0

Perez posmarował ewidetnie,Ronaldo nastrzela 30 bramek do stycznia,Messi 15,bo strasznie cięzkie wyjazdy i ZP dla Ronaldo,tak będzie :)

59

Wyjazdy Athletic,Atletico,Celta,Sevilla,Real,Valencia,Espanyol,tylko nie płaczcie jak po pierwszej rundzie będziemy oglądali plecy Realu,z takim terminarzem cięzko wszystko byłoby wygrac.

4

No niezła pierwsza częsc sezonu,same wyjazdy z najtrudniejszymi przeciwnikami,ale to moze i dobrze,pozniej w końcówce,gdzie dojdą najwazniejsze mecze LM będzie łatwiej.

2

Na pewno Pique,Busi,Alba,Pedro...

1

Komentarz usunięty

1

ME w Polsce w styczniu.

3

Czyli będzie niezła walka,myslałem,ze Bartomeu ma większą przewagę.

2

Rzeczywiscie szansę na fazę grupową są,duzo tez zalezy na jakich rywali będą trafiac.

7

Linetty ciekawy chłopak,dobrze,ze zostaje jeszcze rok,za szybko wyjezdzac na zachód tez niedobrze...

0

Niech król Roger wygra...

0

Oj tam,w Realu kazdy nowy całuje...

0

Przetłumacz to na język polski.

0

Angielska na poczatku sierpnia już chyba,hiszpańska 22 sierpień.

1

Hoho,podobno mają w ciągu 5 lat Messiego ściągnąć.

0

Z tego co gdzieś wyczytałem to nc+ nie chce tych kanałów w swojej ofercie.

1

Trwają negocjacje,ale jak Eleven wykupi prawa to pewnie będą w CP,bo te kanały mają tam być.

0

A ja pod koniec sezonu zrezygnowałem z NC+,Cyfrowy Polsat mam nadal,więc dobrze się złozyło.

1

Eleven ma byc w Cyfrowym Polsacie i w kablówkach.

1

Ten Eleven ma byc podobno w CP,ale znając zycie to zrobią na pewno jakis pakiet i trzeba będzie wykupic,chyba,ze na początku zrobią kilka miesięcy za darmo,ale wątpię.

0

Jeszcze nie wiadomo,podobno cały czas trwają negocjacje.

0

Nie ma serwisu Radwańska,to jej najwiekszy minus...

0

Kirilenko jest też ładna.

3

Serio z Azarenka?

0

Gdyby Agnieszka miała dobry serwis to mogłaby mieć juz kilka tytułów wielkoszlemowych.

0

Nic z tego nie rozumiem...

7

Z brodą prawdziwy Spartanin,nie jakis podrabianiec.

0

Chciałem dokładnie o to samo zapytac,bo nie mogę sobie przypomniec...

3

I po meczu,Nole wygrał.

1

Mimo wszystko i tak Bartolomeu jest faworytem do wygranej,Laporta jest sam sobie winny,bo zamiast skupic się na swojej osobie to w kazdym wywiadzie wytyka błędy,jezeli nie wymyśli jakiejs "bomby" to po prostu przegra.

2

Kogo to oni juz nie kupili,pewnie kolejne plotki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?