Krepel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mikołów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam bramki+ kompilacje i inne i to ma ok. 4.22 gb
0
Jeśli komuś tak jak mi nie działają te bramki, tutaj są w formacie avi
http://rapidshare.com/files/237907142/Barcelona_-_ManU_1-0_Eto_o.avi
http://rapidshare.com/files/237934962/Barcelona_-_ManU_2-0_Messi.avi
E2
http://www.mediafire.com/?3nmmdlzzifj
Messi
http://www.mediafire.com/?oyzynjwd1ay
0
Haha Krystyna silniejsza fizycznie? On sobie kpi...
0
Będzie tutaj bramka Chelsea?
0
Mi nie chodzi bramka;/
0
Dziękuje za Sendspace:)
0
ten zippyshare nie działa;/
0
trzymam kciuki za Barce, mam nadzieje że wrócą na odpowiednie tory i znów pojadą po Madrycie:D
0
właśnie dlatego mnie to zdziwiło troche;p
Jeżeli wygrają dzisiaj, będą mogli oczekiwać na jutrzejszy mecz Realu z wygodną, 15-punktową przewagą. Drużyna Juande Ramosa będzie musiała pokonać Sporting Gijon, aby nie zostać wyeliminowana z wyścigu o mistrzostwo.
To mnie zmyliło:D
0
czy ja dobrze zrozumiałem? Jeśli my dziś wygramy, a Real jutro przegra mamy zapewnionego mistrza już?...
0
Super ta fota Xaviego:D
0
gołąbka dzieki za info:D
0
A macie może oficjalne strony innych zawodników?:D Najbardziej interesowała by mnie strona Xavi'ego:pp
0
"Katalończycy wygrali cztery i trzykrotnie zremisowali, nigdy nie zaznając smaku porażki"
Często kiedy czytam coś w tym stylu Barca przegrywa;/ mam nadzieje że nie tym razem...
0
nie ja nie mam... może odśwież strone
0
Co tu dużo mówić;p Wszystkiego najlepszego:pp
0
piękny tekst:D:D Respekt dla hanca jesteś wielki :d
0
a ja wole nie przerywać passy i dodatkowo rozgromić Real:d Co nieuniknione:pp
0
no tak ale passe sobie przerwiemy;/
0
1:3;/
0
zgadzam sie z balcermenem:D
0
Nie zdziwie sie jak łyknie jeszcze Rexacha i Kluiverta:pp
0
Oczywiście niezawodny Konradinho:D Wielkie dzięki:D
0
czy nie możecie przestać narzekać że a to nie ten serwer, a to coś tam jeszcze.... doceńcie to co Oni robią, to napewno zajmuje dużo czasu a to też są ludzie;/ No bez przesady naprawde;/
0
Nienawidze go!! Jest takim samolubnym człowiekiem że po prostu mam chęć sie na niego wysrać;/ Sory za słownictwo ale nie wytrzymałem jak to przyczytałem
0
Wydaje mi sie że Sergio zostanie nawet jeśli miałby dostawać w Barcy mniej niż w Milanie bo skoro chce zostać u nas to pieniądze nie przeważą raczej na tym gdzie bedzie grał
0
Komentator the best;D A Keirrison niezły tylko po co nam tylu napastników??
0
Masz racje:) Mama nadzieje że taką Barce bedziemy oglądać jeszzce dlugo długo:D