Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Perez posmarował ewidetnie,Ronaldo nastrzela 30 bramek do stycznia,Messi 15,bo strasznie cięzkie wyjazdy i ZP dla Ronaldo,tak będzie :)
59
Wyjazdy Athletic,Atletico,Celta,Sevilla,Real,Valencia,Espanyol,tylko nie płaczcie jak po pierwszej rundzie będziemy oglądali plecy Realu,z takim terminarzem cięzko wszystko byłoby wygrac.
4
No niezła pierwsza częsc sezonu,same wyjazdy z najtrudniejszymi przeciwnikami,ale to moze i dobrze,pozniej w końcówce,gdzie dojdą najwazniejsze mecze LM będzie łatwiej.
2
Na pewno Pique,Busi,Alba,Pedro...
1
Komentarz usunięty
1
ME w Polsce w styczniu.
3
Czyli będzie niezła walka,myslałem,ze Bartomeu ma większą przewagę.
2
Rzeczywiscie szansę na fazę grupową są,duzo tez zalezy na jakich rywali będą trafiac.
7
Linetty ciekawy chłopak,dobrze,ze zostaje jeszcze rok,za szybko wyjezdzac na zachód tez niedobrze...
0
Niech król Roger wygra...
0
Oj tam,w Realu kazdy nowy całuje...
0
Przetłumacz to na język polski.
0
Angielska na poczatku sierpnia już chyba,hiszpańska 22 sierpień.
1
Hoho,podobno mają w ciągu 5 lat Messiego ściągnąć.
0
Z tego co gdzieś wyczytałem to nc+ nie chce tych kanałów w swojej ofercie.
1
Trwają negocjacje,ale jak Eleven wykupi prawa to pewnie będą w CP,bo te kanały mają tam być.
0
A ja pod koniec sezonu zrezygnowałem z NC+,Cyfrowy Polsat mam nadal,więc dobrze się złozyło.
1
Eleven ma byc w Cyfrowym Polsacie i w kablówkach.
1
Ten Eleven ma byc podobno w CP,ale znając zycie to zrobią na pewno jakis pakiet i trzeba będzie wykupic,chyba,ze na początku zrobią kilka miesięcy za darmo,ale wątpię.
0
Jeszcze nie wiadomo,podobno cały czas trwają negocjacje.
0
Nie ma serwisu Radwańska,to jej najwiekszy minus...
0
Kirilenko jest też ładna.
3
Serio z Azarenka?
0
Gdyby Agnieszka miała dobry serwis to mogłaby mieć juz kilka tytułów wielkoszlemowych.
0
Nic z tego nie rozumiem...
7
Z brodą prawdziwy Spartanin,nie jakis podrabianiec.
0
Chciałem dokładnie o to samo zapytac,bo nie mogę sobie przypomniec...
3
I po meczu,Nole wygrał.
1
Mimo wszystko i tak Bartolomeu jest faworytem do wygranej,Laporta jest sam sobie winny,bo zamiast skupic się na swojej osobie to w kazdym wywiadzie wytyka błędy,jezeli nie wymyśli jakiejs "bomby" to po prostu przegra.
2
Kogo to oni juz nie kupili,pewnie kolejne plotki.