0

W polskiej TV nie będzie,pozostaje internet.

PS.mecz jest w srodę,nie jutro.

1

Nie dam sobie ręki uciąć czy to tegoroczny,więc musiałbyś poszukać w necie.

1

Dzisiaj w telewizji widziałem tour de pologne amatorów,ale to było we Włoszech i oczywiscie jakaś powtórka,więc być może się już to odbylo.

6

Zapros Stingera to zrobi relacje na stronce...

0

A nie PSL?

3

Tylko nie "zaczoł" proszę...

0

Polsat Sport News tez.

0

Widziałem je moze przed 3 sekundy,to za bardzo nie zdązyłem popatrzec.

0

Te tancereczki czy Pani w studio?

4

Pewnie mniej więcej tyle co Ty,moze troszkę więcej.

3

Rzeczywiscie,wyrośnie z niej na pewno piękna kobieta.

0

0:0 i 7:6 w karnych dla Romy.

1

Zmienili chyba całą 11,więc nie robił pewnie wyjątków.

0

W Beach soccerze są całkiem niezli.

1

Smuda juz nie trenuje Wisły.

0

W końcu się ten news pojawił.

0

No słabych druzyn tu nie ma,ale starc z gospodarzami lepiej unikac.

0

W Sierpniu IO.

0

Najlepiej byłoby uniknąc Brazylijczyków,chciałbym z Francją,ale tam wszystko się jeszcze moze wydarzyc w tej grupie.

1

3:1 POLSKA,jest półfinał!

1

Na IO akurat będzie gotowy,swietny zawodnik,jeden z najlepszych na swiecie,Leon,Kubiak,Mika,Buszek, kłopot bogactwa.

0

Nie trafił sety..

3

Hihi,jaki klub taki Ibrahimovic.

3

Laporta ciągle o La Masii,a sam ma juz podobno porozumienie z Pogbą,poza tym bez dobrego sponsora oraz solidnych transferów nie da się wygrywać trofeów,mam wrażenie,ze niektórzy zatrzymali się w czasie i myślą,ze Xavi ma 20 lat,takie pokolenie nie trafia się raz na kilka lat,tylko kilkadziesiąt.

1

Czyli Mou,Alonso i Lopez odeszli przez Ikera,no,no,ciekawie się tam dzieje...

1

Dokładnie,takie pokolenie piłkarzy jakie miała Barcelona w ostatnich kilku latach trafia się niezwykle rzadko,a teraz aby walczyc o najwyzsze trofea po prostu trzeba sciągac innych zawodników.Chyba nikt nie wyobraza sobie,zebysmy wygrali tryplet bez Suareza czy Neymara...

7

Komentarz usunięty

8

Pewnie na Bartomeu.

0

Dzisiaj czytałem,ze Lewego chcą.

0

Ich te Finansowe Fair Play to nie obowiązuje juz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?