościu ma problem, problemem jest jego głowa, bo on coś w tej Valencii prezentował, a tutaj gra dramat.

20

Hehe, najlepszy był i tak Kovacic, szkoda, że Messi nie usiadł na ławce, bo Kovacic pewnie obok niego by usiadł.

1

Przecież my mamy PO, który może być kozakiem.

0

Jeśli jest zdrowy to gra super, trzeba trzymać kciuki, żeby się nie polamal.

0

Cavani ma jedną mniej.

1

Girona

0

Ach, ja już chcę zobaczyć Dembele w grze i Barcelonę, a tu 12 dni trzeba czekać...

0

W sylwka też widzę w terminarzu, że grają.

0

No właśnie nie wiem, Totki maja 3,no chyba, że Kane w najbliższym pauzuje.

0

Teoretycznie jeszcze jest Kane, który ma 3 mecze i stratę 4 bramek.

0

Jak plaster to plaster no...

5

Wspaniały prezent na święta! A Andre Gomes to nie ta liga,....

0

Ja go nie obwiniam, tylko odpowiadam, jestem też tego zdania, że mógł się pomylić.

0

Bo karnego nie strzelił

5

Śmiechem żartem to trochę mały kursik na to.

0

Do Los Angeles

0

Na Griezmanna zimą to nawet nie ma co liczyc,wiec jego nazwisko mozna poki co z tej listy usunąc.

0

Tez w Jaka to Melodia była ta piosenka?

14

Messi,Ronaldo,Lewy,Cavani po 53 bramki.

Lewy i Cavani juz nie zagrają,no a Messi i Ronaldo wiadomo,w sobotę,no i Kane ma jeszcze 2 mecze i ma 50 bramek.

3

Chyba róznie wykonują z tego co wiem,jak się dogadają.

0

Bardzo młody wtedy byłem,ale akurat to były te czasy,ze zaczynałem ogladac juz futbol.

0

Bramki Jacka Krzynówka tez sprawiały radosc,zwłaszcza ta przeciwko Realowi.

0

Podobno prezes Lazio wycenia Savicia na 120 mln.

0

Podawał Champions League Avellino-Nanterre 2

0

Ronaldo tez ma 53 bramki,Cavani jest o 1 z tyłu...

0

Myslę,ze znajdziesz jakies aktualizacje.

3

12 była naprawdę niezła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?