Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W polskiej TV nie będzie,pozostaje internet.
PS.mecz jest w srodę,nie jutro.
1
Nie dam sobie ręki uciąć czy to tegoroczny,więc musiałbyś poszukać w necie.
1
Dzisiaj w telewizji widziałem tour de pologne amatorów,ale to było we Włoszech i oczywiscie jakaś powtórka,więc być może się już to odbylo.
6
Zapros Stingera to zrobi relacje na stronce...
0
A nie PSL?
3
Tylko nie "zaczoł" proszę...
0
Polsat Sport News tez.
0
Widziałem je moze przed 3 sekundy,to za bardzo nie zdązyłem popatrzec.
0
Te tancereczki czy Pani w studio?
4
Pewnie mniej więcej tyle co Ty,moze troszkę więcej.
3
Rzeczywiscie,wyrośnie z niej na pewno piękna kobieta.
0
0:0 i 7:6 w karnych dla Romy.
1
Zmienili chyba całą 11,więc nie robił pewnie wyjątków.
0
W Beach soccerze są całkiem niezli.
1
Smuda juz nie trenuje Wisły.
0
W końcu się ten news pojawił.
0
No słabych druzyn tu nie ma,ale starc z gospodarzami lepiej unikac.
0
W Sierpniu IO.
0
Najlepiej byłoby uniknąc Brazylijczyków,chciałbym z Francją,ale tam wszystko się jeszcze moze wydarzyc w tej grupie.
1
3:1 POLSKA,jest półfinał!
1
Na IO akurat będzie gotowy,swietny zawodnik,jeden z najlepszych na swiecie,Leon,Kubiak,Mika,Buszek, kłopot bogactwa.
0
Nie trafił sety..
3
Hihi,jaki klub taki Ibrahimovic.
3
Laporta ciągle o La Masii,a sam ma juz podobno porozumienie z Pogbą,poza tym bez dobrego sponsora oraz solidnych transferów nie da się wygrywać trofeów,mam wrażenie,ze niektórzy zatrzymali się w czasie i myślą,ze Xavi ma 20 lat,takie pokolenie nie trafia się raz na kilka lat,tylko kilkadziesiąt.
1
Czyli Mou,Alonso i Lopez odeszli przez Ikera,no,no,ciekawie się tam dzieje...
1
Dokładnie,takie pokolenie piłkarzy jakie miała Barcelona w ostatnich kilku latach trafia się niezwykle rzadko,a teraz aby walczyc o najwyzsze trofea po prostu trzeba sciągac innych zawodników.Chyba nikt nie wyobraza sobie,zebysmy wygrali tryplet bez Suareza czy Neymara...
7
Komentarz usunięty
8
Pewnie na Bartomeu.
0
Dzisiaj czytałem,ze Lewego chcą.
0
Ich te Finansowe Fair Play to nie obowiązuje juz?