Kredon
Dołączył/a: styczeń 2013
Ełk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jutro moze byc ciekawy dzien,liczę na to,ze Alves cos wygłosi i moze transferek Vidala.
0
Pod koniec lipca pewnie jakis 1 sparing.
0
Hoho,kto by to tam policzył...
2
Całkiem przyjemna ta Pani w studiu.
0
Dajcie linka,bo na TV3 chyba się transmisja skonczyła.
2
No Neymar juz ledwo co chodzi,więc jak widac mozna,Messi tez musiał się o barierki oprzec,bo go trzepotało.
0
Moze jutro juz,bo w sobotę pierwszy mecz juz mają.
13
Przeciez Neymar jest juz gotowy,on juz ledwo chodzi.
15
Co niektórzy to juz nie będą w stanie wysiąść z tego autobusu.
0
Dajcie link z TV3,bo tu za duzo studia...
3
Ty tez przyszedłes tu jako kibic sezonowy i jak widac zostałes,więc daj im szansę,ja tez zacząłem kibicowac po triumfie Barcelony w LM nad Arsenalem i kibicuję juz 9 lat,moze Ci sezonowcy za kilka lat będą prawdziwymi kibicami.
0
Pół roku będziemy musieli poradzic sobie z Montoyą i Douglasem.
0
Gdyby w finale był Real to dostalibysmy niezłe baty.
0
Zawsze będzie mi się kojarzyła z Dream Teamem Pepa.
0
Dzisiaj na pewno będzie,ciekawe kto ją zainicjuje.
0
Pogba to taki Toure v2,tylko duzo młodszy.
0
Kiedy w końcu zrozumiesz,ze w LM są inne zasady niz np. w MŚ.
4
Gdzie jest Pique?W tym sezonie w genialnej formie...
0
Za Iniestę grałby,wczoraj pokazał klasę,silny,szybki,pracujący w defensywie i grozny w ataku,ma dopiero 22 lata,mozna byłoby go jeszcze oszlifowac.
3
https://www.facebook.com/MundoDeportivo.com/photos/pcb.10153385004775763/10153385004015763/?type=1&theater
Przybalował ostro.
0
Nagrodę ma juz chyba zagwarantowaną Lucho.
2
Widac,ze pojęcia nie masz,dostała cała trójka,jest przeciez wyraznie napisane na stronie UEFA.
1
Odpowiadam od wczoraj chyba z 30 raz.
Cała trójka Ney,Messi,Ronaldo.
8
Czy wy równiez zwróciliscie uwagę jak Pogba przymilał się do zawodników Barcelony?Juz przy przywitaniu widac było,ze darzy ich ogromnym szacunkiem,a pozniej po faulu na Messim to chyba z 2 razy przepraszał,moze coś jest na rzeczy?
2
Dla mnie najlepszy piłkarz w historii futbolu.
0
Cała trójka Ney,Messi,Ronaldo.
3
Nie zapominaj kto nam uratował sezon w lidze-Mathieu i Bravo.
2
Cała trójka została królami strzelców.
0
Oficjalnie.
1
Cała trójka została.