0

Ja mam bramki+ kompilacje i inne i to ma ok. 4.22 gb

0

Haha Krystyna silniejsza fizycznie? On sobie kpi...

0

Będzie tutaj bramka Chelsea?

0

Mi nie chodzi bramka;/

0

Dziękuje za Sendspace:)

0

ten zippyshare nie działa;/

0

trzymam kciuki za Barce, mam nadzieje że wrócą na odpowiednie tory i znów pojadą po Madrycie:D

0

właśnie dlatego mnie to zdziwiło troche;p

Jeżeli wygrają dzisiaj, będą mogli oczekiwać na jutrzejszy mecz Realu z wygodną, 15-punktową przewagą. Drużyna Juande Ramosa będzie musiała pokonać Sporting Gijon, aby nie zostać wyeliminowana z wyścigu o mistrzostwo.

To mnie zmyliło:D

0

czy ja dobrze zrozumiałem? Jeśli my dziś wygramy, a Real jutro przegra mamy zapewnionego mistrza już?...

0

Super ta fota Xaviego:D

0

gołąbka dzieki za info:D

0

A macie może oficjalne strony innych zawodników?:D Najbardziej interesowała by mnie strona Xavi'ego:pp

0

"Katalończycy wygrali cztery i trzykrotnie zremisowali, nigdy nie zaznając smaku porażki"

Często kiedy czytam coś w tym stylu Barca przegrywa;/ mam nadzieje że nie tym razem...

0

nie ja nie mam... może odśwież strone

0

Co tu dużo mówić;p Wszystkiego najlepszego:pp

0

piękny tekst:D:D Respekt dla hanca jesteś wielki :d

0

a ja wole nie przerywać passy i dodatkowo rozgromić Real:d Co nieuniknione:pp

0

no tak ale passe sobie przerwiemy;/

0

1:3;/

0

zgadzam sie z balcermenem:D

0

Nie zdziwie sie jak łyknie jeszcze Rexacha i Kluiverta:pp

0

Oczywiście niezawodny Konradinho:D Wielkie dzięki:D

0

czy nie możecie przestać narzekać że a to nie ten serwer, a to coś tam jeszcze.... doceńcie to co Oni robią, to napewno zajmuje dużo czasu a to też są ludzie;/ No bez przesady naprawde;/

0

Nienawidze go!! Jest takim samolubnym człowiekiem że po prostu mam chęć sie na niego wysrać;/ Sory za słownictwo ale nie wytrzymałem jak to przyczytałem

0

Wydaje mi sie że Sergio zostanie nawet jeśli miałby dostawać w Barcy mniej niż w Milanie bo skoro chce zostać u nas to pieniądze nie przeważą raczej na tym gdzie bedzie grał

0

Komentator the best;D A Keirrison niezły tylko po co nam tylu napastników??

0

Masz racje:) Mama nadzieje że taką Barce bedziemy oglądać jeszzce dlugo długo:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?