7 czerwca 2009, 12:46
0
Ja mam bramki+ kompilacje i inne i to ma ok. 4.22 gb
28 maja 2009, 21:55
Jeśli komuś tak jak mi nie działają te bramki, tutaj są w formacie avi http://rapidshare.com/files/237907142/Barcelona_-_ManU_1-0_Eto_o.avi http://rapidshare.com/files/237934962/Barcelona_-_ManU_2-0_Messi.avi E2 http://www.mediafire.com/?3nmmdlzzifj Messi http://www.mediafire.com/?oyzynjwd1ay
20 maja 2009, 19:35
Haha Krystyna silniejsza fizycznie? On sobie kpi...
7 maja 2009, 17:24
Będzie tutaj bramka Chelsea?
5 kwietnia 2009, 14:49
Mi nie chodzi bramka;/
13 grudnia 2008, 11:07
piękny tekst:D:D Respekt dla hanca jesteś wielki :d
24 grudnia 2008, 12:10
Co tu dużo mówić;p Wszystkiego najlepszego:pp
9 grudnia 2008, 22:48
a ja wole nie przerywać passy i dodatkowo rozgromić Real:d Co nieuniknione:pp
2 marca 2009, 15:37
ten zippyshare nie działa;/
1 marca 2009, 18:26
trzymam kciuki za Barce, mam nadzieje że wrócą na odpowiednie tory i znów pojadą po Madrycie:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ja mam bramki+ kompilacje i inne i to ma ok. 4.22 gb
0
Jeśli komuś tak jak mi nie działają te bramki, tutaj są w formacie avi
http://rapidshare.com/files/237907142/Barcelona_-_ManU_1-0_Eto_o.avi
http://rapidshare.com/files/237934962/Barcelona_-_ManU_2-0_Messi.avi
E2
http://www.mediafire.com/?3nmmdlzzifj
Messi
http://www.mediafire.com/?oyzynjwd1ay
0
Haha Krystyna silniejsza fizycznie? On sobie kpi...
0
Będzie tutaj bramka Chelsea?
0
Mi nie chodzi bramka;/
0
piękny tekst:D:D Respekt dla hanca jesteś wielki :d
0
Co tu dużo mówić;p Wszystkiego najlepszego:pp
0
a ja wole nie przerywać passy i dodatkowo rozgromić Real:d Co nieuniknione:pp
0
ten zippyshare nie działa;/
0
trzymam kciuki za Barce, mam nadzieje że wrócą na odpowiednie tory i znów pojadą po Madrycie:D